Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 1

24 – 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış

Bu hafta Merkür’ün parlama zamanı! Gökyüzünün bizimle paylaşacağı çok şey var, o yüzden dikkatle dinleyelim ve dikkatimizi verelim. Birinci olarak, 27 Temmuz Perşembe günü Merkür Venüs ile cilveli bir kavuşumda buluşuyor. Bu, tüm haftanın birinci tarafı, bu yüzden kıymetli. Elbette, Venüs şu anda geri gidiyor lakin bu, müzik söyleyip dans edemeyeceğimiz ve bu harikulade, sıcak enerjiyi kutlayamayacağımız manasına gelmez. Bununla, sözlerimiz muhtemelen tutku, aşk ve yalnızca Aslanın sahip olduğu ihtişamla yansıyacak kalplerimize.

Zihnimiz cümbüşe, oyunculuğa ve yaratıcılığa yönelecek. Artık hangi parlak fikirleri buluyorsunuz? Diğerlerine ilham vermenin ne kadar kolay olduğunu görebiliyor musunuz? Güvenen bir çocuk üzere kalbini açıkça paylaşmak için mi? Kalbiniz şifalanmaya başlıyor. Ayrıyeten Perşembe günü Ay, coşkulu Yay burcuna geçiyor. Bu, genişleme ve heyecan hislerini, olumluluğu ve her durumda yaşayan hoşlukları görme yeteneğini memnuniyetle karşılar. Bir şeyin ne kadar berbat olduğunu düşünsek de bu burçtaki Ay bize inanmayı, ders almayı ve hoş günleri kucaklamayı hatırlatır. Zira onun hoş, romantik ve sevecen üçgeniyle bundan çokça olacak. Pazar günü, ay sonundan çabucak evvel Venüs’e. Gerine yaslan ve keyfini çıkar. Önümüzdeki hafta her birimiz için hoş olacak bir şeyler var.

Sırada, Merkür 28 Temmuz Cuma günü hafta sonundan çabucak evvel ‘ev burcu’ olan Başak’a geçiyor. Bu üç haftalık kalış, yapışkan problemlere her türlü zekice lakin ayakları yere basan ve pratik tahlilleri ateşleyecek. Ne de olsa Başak burcunun sorun çözücüsüdür. Merkür Aslan’dayken ve Venüs’le dans ederken aldığımız ilham somut bir aksiyona dönüşecek. Elbette, eskisinden biraz daha eleştirel olabiliriz fakat eleştirel düşünme bir hünerdir. Kullanın.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 3

Bu hafta, kendinizin bir ateş burcu olarak seveceğiniz büsbütün ateş gücü. Merkür ve Venüs, Perşembe günü temel ve romantizm bölümünüzde eğlenceli bir dans ediyor. Öyleyse devam edin ve biraz eğlenin. Bir flört dokunuşuyla özgüveninizi geliştirin. Birine onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. İsterseniz çatılardan duyurun sizi durduran ne? Dahası, yaratıcı gücünüz pratik olarak taşmalıdır. İçinizdeki çocuğa dizginleri alması için bir talih verin. Mola vermenize müsaade verilir.

Boğa

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 5

Bu hafta tadını çıkarmanız için iki mükemmel taraf var. Birincisi, perşembe günü iletişimsel Merkür’ün yöneticiniz tatlı Venüs ile birleşmesi. Bu süper hizalama, ailenizi ve bağlantı kesiminizi ortaya çıkarıyor ve aydınlatıyor, kolay, sevgi dolu ve verimli sohbetler getiriyor. Bu güç, daha evvel tabu olabilecek bir mevzuyu ele almak için eksiksiz bir vakit yapar. Yalnızca sorunu çözmeyi başarmakla kalmayıp birebir vakitte resme daha büyük bir sevgi ve empati duygusu davet etme bahtınız kusursuz. Sırada, Cuma günü Merkür’ün yaratıcılığınıza ve flört bölümünüze hareketi var. Boşlukları hayal gücünüzün doldurmasına müsaade verin.

YENGEÇ 

Bu hafta büyük maksatlarınız olsun. Neden olmasın? Etrafa sıçrayacak kaynaklarınız varsa devam edin ve sıçrayın. İlah biliyor ki birçok vakit epeyce disiplinlisin. Güvenlik sizin için değerlidir, bu nedenle çizgiyi nereye çekeceğinizi bilirsiniz. Bununla birlikte, bu hafta davranma vakti değil. O hoş şey seni çağırıyorsa, onu alışveriş sepetine at. Suçluluğa müsaade yok. Perşembe günkü finans kesiminizde Venüs ile temas kuran Yengeç burcundaki Merkür’ün harcama çılgınlığından sonra, Cuma günü muhtemelen daha ayık bir ruh hali getirecektir. Cuma, Merkür irtibat dalınıza giriyor ve sonunda bu eğlenceli kozmik güçten yararlanmadığınız için pişman olabilirsiniz.

İkizler

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 7

Yönetici gezegeniniz Merkür bu hafta size gülümsüyor. Bu senin de gülümsediğin ve parladığın manasına gelir. Perşembe günü Merkür, bağlantı ve finans bölümünüzde Venüs’le ilişki kurarak ilham verici sohbetler ve şaşırtan derecede yaratıcı fikirler getiriyor. Ekseriyetle esnek bir tipsiniz, oburlarının liderliğini takip etmekten memnunsunuz. Lakin bu güç öyledir ki, şoför koltuğundaki sizsiniz. Sen başkansın. Beşerler sizi takip etmek istiyor. Ve biliyor musun? Güneşin altındaki bu yeri katiyetle hak ediyorsun. Merkür, çabucak sonraki gün, Cuma günü mesken hayatınıza ve vakıflar dalınıza yönelecek pozisyonunuzu daha da güçlendirecek ve bu fikirleri temellendirmenize ve onları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Yengeç

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 9

Bu hafta büyük amaçlarınız olsun. Neden olmasın? Etrafa sıçrayacak kaynaklarınız varsa devam edin ve sıçrayın. İlah biliyor ki birçok vakit epeyce disiplinlisin. Güvenlik sizin için değerlidir, bu nedenle çizgiyi nereye çekeceğinizi bilirsiniz. Bununla birlikte, bu hafta davranma vakti değil. O hoş şey seni çağırıyorsa, onu alışveriş sepetine at. Suçluluğa müsaade yok. Perşembe günkü finans dalınızda Venüs ile irtibat kuran Yengeç burcundaki Merkür’ün harcama çılgınlığından sonra, Cuma günü muhtemelen daha ayık bir ruh hali getirecektir. Cuma, Merkür irtibat kesiminize giriyor ve sonunda bu eğlenceli kozmik güçten yararlanmadığınız için pişman olabilirsiniz.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 11

Bundan daha düzgünü olamaz. Yalnızca Venüs burcunuzda gezinmekle kalmıyor, tıpkı vakitte Perşembe günü ruhsal bölümünüzde zeki, eğlenceli Merkür de ona katılıyor. Bu, karizmanızı, diğerlerinin size direnmesini neredeyse imkansız hale getirecek bir hacme dönüştürür. Bu yüzden cazibenizi kendi avantajınıza kullanın. Onları bebeğinizin parmağına sarın elbette düzgün niyetle. Dünyanın ne kadar sadık ve asil olduğunuzu görmesine müsaade verin. O ışığı olabildiğince parlak bir formda ışınlayın. Pazar günü, Ay’dan Venüs’e olan sevgi dolu temasla, yükseklere uçacaksınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Başak

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 13

Cuma gününden itibaren bu hafta sizin. Neden? Yöneticiniz Merkür, yıllık ziyareti için burcunuza yanlışsız yol almaya başlıyor. Tahminen de son vakitlerde kimi yenilikçi yaratıcı fikirlerin üzerinde oturuyorsunuz, fakat şimdi bunları dünyayla paylaşmakta tereddüt ettiniz. Pekala, sezginiz yerinde. Paylaşmak için gerçek an değildi. Hafta sonu, tüm bunlar değişir. Dahası, öbürleri sizi dinlemeye ve akla yatkın tavsiyelerinizi almaya daha isteklidir. Her vakit kusursuz bir sorun çözücü oldun, ancak artık, bu yeteneğinizi kendiniz için kullanma vakti.

Terazi

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 15

Bu hafta toplumsal etrafınızın ateşlenmesine hazır olun. Perşembe günü, çalışma bölümünüzdeki Merkür’ün topluluk bölümünüzdeki yöneticiniz Venüs ile kontağı ile yolunuza çıkan bir yığın davetiye görmelisiniz. Bu kadar tanınan, bu kadar dilek edilir olmak ne hoş değil mi? İçindeki çocuğu özgür bırak. Bütün bu aşkta kendini şımart. Her gün gelmiyor bu güçlü enerji ve bunu biliyorsunuz. Dahası, topluluğunuz ortasında bir nevi liderlik rolüne adım atıyor üzeresiniz. Patronca değil. Aslında çok karizmatik bir halde. En yeterli başkanlar, kalpleriyle liderlik edenlerdir ve sizde çok hoş bir kalp var. Cuma gününe kadar işler biraz sakinleşebilir. Yaptığınız kusursuz konuşmalardan kimilerini düşünmenin vakti geldi.

Akrep

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 17

Kariyer açısından, bu hafta epey mükemmel. Bu formda çalışmasanız bile, ferdî yolunuz muhtemelen olumlu konuşmalar ve ilham verici fikirlerle dolu olacaktır. İrtibat şu anda her şeydir, bu yüzden bağlantı ile her zorluğun üstesinden gelin. Dedikleri üzere ‘neyi bildiğin değil, kimi tanıdığın önemli’. Bu alıntı asla şu andan daha hakikat değil. Bilhassa Perşembe, tam gerçek vakitte yanlışsız beşerlerle konuşmak için parlak bir fırsat getiriyor. Merkür ve Venüs’ün birleşmesi, macera ve çalışma sektörlerinize dokunarak bunu sağlar. Cuma gününe kadar Merkür, amaçlar dalınıza girerek bu sohbetleri pratik olarak nasıl uygulayacağınız konusunda âlâ bir fikir edinmenize yardımcı olur.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 19

Bu haftanın tutkulu gücünün her yerinde ismin yazılı. Merkür ve Venüs, Perşembe günü macera ve tutku bölümünüze katılarak kanatlarınızı biraz açmanız için size ilham veriyor. Bu, yalnızca bir konuşmadan çok daha fazlasına dönüşen kolay bir konuşma yoluyla olabilir. Bir sonraki büyük seyahatiniz için ektiğiniz tohumlar olur. Zihninizi genişleten, ilham veren bir sohbetten daha çok sevdiğiniz bir şey yok, değil mi? Cuma günü, Merkür meslek dalınıza girerken, yolunuzu daha pürüzsüz hale getirmek için her türlü tahlili düşünüyorsunuz. Genelde bu kadar pratik değilsin, bu yüzden bundan en âlâ biçimde yararlan.

Oğlak

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 21

Cömert mi hissediyorsun? Bu, Perşembe günü kaynaklar alınan ve alakalar dalınızda toplanmakla meşgul olan Merkür ve Venüs’ün kozmik güçleri olacaktır. Ya sevdiğiniz ve güvendiğiniz birine vermek için kalbinizi sonuna kadar açan sizsiniz ya da alıcı pozisyonundasınız. Senin için hangisi olursa olsun, o kadar çok sevgiyle dolu ki, zar sıkıntı dayanabiliyorsun. Bu türlü bir konumda olmak olağanüstü bir his değil mi? Bir anlık şükran duymayı unutmayın. Cuma günü ortaya çıkarken, arketip irtibat gezegeni Merkür genişleme kesiminize yanlışsız ilerliyor. Bu geçişle, zihniniz büsbütün açılmak üzere ve ilhamlarınızı pratik kullanıma sokabileceksiniz.

Kova

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 23

Perşembe günü Merkür ve Venüs, rutinlerinizde ve alaka dalınızda ışıltılı, sıcak bir birliktelik içinde birleşiyor. Bu nedenle, size yakın birinin tahminen bir sevgili ya da dost bir arkadaş hatta bir müşteri paylaşacak ilham verici bir şeyi vardır. Garip bir formda, söyledikleri şey muhtemelen onların müsaadeden gitmen için sana ilham verecek. Ekseriyetle takip eden biri değilsin fakat bu durumda, söylediklerinin o kadar çok bedeli, o kadar pahası, o kadar sıcaklığı var ki, risk almaya hazırsın. Buna değecek mi?  Muhakkak evet. Evet, olacak. Artık kalbini sonuna kadar aç.

Balık

Ulaş Utku Bozdoğan: 24 - 30 Temmuz 2023 Haftası Burçlara Genel Bakış 25

Cuma günü Merkür, müzakere ve uzlaşma kesiminize girerek size bundan daha fazlasını yapma bahtı sunuyor. Artık, sizinle çalışmak ekseriyetle epeyce kolaydır, lakin bu güçle, daha da fazla. Aslında, bu transit ile ilgili en büyük tehlike, kendi görüşünüzü sunmamanızdır. Unutmayın, bir sesiniz var ve bu çok bedelli. Fazla geriye eğilme canım. Dünyanızda özel biri varsa, bu hafta birlikte sorun çözmek ve zekice tahliller bulmak için olağanüstü bir hafta. Kadro çalışması rüyayı gerçekleştirir. Bunu aklında tut.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir