Ulaş Utku Bozdoğan: 29 Aralık Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 1

29 Aralık Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçek hislerinize vakit ayırmaya ne dersiniz? Mars Neptün Karesi ile Venüs Plüton Altmışlığında bu fırsatı kaçırmayın! Peki, 29 Aralık Cuma gününde kova ve yükselen kova burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için kova ve yükselen kova burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 29 Aralık Cuma günün nasıl geçecek?  

İşte, kova ve yükselen kova burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Kova ve Yükselen Kova Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 29 Aralık Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Kova, bugün Mars Neptün Karesi ve Venüs Plüton Altmışlığının tesiri altında kalabilirsin. Bu da demek oluyor ki günün en yararlı burcu sen olacaksın! Yüzeysel hoşluklara kanmayacak zekan ve özgüvenli duruşun sayesinde karlı işlere imza atabilirsin. 

Finansal manada çıkarlı çıkmanı sağlayacak günün sonunda ait konusunda da radikal kararlar alabilirsin. Maddi bahislerde yaşadığın gerilim son bulunca gerçek hislerine da vakit ayırabilirsin. Sevgilin şekilenmemiş gücüyle yeni bir aşka yelken açabilir ya da mevcut ilginde boyut atlayabilirsin. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir