Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 1

31 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kelimeler, inançlar ve hareketler… Yeni yılda hayatınızı istikrara sokacak Jüpiter tesirine hazır olun! Pekala, 31 Aralık Pazar gününde yengeç ve yükselen yengeç burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için yengeç ve yükselen yengeç burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 31 Aralık Pazar günün nasıl geçecek?  

İşte, yengeç ve yükselen yengeç burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Yengeç, bugün sözleri, inançları ve hareketleri dengelemelisin! Jüpiter’in ileri gidişi sana zihinsel manada değerli farkındalıklar ile birlikte derin bir anlayış katacak. Yılın son gününde sarf edeceğin sözcükler, beklediğinden çok daha fazla mana kazanabilir. 

‘Yeni yıla nasıl girersen, tüm yıl o denli geçer’ kelamı bu yıl resmen senin için söylenmiş. Çünkü kelamların senin ve yakın etrafın hayatını yönetecek tesirler yaratabilir, inançların ve yürekten duaların geleceğin seyrini değiştirebilir. Elbette bunun için harekete geçmen kaide. Seneye görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir