Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 1

25 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs Neptün Üçgeni sezgisel taraflarını ortaya çıkarırken Mars Üçgen Kuzey Ay Düğümünün tesirleriyle özgürleşeceksiniz! Peki, 25 Aralık Pazartesi gününde ikizler ve yükselen ikizler burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için ikizler ve yükselen ikizler burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 25 Aralık Pazartesi günün nasıl geçecek?  

İşte, ikizler ve yükselen ikizler burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili İkizler, bugün Venüs Neptün Üçgeni’nin etkileyiyle istek duyduğun ve özlediğin şeylere yönelmek isteyebilirsin. Sezgisel ve duygusal manada güçlü tarafların açığa çıkabilir. Bu sayede saf gerçeği çok daha net görmeye, olayların iç yüzünü kavramaya başlayabilirsin. 

Yılın son haftasında gerçekleri görmek, yaşantını şekillendirmek konusunda yardımcı olabilir. Özgür ruhunun daha da özgürleşeceği keyifli bir hafta seni bekliyor. Farkındalık kazandığın hususlar ferdî ve bilişsel manada gelişimini destekleyecek. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir