Ulaş Utku Bozdoğan: 29 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 1

29 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars Neptün Karesi’nin derin tesirlerini de hissettiğiniz Venüs Plüton Altmışlığında elinizi attığınız her işi usta bir sanatçı edasıyla kusursuz bir formda tamamlayacaksınız. Pekala, 29 Aralık Cuma gününde ikizler ve yükselen ikizler burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için ikizler ve yükselen ikizler burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 29 Aralık Cuma günün nasıl geçecek?  

İşte, ikizler ve yükselen ikizler burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 29 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili İkizler, bugün hayal gücün ile birlikte üniversal sevgi ön plana çıkabilir. Bir olma hayali kurduğun bireylerle kısa da olsa yüz yüze ya da telefonda görüşmeni tavsiye ederiz. Mars Neptün Karesi ağır hisler yaşamana neden olurken bağlarındaki bağı da güçlendirebilir. 

Gelelim meslek yaşamına! Hayal gücünün en naif ve özel hislerle özdeşleştiği bugünü yaratıcılık gerektiren mevzularla ilgilenerek geçirebilirsin. Yaptığın her işe bir sanatçı edasıyla naif ve dikkat cazibeli dokunuşlar yapabilirsin. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir