Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 1

25 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir an evvel tarafınızı seçmelisiniz! ‘Mars Üçgen Kuzey Ay Düğümü’ ve ‘Venüs Neptün Üçgeni’ sizi tesiri altına alabilir. Peki, 25 Aralık Pazartesi gününde akrep ve yükselen akrep burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için akrep ve yükselen akrep burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 25 Aralık Pazartesi günün nasıl geçecek?  

İşte, akrep ve yükselen akrep burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Akrep, bugün hayal gücün ve yaratıcılığın bir oldukça yüksek. Zihnin her zamankinden güçlü ve farklı çalışıyor. Estetik ve sanatsal mevzularda ilham aldığın, ağır hislerle hareket ettiğin bir gün seni bekliyor. Yılın son haftasında yapman gereken bir de mutabakat var! Lakin bu mutabakat için bir seçim yapmalısın. 

İşin karanlık tarafında mı olacaksın, yoksa daha fazla sorumlulukla hakikat tarafta mı yer alacaksın? Biraz baş karıştırıcı, değil mi? Hayal gücünü ve yaratıcılığını kullan imzalayacağın işler, yapacağın mutabakatlarla neye ‘evet’ dediğini enine uzunluğuna düşün. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir