Ulaş Utku Bozdoğan: 27 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 1

27 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür Kare Neptün ile Güneş Jüpiter Üçgeninin tesirleriyle karar vermekte zorlanabilirsiniz! Peki, 27 Aralık Çarşamba gününde akrep ve yükselen akrep burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için akrep ve yükselen akrep burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 27 Aralık Çarşamba günün nasıl geçecek?  

İşte, akrep ve yükselen akrep burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 27 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Akrep, bugün Merkür Neptün Karesi zihnini bulanıklaştırabilir. Karar vermekte zorlandığın anlar yaşayabilirsin. Bilhassa ikili ilgilerinde gündeme gelecek olan birtakım durumlar karşısında ne diyeceğini bilemeyebilirsin. Bu durum senin için beklenmedik ve mümkünlük dışı olsa da eskilerin deyişiyle ‘basiretin bağlanmış’, nutkun tutulmuş üzere hissedebilirsin. 

Düşüncelerin ve hislerinin birbirine girdiği anlarda sakin kalmaya itina göstermelisin. Dolunayın, Neptün ve Jüpiter’in üzerindeki tesirleri geçene kadar ikili münasebetlerinde bağlantı kazalarına dikkat etsen âlâ olur! Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir