Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 1

25 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars Üçgen Kuzey Ay Düğümü günün birinci yarısında hayatınızı etkilerken, Venüs Neptün Üçgeni günün ikinci yarısında karar vermenizi zorlaştırabilir. Peki, 25 Aralık Pazartesi gününde yay ve yükselen yay burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için yay ve yükselen yay burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına göre 25 Aralık Pazartesi günün nasıl geçecek?  

İşte, yay ve yükselen yay burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Yay ve Yükselen Yay Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Yay, bugün empati hissin ve anlayışının artmasıyla hayata karşı sezgisel bir kavrayış yaşayabilirsin. Neptün’ün pasif prensibi, Mars Kuzey Ay Düğümünün hırsı yaşantını etkileyen bir kadro ikilemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. 

İkilemlerden kurtulman ve karar vermen için Venüs’ün temsil ettiği aşk ya da paraya ait bahislerden birini seçmelisin! Alacağın karar yılın son haftasıyla birlikte gelecek yılı da etkileyebilir. Gerçek karar verdiğinden emin olmalısın. ‘Aşk mı, yoksa para mı?’ desek seçimin ne olurdu? Bunu bir an evvel kendine yanıtlasan uygun edersin. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir