Ulaş Utku Bozdoğan: 5 -11 Haziran 2023 Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 1

5 -11 Haziran 2023 Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları

Haftanın Yantrası KUBERA 

Kubera Yantra: Finansal talih, ticari hayatta muvaffakiyet için son derece güçlü tesirleri olan bir yantradır. İstikrarlı çıkar, rahmet ve muvaffakiyet için kullanılmaktadır. İş yerinizin kapı üzerinde kullanılması gereken bir yantradır.

Yantraları doğum bilginize nazaran uygun olanı belirlendikten sonra Oniks Bakır Altın ya da gümüş olarak şahsa özel halde kullanmalısınız.

Venüs Aslan burcunda

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 -11 Haziran 2023 Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 3

Işık bazen de kendi ışığını yakman için kesilir. Artık kendi ışığınızı fark edip aydınlanma zamanı!

Aşk ve hoş olan her şey Venüs Pazartesi günü göz alıcı Aslan burcuna geçerken sevgi huzur barış getiriyor yeryüzüne. Temmuz ayında bir orta retrograd dansı nedeniyle bu tutkulu burçta alışılmadık derecede uzun bir vakit geçirecek (bu alanı izleyin!). Böylelikle aslanın nitelikleri artar, empati kurulur ve aydınlanır.

Burada Venüs romantizm, oyun, çocuksu söz, yaratıcılık, cümbüş ve drama sevgisi verir. Aslan burcundaki Venüs çok güçlüdür   tüm kalbiyle sever ve sadakati sorgulanmaz. Bu cömertlik ve müsamaha mevsimini davet ediyor. Meşhur yelelerimizi indirip sevgiye teslim olmanın vakti geldi. Ne de olsa Aslan burcundaki Venüs hiçbir partiye hayır demez. Bir Aslan Venüs, güneş ışığını herkesin ve her şeyin üzerine yayarak hayranlığa ilham verir. Venüs’ün buradaki uzun ziyareti sırasında bu altın kaliteye ahenk sağlayalım. Bu sıcak, sevgi dolu geçişin doğal olarak gelen özgüveninden ve kendini sevmesinden hepimiz faydalanalım.

Kendi ışığımızı fark etmek için çektiğimiz acılardan şifalanma vakti. Sonuçta, karanlık olmadan aydınlığa sahip olamazsın. Aslan burcundaki Venüs de, pekala, gösterişli olabilir. Alıngan. Talep etmek. Dikkat çekme. Lakin, işaretinin olumlu mu yoksa meydan okuyan tabiriyle mi oynayacağımız konusunda hepimiz seçim yapma gücüne sahibiz. Seyahatinin en başında, Pazartesi günü çok kısa bir mühlet için Plüton ile bir aksi hizaya giriyor. Ancak bu geçecek. Dramadan inatlaşmadan kaçının. Emin olun buna değmez.

Habercimiz Merkür Pazar günü yöneticisi olduğu İkizler burcuna geçiyor. Boğa burcunda olduğu için bu uzun vakittir muhtaçlık duyulan bir değişiklik beklenenden daha uzun mühlet ayrıyeten retrograd nedeniyle. Burada zihinlerimiz daha hafif, daha uyumlu ve yeni fikir ve bilgilere açık hale gelir. Yalnızca konuşmak, konuşmak ve sonra biraz daha konuşmak istiyoruz. Siz de kesinlikle dinleyin. Derinlik ve yoğunlukla dinleyin. Geribildirim vermek için değil, anlamak için dinleyin. Sevgililer, bu hafta kusursuz olacak!

Koç burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 -11 Haziran 2023 Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 5

Aşkın gezegeni Venüs bu hafta Pazartesi günü sevinç bölgenize giriyor. Hissedebiliyor musun? Ayaklarınızı yere vurma ve siz olan hediyeyi kutlama dürtüsünü hissedebiliyor musunuz? Artık kendinizi çocuksu yaratıcılığa ve temiz cümbüşe bırakma vaktiniz. Sende bir ışık var; bir ışık parlamayı hak ediyor. Oyun, partiler ve flört, bu hafta ön planda ve merkez sahnede olabilir. O kadar sevgi dolusun ki dikiş yerin patlıyor. Pazar günü Merkür doğum haritanızın bu bölgesine girerken bağlantınız de yerinde. Bundan daha güzeli olur mu? Hayır.

Boğa burcu

Gezegen yöneticiniz Venüs, Pazartesi günü doğum haritanızın meskeninize ve kalp bölgenize yanlışsız süzülüyor. Sığınağınızda inançta ve sağlam olmaya bayıldığınıza nazaran, bu, rahatlığı seven kalbinizi heyecanlandırmalıdır. Bu haftadan itibaren düzenlemeyi düşünün. Alanınızı lüks ve cazibeli bir yer haline getirin; yetiştirme ve zevk. Arkadaşlarını davet et. Ailene daha çok sarıl. Bir konut partisi düzenleyin ve onu süsleyin. Ön kapınızın dışına tek bir adım atmak zorunda kalmadan kutlama yapmanın pek çok yolu var.

İkizler burcu

Haylaz yöneticiniz Merkür, bu hafta Pazar günü kendi burcunuza hakikat ilerliyor. Yaşasın! Niyetlerinizi kendinize saklamanın son vakti geride kaldı. Artık, üzerine düşündüğünüz fikirleri iş ve eğitim hayatınıza yansıtma vakti zeka, cümbüş ve algı yeteneğine sahipsiniz. Bu hafta bu niteliklerin parladığını görüyor. Kendinizi milyonlarca kararla karşı karşıya buluyorsanız, bir liste yapın. Önceliklerinizi azaltın. İş hayatınızda uygulayın. Lakin bedelli benliğinizi çok yüklemeye itina gösterin. Ne yazık ki, kendinizi milyonlarca kesime ayıramazsınız.

Yengeç burcu

Çok, çok kısa bir an için, Plüton Pazar günü bağ meskeninize geri dönüyor. Burada biraz toparlaması gerekiyor. Kapatma daveti var. Tahminen birinci başta o kadar güzel hissetmeyeceksiniz, lakin birkaç hafta içinde üzerinizde kalan kalıntıları temizlediğiniz için çok memnun olacaksınız. Kozmos, önümüzdeki birkaç ay için size daha fazla öz-değer armağan ediyor, bu da kendinizi seçmeyi ve kendinizi güçlendirmeyi öğrenmenize yardımcı olacak uzun bir yol kat edecek. Bu hafta yansıtmak için biraz vakit ayırın. Şimdi rastgele bir karar vermek için acelemiz yok.

Aslan burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 -11 Haziran 2023 Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 7

Bu hafta, uzun, çok uzun bir müddettir sahip olabileceğiniz en uygun aylardan kimilerini başlatıyor. Neden? Aşkın ve hoşluğun gezegeni Venüs Pazartesi itibariyle burcunuzda. İnancınız ve kendinize olan inancınızla tanınıyorsunuz, lakin bu, bu niteliklere fazladan bir katman katıyor. Gerçekte dünyaya en yeterli formda göstermenizi ve parlamanızı sağlar. Kendinizi her zamankinden daha cazibeli hissedebilirsiniz, o yüzden çalışın! Bu astrolojik mevsimler çok sık gelmiyor, bu yüzden bundan en âlâ halde yararlanmalıyız. Eşsiz olduğunuz her şey için kendinizi sevin. Eş ya da sevgiliniz ile birlikte aktiviteler düzenleyin ve aşkın hoşluğuna kalbinizi teslim edin. 

Başak burcu

Biraz çeşitlilik ister misin? Rol değişikliği mi? Ya da tahminen biraz daha fazlasını öğrenmek için can atıyorsunuz? Yöneticiniz Merkür Pazar günü meslek kesiminize girerken, cihan dileğinizi yerine getirmeye hazır. Bu onu ekstra güçlü yapar, bu da sizin için seçtiğiniz rastgele bir tarafta parlama yeteneği olarak yansır. Meslek, şu anda nimetlerinin ana dalı üzere görünüyor, lakin bu enerjiyi nitekim istediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Zekanız, sorun çözme yeteneğiniz ve harika mantığınız, daha da parlamanıza yardımcı olacak niteliklerdir.

Terazi burcu

Biraz eğlenmeye hazır mısın? Olsan güzel olur. Yöneticiniz Venüs, toplumsal dalınıza gerçek ilerliyor, bu da sizi aktiflik davetleri ve her çeşitten yaratıcı toplantılarla dolup taşabilir. Tam olarak kim olduğunuz için mutlaka sevilme ve kıymet verilme duygusu var. Çok fazla sevgi veriyorsun – terazinin dengelenme vakti. Ayrıyeten birtakım büyük yeni maksatlar hayal etmenin vakti geldi harekete geçin. 

Akrep burcu

Pazar günü, Merkür doğum haritanızın tutku ve inançlar alanına giriyor. Muhtemelen bu son birkaç hafta içinde çok derin bir düzeyde kimi güçlü dönüşümlerden geçiyordunuz. Kozmos artık size bir nefes vermeye hazır. Aslında, muhtemelen kapatıldığını düşündüğünüz birkaç eski mevzuyu tekrar ziyaret edeceksiniz. Neden? İlerleme asla doğrusal değildir, değil mi? Tahminen bir şeyi çok daha derin, daha tecrübeli bir bakış açısıyla görebileceksiniz. Bu bir dönüşüm başlatmayı gerektiriyorsa, o denli olsun. Tıpkı hususa geri dönmekten korkmayın, zira etrafınızdaki öbür şahısların de tahlile gereksinim duyma mümkünlüğü yüksektir.

Yay burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 -11 Haziran 2023 Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 9

Macera aşığı olduğun bir sır değil. İster bir seyahate çıkmak için evinizden ayrılın, ister içe hakikat bir seyahate çıkın, hiç fark etmez. Bu haftadan itibaren, hangi seyahate çıkarsanız çıkın, muhtemelen çok daha zevkli ve eğlenceli hissedeceksiniz. Önünüzde uzun bir oyun devri var, bu yüzden ruhunuza bu hissi veren şeyi bulun ve bundan daha fazlasını yapın. İçinizdeki çocuğun navigasyon sisteminiz, pusulanız olmasına müsaade vermekten çekinmeyin. Bazen, nitekim en güzelini bilirler. Diğerlerini kutlamalara katılmaya davet edin. Ne de olsa, alakanın formu ne olursa olsun, sevdiğiniz biriyle paylaştığınızda hayat daha yeterlidir zira Merkür Pazar günü doğum haritanızın bu bölgesine hareket eder.

Oğlak burcu

Pluto bu hafta Pazar günü burcunuza geri dönüyor. Biraz huzursuz hissediyorsan, nedeni bu olabilir. Tekrar de, bu hiçbir biçimde olumsuz bir geçiş değildir. Aslında bu, son on beş yılda bitmemiş işleri tamamlamak için kozmostan gelen altın bir fırsat. Evet, gerçek duydunuz. Değerli ölçüde değiştiniz ve dönüştünüz. Artık, o güce adım atın. Sahip olun. Dizginleri eline al, zira sen katiyetle bahtının efendisi ve kaptanı olma yeteneğine sahipsin. Her vakit güce sahip oldun. Yalnızca farkına varman gerekiyordu.

Kova burcu

Bu hafta size kısa bir mühlet veriliyor. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, hissediyor olabileceğiniz baskının bir kısmı ortadan kalkar. Bu, size, yaşıyor olabileceğiniz değişikliklerden birine entegre olma ve yerleşme fırsatı vermek içindir. Pluto Pazar günü ruhsal bölgenize giriyor. Aslında bu, sizi geride tutan ve evriminizi sınırlayan tüm zehirli kalıplardan son sefer arınmak için şahane bir vakit. Endişelenme – bunun için vaktin var. Ve daha evvel burada bulundun. Bu tanıdık bir taban, o yüzden devam edin. Bağlarınız eksiksiz bir dayanak sistemidir onlara itimadın.

Balık burcu

Sen çok yaratıcı bir burcun mensubusun. Her günü bir zevk haline getirmek için bu kaliteyi kullanın. Küçük şeylerden ve büyük şeylerden keyif alın. Dünyanızdaki insanlara cömertçe vermenin yollarını bulun. Pazartesi günü Venüs doğum haritanızın bu bölgesine girerken, yaptığınız işte kendinizi nasıl daha âlâ söz edebileceğinizi ve görevlerinize, projelerinize ve görevlerinize nasıl daha fazla odaklanabileceğinizi keşfedin. Sorumluluk sıkıcı olmak zorunda değildir. Pazar günü Merkür mesken kesiminize düşerken, dünyevi olandan o denli bir zevk ve sevdiklerinizle kalbinizi irtibat kurmaktan ve gülmekten o denli büyük bir keyif var ki…

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir