Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 1

4 – 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları

Bu hafta gökler bize çok lütufta bulunuyor. Mutlak asgarî dramayla, Eylül ayının ikinci haftasına sevgi ve şifa dolu güçler ile başlıyoruz. Yoldaki tek gerçek tümsek, Pazartesi günü, bereketli, armağan veren Jüpiter’in geri hareketidir ve bununla bile başa çıkabiliriz. Sonuçta, bu güçlü, yavaş hareket eden gezegenler zati yılın yarısında geri hareket halindedir. Gerçekte olması gereken tek şey, hayatın kimi alanlarında (aşk, para yahut seyahat gibi) deneyimlediğimiz büyümenin, bütünleşebilmemiz için biraz yavaşlayacak olmasıdır. Sonuçta büyüme doğrusal değil. Bir adım ileri, üç adım geri, iki yana. Bu dansı daha evvel öğrendik ve tekrar öğrenebiliriz.

Güneş ve Merkür bu hafta yıldız tozu ve ışıltıdan oluşan karmaşık bir girdapta birbirlerini yansıtıyorlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 3

Üretken Başak burcunda, basitçe söylemek gerekirse, bize işleri halletmemiz için bir hafta getiriyorlar. Küçük kalplerimizin daha süratli atmasını sağlayan şey pratik ve gerçekçi hizmettir.

Jüpiter’in geri hareketinden iki gün sonra Çarşamba günü bir ortaya gelerek hedefimiz ve zihinlerimiz bir ortaya geliyor. Sonuçta Başak, düşünme ve irtibat gezegeni Merkür tarafından yönetiliyor, bu da bunun çok akıllı bir işaret olduğu manasına geliyor. Bu birebir vakitte kendi tecrübelerimizden yola çıkarak konuşmanın vaktidir. Paylaşacak bir bildirimiz var ve bu bildirinin dinlenmesi gerekiyor. Yapan tenkit ve anlayışlı tavsiyeler Başak burcunun merkezinde yer alan niteliklerdir.

Sahip olduğumuz öteki iki taraf de tıpkı; birebir lakin farklı. Hem Merkür hem de Güneş, sırasıyla Pazartesi ve Cuma günleri Jüpiter’e hakikat parlak bir üçgen çizerek akıyor. Bu, maddi manada memnuniyet verici bir müspetlik ve kapsamlı büyüme artışı getiriyor.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 5

Bu hafta her şeyde kazanıyorsun. Ve kazanmak kadar sevdiğin hiçbir şey yok, değil mi? Maddi dünyada sihir yapmaya gelince ekseriyetle sıfır sorun yaşarsınız; açgözlü olduğunuz yahut maddiyata çok düşkün olduğunuz için değil, sırf çok çalışmayı ve zorlukların üstesinden gelmeyi sevdiğiniz için. Pazartesi, meslek açısından işlerin nereye gittiği konusunda son derece olumlu hissettiğinizi görüyor. Solda, sağda ve ortada, size nasıl görünüyorsa o denli görünen muahedeler yapıyorsunuz. Tıpkı vakitte, defnelerinizi dinlendirmek ve emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarmak için sıcak bir dakikaya da sahip olursunuz.

Boğa

Tüm kozmik güç evet, hepsi bu hafta nitekim sizinkine odaklandı. Mayıs ayından bu yana Jüpiter sizin burcunuzda, mükafatlar, büyüme ve düzgün şeyler getiriyor. Artık Pazartesi gününden itibaren gerilemeye başlayacağına nazaran, ne kadar yol kat ettiğinizi ve önünüze çıkan fırsatlardan ne kadar faydalandığınızı düşünmenin vakti geldi. Tahminen biraz daha yaratıcı olmak ve muazzam gücünüzü yaratıcı bir şeye, kalbinize yakın bir şeye yönlendirmek istiyorsunuz. Tahminen bir bireye ya da bir projeye tekrar aşık olmak istiyorsunuzdur. Artık sıra sizde gerçek seçimler yapın.

İkizler

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 7

Yöneticiniz Merkür, bu hafta mesken ve mesken hayat bölgenizde Güneş’in peşinden gidiyor. Fakat birebir vakitte birtakım açılardan da başkan. Pazartesi günü Jüpiter’e akıcı bir üçgen açıyla bağlandığınızda, kapatmanız gereken tüm döngüler doğal olarak ve çok fazla sorun yaşamadan gerçekleşiyor üzere görünüyor. Bir değişiklik olsun, güzelleşmek kolaydır. Korunduğunuzu hissediyorsunuz.  Kozmik güç öyledir ki, yaptığınız her hareket güzel niyetle korunur. Cihan şu anda ardınızda. Siz de bir sürü içsel büyüme gerçekleştiriyorsunuz ve bu, tüm bunların yavaşladığı ve kemiklerinize kadar işlemesine müsaade verebildiğiniz haftadır.

Yengeç

Hiç kimse bir ada değildir. Hepimiz vakit zaman yardıma gereksinim duyarız. Siz o kadar çok yardım eden, o kadar çok tavsiye veren, o kadar itina gösteren bir insansınız ki, bunların bir kısmını kendinize almanın tam vakti. Yoksa değişiklik karşılığında alıyorsunuz mu diyelim. Halkınız, kabileniz bu hafta sizi en pratik halde yakalamak için oradalar. Bırak onları. Geri vermek istiyorlar. Pazartesi gününden itibaren, yaratıcılığınızda ve irtibat alanlarınızda, üzerinde çalıştığınız tüm gayelerin nihayet özümsenmesine müsaade verecek şahane bir kozmik fırsat var.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 9

Güneş şu anda kıymetler bölgenizde üretken ve ördeklerinizi hoş, nizamlı küçük bir sıraya sokma muhtaçlığını yansıtıyor. Bu hafta size farklı bir taraf gösterse de, bir organizatörden çok bir yöneticisiniz. Bu, işlerin sıkıcı olacağı manasına gelmiyor; aslında tam karşıtı. Cuma günü Güneş’in Jüpiter’e üçgen açı yapmasıyla, muazzam bir büyüme, olumluluk ve meslek alanınızda da gerçek tarafa gittiğinizin garantisi var. Kusurlar yanılgılar öfkenin verdiği ziyanı iş ve özel hayatınızda yapılandırma vakti harekete geçin. 

Başak 

Başak burcunda olan Güneş ve Merkür bu hafta tüm ilişkileri kuruyor. Bu kadar çalışkan biri olarak bu beğenilen bir haber üzere geliyor, değil mi? Bir defa olsun ardınıza yaslanıp muvaffakiyete giden kozmik seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Ve sen bu yere kendi kanın, terin ve gözyaşlarınla gelmemişsin üzere değil. Sorumluluğu üstlendin. Bu yere ulaşmak için tüm yaratıcı yeteneklerinizi kullandınız. Bu hafta içinizi sevinç dolduruyor ve nihayet büyük resmi görebilme duygusu var. Beşerler nitekim söyleyeceklerini duyuyor, bu yüzden daha yüksek sesle konuş bebeğim, daha yüksek sesle konuş.

Terazi

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 11

Her vakit biraz şanslıydın, değil mi? Cazibe, zeka ve biraz da sıkı çalışmanın birleşimiyle , ekseriyetle amaçlarınıza çok fazla gayret harcamanıza gerek kalmadan ulaşmayı başardınız. Şu andaki kozmik güç öyledir ki, bilhassa Pazartesi’den itibaren çabucak artık alabilirsiniz. Şayet beşerler sana bir şey vermek istiyorsa onu al. Bunu sorgulama tatlım. Cihanın sizi şık bir biçimde armağanlarıyla yağdırmasına müsaade verin. İstikrar kurmanın vakti gelecek, merak etmeyin. Ve gerçekleştirmek istediğiniz rastgele bir son varsa artık bunu yapmanın tam vaktidir. Düzgün gidecek.

Akrep

Pazartesi gününden itibaren güçlü Jüpiter yavaşlayacak ve münasebet bölümünüzde geriye gerçek gidecek. Bu nedenle, oburlarının lütfuyla deneyimlediğiniz tüm genişlemeyi nihayet içine çekme bahtına sahip olacaksınız. Beşerler size tam olarak gereksiniminiz olanı vermek için hakikat vakitte ve yerde geldiler. Bunu kabul et canım. Takdir edin. Aslında onlara bunun sizin için ne kadar kıymetli olduğunu anlatın. İliklerinize kadar sızlasa bile bu kelamları söyleyin. Bu kelamlı takdir yoluyla yüzlerinin aydınlanmasını izlemek sırf aranızdaki bağın daha da güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 13

Yöneticiniz Jüpiter, Pazartesi gününden itibaren günlük rutinler dalınızda gerilemeye başlıyor. Bu berbat bir şey değil. Geri kalan gezegenlerin geriye gitmesi üzere değil. Aslında bu sizin için tam manasıyla işe yarayabilir. Üzerinde çok çalıştığınız tüm profesyonel projeler artık nihayet karşılığını almaya başlayabilir. Büyüme, bu hafta neredeyse çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan geliyor, bilhassa de meslek bölümünüzde Merkür ve Güneş’in sırasıyla Pazartesi ve Cuma günü Jüpiter ile olumlu hizalanmasıyla yaptığınız konuşmalar bir yere gidiyor. Gösterdiğiniz eforlar takdir ediliyor. Bu senin vaktin.

Oğlak

Bu hafta kendinize en çok neye tutkulu olduğunuzu sorun. Bu bir dakika kadar sürebilir. Karşılığınızı aldıktan sonra, bu şeyi, kişiyi yahut tutkuyu alıp büyüyen ve genişleyen bir şeye dönüştürebilir misiniz bir bakın. Onu maddi dünyaya indir. Zira biliyor musun? Burcunuzla ilgili en büyülü ve özel şey, maddi ve yaratıcı dünyayı başka insanların yapamayacağı biçimde iki yana sallayabilmenizdir. Yaratıcılık sanatçı olduğunuz manasına gelmez. Tüm hal, form ve boyutlarda gelir. Bazen bu yalnızca sevdiğimiz şeye harcadığımız güçtür.

Kova

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 - 10 Eylül 2023 Haftanın Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 15

Maddi dünya tam olarak senin gücün değil, değil mi? Bu, bu işte işveren olamayacağınız manasına gelmez. Birçok vakit öylesin. Lakin hayatın pratik yanını, ülküleriniz ve istekleriniz kadar umursamıyorsunuz. Yeniden de bu hafta, güzel yaşanmış bir hayatın fizikî ödüllerinin tadını çıkarmanın ne kadar mükemmel olabileceğini fark ettiğinizi görebilirsiniz. Düzgün bir konut. Tam bir banka hesabı. Sevdiğiniz biriyle yahut yalnızca memnun benliğinizle geleceğe yönelik sağlam maksatlar. 

Balık

Kadim hükümdarınız Jüpiter, Pazartesi gününden itibaren irtibat bölümünüzde geriye hakikat ilerliyor. Son birkaç aydır, husus seyahat, eğitim yahut topluluk gelişimi olduğunda onun sunduğu fırsatların tadını çıkarmaya başladınız. Şu anda zihniyetiniz son derece olumlu ve bu formda kalacak. Muhtemelen sahiden gerçekleşecek olan tek şey, son vakitlerde sahip olduğunuz tüm bilgi ve tecrübeleri özümsemeniz olacaktır. Ve Pazartesi ve Cuma günleri Merkür ve Güneş’in bu güçlü gezegene bağlanmasıyla, münasebetleriniz çok tatlı, parlak bir bağlılık ve kusursuz irtibat parıltısına bürünüyor. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir