Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Ağustos Mavi Dolunay Burcunuz İçin Ne Tabir Ediyor? 1

31 Ağustos Mavi Dolunay Burcunuz İçin Ne Tabir Ediyor?

Bu ayın ikinci dolunayı 31 Ağustos’ta gökyüzünü aydınlattığında havada sihir var. İkili dolunay ayı enderdir, bu yüzden buna mavi ay deniyor (ne yazık ki gökyüzünde mavi görüneceğinden değil!) ve bu tam da bir muhteşem ay, yani daha büyük görüneceği manasına geliyor ve her zamankinden daha parlak. Açık gökyüzü için parmaklarınızı çaprazlayın, böylelikle oraya çıkıp biraz ay banyosu ve küçük bir dolunay ritüeli yapabilirsiniz.

Astrolojik olarak bu dolunay, umutlar, hayaller, şifa ve kapanışla ilişkilendirilen mistik bir su burcu olan Balık burcuna denk geliyor. Hepimiz dolunayların ağır hissedebileceğini biliyoruz (çoğunlukla gayelerin gerçekleştiği yahut problemlerin doruğa çıktığı bir zamandır) ancak birebir vakitte sizi en yeterli hayatınızı yaşamaktan alıkoyan her şeyden vazgeçmek için de ülkü vakittir. Ve sezgiyi, maneviyatı ve en âlâ cinsteki sonları (şaşırtıcı yeni başlangıçlara dönüşenleri) temsil eden bir burç olan Balık burcundaki mavi üstün ay, tam da onu kaldırıma koymanın son anı olabilir.

Bir sonraki dolunay ne vakit?

Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Ağustos Mavi Dolunay Burcunuz İçin Ne Tabir Ediyor? 3

Bırakmak istediğiniz şeyi (veya kişiyi) bir modül kâğıda yazmayı ve dolunay gecesinde onu küle çevirmeyi deneyin. Bitirmeye bir adım daha yaklaştığınızı, tekrar başladığınızı ve şimdiye kadarki en âlâ versiyonunuza adım attığınızı bilerek daha düzgün uyuyun.

Toplu olarak bu dolunayın düzgünleştirici bir havası var lakin her burç, onlar için aydınlatılan astrolojik meskene bağlı olarak bunu farklı formda deneyimleyecek.

Bu dolunayda burcunuzun şifa odağını keşfedin

Koç

Önemli bir gerçeği keşfetmek, kendi sezginizin gücünü keşfetmek, geçmişinizden uzaklaşmaya hazır hissetmek, ruhsal yahut şifalı bir uygulamaya kendinizi adamak, inzivaya çekilmek için yer ayırtmak, hayatınızda artık yeri olmayan bir şeyi yahut birinden vazgeçmek.

Kendinize şunu sorun: Birini affetmek hayatıma devam etmeme yardımcı olabilir mi?

Boğa

Yol arkadaşlarınızla ilgili kararlara varmak, kendiniz üzere insanları bulmak istemek, kiminle daha fazla vakit geçirmek istediğinizi bilmek, işyerinde kıymetli yeni ilişkiler kurmak, sizin için fazla tek taraflı bir arkadaşlıktan ilişkiden  vazgeçmek.

Kendinize Sorun: Kendim olma konusunda beni en çok kim özgür hissettiriyor?

İkizler

Her zamankinden daha büyük hayaller kurmak, muvaffakiyetin sizin için ne manaya geldiğini tekrar tanımlamak, bir sonraki büyük gayenizin ne olduğunu anlamak, oraya ulaşmak için ne yapmanız gerektiğine karar vermek, sizi geride tutabilecek her şeyden vazgeçmek.

Kendinize şunu sorun: En çılgın hayallerimin gerçekleşmeyeceğini kim söylüyor (ve onları görmezden gelmeyi nasıl öğrenebilirim!)?

Yengeç

Yeni bir yerde kendinizi konutunuzda hissetmek, dünyayı keşfetmek istemek, yeni

şeyler öğrenmek, kendinize ve diğerlerine karşı dürüst olmak, seyahat hayalleri kurmak, sizin için fazla kısıtlayıcı ve katı gelen bir şeyden vazgeçmek.

Kendinize şunu sorun: Hayatımı nasıl daha büyük ve daha uygun hissettirebilirim?

Aslan 

Yanlış şahıslara inanıp yaptığınız yanılgılarla yüzleşmeye hazır olun. Bu dolunayda, gerçekle yüzleşmek,  kusurlarınızı telafi etmeye karar vermek, sevginize sahip çıkacak kadar bahadır olmak, gerçek bir tutku bulmak yahut hayata odaklanmak, dönüşmeye hazırlanırken kendinizin eski bir versiyonunu bırakmak.

Kendinize şunu sorun: Şu anda beni gerçeklerden uzaklaştıran yanılgılarım ne?

Başak

Ulaş Utku Bozdoğan: 31 Ağustos Mavi Dolunay Burcunuz İçin Ne Tabir Ediyor? 5

Daha uygun bir ortak olmak (aşkta, işte yahut arkadaşlıkta), önceliklerinizi netleştirmek, yeni ilişkiler kurmak, sevdiğiniz birine bağlanmaya karar vermek, sizi uzun müddettir geride tutan geçmiş bir acıdan kurtulmak.

Kendinize şunu sorun: Bunu kendim için mi yoksa onlar için mi yapıyorum?

Terazi

Sağlığınızı birinci sıraya koymak, yardım istemek, kendiniz üzerinde çalışmak, bir projeye yine bağlanmak, işleri yapmanın eski bir yolunu bırakmak, yollarınızı değiştirmek, artık size hizmet etmeyen bir makus alışkanlıktan yahut sıhhatsiz alışkanlıktan vazgeçmek.

Kendinize sorun: Bu sefer ne farklı olacak?

Akrep

Çapkın tarafınızı tekrar keşfetmek, ilgi odağı olmayı öğrenmek, kendini sabote etmekten vazgeçmek, hayatı kutlamak, çocuklarla yahut gençlerle vakit geçirmek, yaratıcı olmak, aksilikleri bırakıp neşeyi aramak.

Kendinize şunu sorun: Parlamama nasıl müsaade verebilirim?

Yay

Kime güvenebileceğinizin farkına varmak, kendi aile versiyonunuzu yaratmak, bunalmış hissetmek, mesken taşımak yahut hayat şartlarınızı değiştirmek, geleceğe yatırım yapmak, bir anne figürüyle vakit geçirmek, bir yer yahut bireye karşı şiddetli bağlılıklardan kurtulmak.

Kendinize şunu sorun: Beni hayattan zevk almaktan alıkoyan ne?

Oğlak

Fark yaratan bir kıssayı paylaşmak, size gereksinimi olan biri ismine konuşmak, hayatınız yahut işiniz hakkında yazmak yahut konuşmak, bir şeyi derinlemesine konuşmak, gücünüzü bulmak, gerçeğinizi söyleme endişesinden kurtulmak.

Kendinize şunu sorun: Kendime nasıl dürüst olabilirim?

Kova

Banka bakiyenizi artırmak, büyük bir muahedeye imza atmak, maaş artışını kabul etmek, pahalı hissetmek, kendinize yahut diğerlerine yatırım yapmak, özgür hissetmek, kim olduğunuza ve neye paha verdiğinize dair eski fikirlerden kurtulmak.

Kendinize şunu sorun: Kendime nasıl daha fazla yatırım yapabilirim?

Balık

Yeniden başlamak, kendini sabote etmekten vazgeçmek, bedelinizi bilmek, gerçekte kim olduğunuzun bilinmesine müsaade vermek, güçlü hissetmek, hayatınızı değiştirmek, şiddetli bir vakitten sonra güzelleşirken ve gücünüze adım atarken kendinizin eski bir versiyonunu özgür bırakmak.

Kendinize şunu sorun:Başarımı nitekim kucaklamak için neye gereksinimim var?

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir