Ulaş Utku Bozdoğan: 29 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1

29 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm renklerinizin ve fark yaratan üslubunuzun ortaya çıkmasına müsaade verin! Mars Neptün Karesi ile Venüs Plüton Altmışlığında sizi bekleyen çok şey var! Peki, 29 Aralık Cuma gününde terazi ve yükselen terazi burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için terazi ve yükselen terazi burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 29 Aralık Cuma günün nasıl geçecek?  

İşte, terazi ve yükselen terazi burcuna ilişkin günlük burç yorumları… 

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 29 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Terazi, bugün yaratıcı zevklerinin hayatını yönetmesine müsaade vermeye ne dersin? Herkes üzere sıradan şeyleri sevmediğini biliyoruz. Her şeyi kendi yolundan yapmayı, bilinen yol yerine daha pratiğini, daha eğlencelisini keşfetmeyi seviyorsun. İşte tam da bugün, gökyüzünde Venüs Plüton Altmışlığının tesirleri hissedilirken göze çarpan hoşluğu temsil etmelisin. 

Hayata bakış açını, tüm renklerin ve üslubunla etrafına göstermelisin. İş hayatında üzerinde çalıştığın projelerde kendi yolundan yürümeyi tercih edebilirsin. Bugün yaptığın işlerde senin imzan olcak. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir