Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1

25 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İzin verin, Mars Üçgen Kuzey Ay Düğümü ile Venüs Neptün Üçgeni hayatınıza istikamet versin! Artık oluşturduğun sistem gelecek yılı da şekillendirebilir. Peki, 25 Aralık Pazartesi gününde terazi ve yükselen terazi burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için terazi ve yükselen terazi burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 25 Aralık Pazartesi günün nasıl geçecek?  

İşte, terazi ve yükselen terazi burcuna ilişkin günlük burç yorumları… 

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Terazi, bugün ahengi, dengeyi ve uzlaşmayı sağlayacak güç sen olacaksın! Çevrende olup bitenlerin manevî boyutlarını, olayların ve bireylerin gerçek yüzünü görmek sana güç verecek. Sezgisel güçlerin ve Neptün’ün ‘alıcı’ prensibiyle birlik sağlayacak güce kavuşabileceksin. 

Özellikle toplumsal hayatında ve aile ilgilerinde tertibi sağlayan kişi tekrar sen olacaksın. Lakin bu defa durum her zamankinden biraz daha farklı. Oluşturduğun nizam yılın son haftasından itibaren hayatına tesir edecek ve gelecek yılının huzurlu başlamasını sağlayacak! Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir