Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güç istikrarını kurun, taşları yerine koyun ve saf gücü elinize alın! Pekala, 21 Aralık Perşembe gününde yengeç ve yükselen yengeç burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için yengeç ve yükselen yengeç burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, yengeç ve yükselen yengeç burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs tersliğinin yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ Yengeç burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Günün birinci saatlerinde tesirini göstermeye başlayacak Venüs Uranüs Aykırılığı 10.04’te sizi büsbütün tesiri altına alabilir. Gezegenlerin pozisyonunun olumlu tesirler yarattığı günün ilerleyen saatlerinde ise işler biraz değişebilir. Saatler 14.26’yı gösterdiğinde; Mars ile Uranüs ortasındaki 150 derecelik açılanma sizi süratli, düşünmeden ve yanlış kararlar almaya sürükleyebilir. 

Yengeç ve yükselen Yengeç burçları için 21 Aralık günü, orkestranın şefi olabilirsiniz! Ama dikkat etmelisiniz… 

Bakalım, 21 Aralık Perşembe Yengeç burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili Yengeç, bugün kendine has yeteneklerini ortaya çıkarmak istiyor olabilirsin. Kendini göstermek, takımın önderi olmak, orkestranın şefi olmak ve otoriteni güçlendirmek için değerli adımlar atabilirsin. Düzeni kendi zevkine nazaran yine inşa etmek isteyebilirsin. Lakin dikkatli olmalısın! 

Uranüs ile Mars ortasındaki 150 derecelik açılanmasının tesirleriyle süratli karar vermeye çalışırken yanlış adımlar atabilirsin. Güçler istikrarını kuracak kişi sensin, en yanlışsız adımlara hak ettiğin yeri korumalısın! Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir