Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 1

25 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenlerin pozisyonu muvaffakiyetin habercisi olabilir. Mars Üçgen Kuzey Ay Düğümünde, Venüs Neptün Üçgeni de sizi etkileyecek! Peki, 25 Aralık Pazartesi gününde koç ve yükselen koç burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için koç ve yükselen koç burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 25 Aralık Pazartesi günün nasıl geçecek?  

İşte, koç ve yükselen koç burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Koç ve Yükselen Koç Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Koç, bugün Mars Kuzey Ay Düğümü Üçgeni’nin olumlu tesirlerini hissedeceksin. Günün en şanslı burcu sensin! Yılın son haftasında uzun vakittir ilerlemesini beklediğin işlerin süratle tahlile ulaşması ve hayallerinin gerçek olması mümkün. Önüne çıkan maniler bile kısa vakitte yolunu açan, yükselmeni sağlayan basamaklara dönüşecek. 

Özellikle dişil güçten takviye ve yardım alman kelam konusu olabilir. Bu kişi partnerin olabileceği üzere iş arkadaşı, ortak, işveren yahut hayatında kıymetli rolü olan bir bayan figürü de olabilir. Muvaffakiyetler… Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir