Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Temmuz - 6 Ağustos 2023 Ferdî Haftalık Numeroskopunuz Nedir? 1

31 Temmuz – 6 Ağustos 2023 Ferdî Haftalık Numeroskopunuz Nedir?

Evrende her sayı her harf bir gezegen ile ilişkilendirilmiştir. Türk İslam kültüründe EBCED Avrupa da ise numeroloji olarak isimlendirilir. Her birimizin doğum tarihlerimize isimlerimize nazaran hayatımızın kadersel tesirleri ile betimlenen sayıları vardır. Bu sayılar temsil ettikleri ile hayatlarımız da hangi gezegenle bağlı ise o gezegenin temsil ettikleri ile ilgili hususlarda kendi şifrelerimizi çözmemize yardımcı olur.

Ödülleri toplamaya hazır olun. 

2023’ün 31. haftasına güzel geldiniz!

Bu haftanın sayısı 84’tür ve en yüksek gücüne 8/4’te ulaşır zira bu tarih numerolojide 84 olarak okunabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Temmuz - 6 Ağustos 2023 Ferdî Haftalık Numeroskopunuz Nedir? 3

84, numerolojide varlıklı ve çeşitli bir tarihe sahiptir ve dünya çapında birçok kültür ve dinde görülebilir. Baht, bolluk, muvaffakiyet, güç ve ruhsal aydınlanma üzere bir dizi şeyle bağlantılıdır.

Pek çok Doğu geleneğinde 84 sayısının ömür ve mevt döngüsünü temsil ettiğine inanılır. Hinduizm’de 84 sayısı, aydınlanmaya giden 84.000 yolla irtibatlıdır. 

Tripitaka’da 84.000 sutra olduğu için bu sayı, Budist geleneğinde de görülür. Her iki dinde de bu sayı, aydınlanmaya ulaşmak için yapılan ruhsal seyahati temsil eder. 

Çin numerolojisinde, 84 sayısı güzel bahtla irtibatlıdır zira 8 sayısı bir talih sembolüdür ve 4, istikrar ve ahenk getiren pusulanın 4 tarafını temsil eder.

Ve kimi Kızılderili kültürlerinde, 84 sayısı, dünya ile manevi alemler ortasında güçlü bir ilişkiyi temsil eden bir güç ve güç sembolüdür. 

84 sayısı, hem 8 hem de 4 sayılarının titreşimlerini ve niteliklerini birleştiren güçlü ve manalı bir sayıdır. 84 sayısının gerisindeki bildirisi hakikaten anlamak için, evvel ferdî bileşenleri incelememiz gerekir.

8 sayısı bolluk, muvaffakiyet ve maddi muvaffakiyet ile alakalıdır. Karma kavramını temsil eder, dünyaya verdiğiniz gücün size geri döneceğini vurgular. 8 sayısı tıpkı vakitte ferdî gücü, içsel gücü ve kişinin dileklerini tezahür ettirme yeteneğini tabir eder.

Öte yandan, 4 sayısı kararlılığı, pratikliği ve sıkı çalışmayı temsil eder. Klasik pahalar, çalışkanlık ve gelecek için güçlü temeller oluşturma ile yankılanan bir sayıdır. 4 sayısı bize amaçlarımıza odaklanmamızı ve onlara ulaşmak için kararlılıkla çalışmamızı hatırlatır.

8 ve 4’ün güçleri 84 sayısında birleştiğinde, derin bir ileti ortaya çıkar. Bu sayı, sıkı çalışmanızın, özverinizin ve kararlılığınızın sizi bolluk ve muvaffakiyet güçleriyle hizaladığının kozmostan gelen bir işaretidir. Sizi ilerlemeye devam etmeye teşvik eder, zira gayretleriniz yakında değerli mükafatlar verecektir.

Dahası 84, muvaffakiyete ve maddi kazanımlara istikrarlı bir yaklaşım sürdürmenin ehemmiyetini vurgulamaktadır. Hırslarınızın peşinden giderken, topraklanmış kalmak ve ruhsal ve duygusal esenliğinizi gözden kaçırmamak çok kıymetlidir. Gerçek refahın aşk, münasebetler ve şahsî gelişim dahil olmak üzere hayatın tüm taraflarını kapsadığını unutmayın.

Kişisel haftalık numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Temmuz - 6 Ağustos 2023 Ferdî Haftalık Numeroskopunuz Nedir? 5

Kişisel yıl numaranıza dayalı olarak bu hafta için şahsî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Şahsî yıl numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Haftalık iddianızı okumak için şahsî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacak, bu yüzden yalnızca bir defa hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı iddiasını okumanız yeterli!

Çalışmak nitekim çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte iki süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız şahsî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık TahminBu, numeroloji döngünüzde sıkı çalışmaya ve kararlılığa odaklanan 4 şahsî bir haftadır , bu nedenle 84 Numaralı  gücünün o kısmıyla çok yeterli rezonansa girersiniz. Bununla birlikte, Ağustos sizin için 9. Ferdî Ay olacak ve bu, hayatınızdaki kimi şeylerin kapanması üzere acıtatlı bir güç getirebilir.84 Numaralı   sayının topraklanmış tabiatı üzerine meditasyon yapın ve bir kapı kapansa bile muvaffakiyet ve refahın önünüzde olduğunu bilin.

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık TahminBu hafta huzursuzluğunuza teslim olun, şayet yapabiliyorsanız biraz pervasızca bir şeyler yapın! Numeroloji döngünüzde heyecan verici bir 5 ferdî hafta ve bu güç, tekdüzelikten çıkmanıza yardımcı olmak için eksiksiz.Ağustos, döngünüzde 1 ferdî ay olarak ayarlandı, bu nedenle yeni başlangıçlar sizin için. 84 Numara gücüyle desteklenen bu enerjiyi, hak ettiğiniz geleceği birlikte yaratmaya odaklanmak için kullanabilirsiniz.

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık TahminSevinci hissedebiliyor musun? Bu, numeroloji döngünüzde aşk, arkadaşlık, cümbüş ve aile temasları potansiyeliyle dolu bir kutlama 6 ferdî haftası. Ağustos sizin için 11. ferdî ay olacak, münasebetiyle burada da pek çok derin ruhsal güç var.84 Numaralı üzerine meditasyon yapmak için şahsî ayınızın sezgisel gücünü kullanın. Onun altında yatan inanç bildirisi, şayet onu duymaya hazırsanız artık sizin için güçlü bir bildiri içeriyor.

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık TahminBu hafta büsbütün sizin için öğrenmekle ilgili. Numeroloji döngünüzde 7. şahsî hafta ve aramaya ihtimam gösterirseniz bulunacak çok fazla bilgelik var. İster bir yeterlilik için çalışıyor olun, ister yalnızca ufkunuzu genişletin, her gün yeni bir şeyler öğrenmeyi misyon edin.Ağustos sizin için toplumsal bir 3 şahsî ayı olacak, bu nedenle eski arkadaşlarınızla tekrar irtibat kurmak için de ülkü bir vakit. Sizi gülümseten biriyle tekrar bağlantıya geçin.

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık TahminTüm yıl sayıları ortasında, 84 sayısının gücünü bu hafta en keskin formda hissediyorsunuz. Bunun nedeni, numeroloji döngünüzde 8. şahsî hafta olması ve Ağustos’un 4. ferdî ay olarak ayarlanmasıdır – yani şu anda sözün tam manasıyla 84 bireyleştirilmiş durumdasınız! Bu, bu hafta bolluğu birlikte yaratmaya odaklanabileceğiniz manasına gelir, bu nedenle tezahür hünerlerinizi geliştirin ve amaçlarınızı yüksek tutun. Hayal edebiliyorsan, hayata geçirebilirsin.

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık TahminBu hafta bir şeyin altına bir çizgi çekmelisin. Nedir? Yalnızca siz bilirsiniz, fakat mevzuyu gereksiz yere uzatmaya çalışmamanız değerlidir. Numeroloji döngünüzdeki bu acı tatlı 9 şahsî haftada, yeni bir şeyin büyüyebilmesi için bir şeyin bitmesi gerekiyor. Ağustos, sizin için çok iddia edilemez bir hava taşıyan 5. ferdî ay olacak. Huzursuz yahut inançsız hissediyorsanız, 84 sayısının tabiatında bulunan inanç bildirisine odaklanın ve her şeyin güzel olacağını bilin.

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık TahminYeni bir başlangıca hazır mısın? Bu, numeroloji döngünüzde 1. ferdî hafta, bu yüzden umarım gitmeye can atıyorsunuzdur! Ağustos ayının sizin için tatlı bir 6. şahsî ay olması nedeniyle, bu hafta aşk hayatınızda yahut ailenizde çok düzgün haberler olabilir, bu yüzden tadını çıkarın!84, size bu memnunluğu hak ettiğinizi hatırlatmak için etrafınıza geliyor. Baht değil. O size geldi zira bunu hak ettiniz ve öteki beşerler için pek çok güzel şey yaptınız. Işığın tadını çıkarın.

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık TahminBu hafta kozmosun fısıltılarına kulak verin. Numeroloji döngünüzde son derece sezgisel bir 11 şahsî hafta lakin işaretleri ve eşzamanlılıkları sırf tesadüf olarak görmezden geliyorsunuz. Onlar değil. Etrafınıza bakın ve kozmosun neyi bilmenizi istediğini anlamaya çalışın.Bu ortada Ağustos, döngünüzde son derece ruhsal bir 7. ferdî ay olacak. Manevi gelişiminize başlamak için, 84 sayısı ve onun getirdiği birlikte yaratma ve bolluk bildirisi üzerine meditasyon yapmayı deneyin.

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık TahminBu son derece yaratıcı 3 şahsî haftada, 84 sayısının kök gücüyle güçlü bir halde rezonansa giriyorsunuz. Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız yahut çalışmak istiyorsanız, artık büyük muvaffakiyet ve ilham bekleyebilirsiniz.Yaşamak için ne yaparsanız yapın, Ağustos, numeroloji döngünüzde refah odaklı bir şahsî aydır, bu nedenle her vakit daha yüksek şeylere gerçek yönlendirilirsiniz. Çok çalışın ancak çok oynamayı da unutmayın, zira bu güç birebir vakitte güzel bir formda toplumsaldır.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir