Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniden inşa etmek… Tüm kötülüklerden arınmış ve tazelenmiş bir hayat elde edebilirsin! Pekala, 21 Aralık Perşembe gününde yay ve yükselen yay burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için yay ve yükselen yay burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına göre 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, yay ve yükselen yay burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs tersliğinin yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ Yay burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Saat 10.04 prestijiyle kelam konusu olacak Venüs Uranüs Zıtlığı ve 14.26’da oluşacak Mars ile Uranüs açılanması Yay burcunun tutkularını ortaya çıkaracak. 

Yay ve yükselen Yay burçları için 21 Aralık günü, negatif hislerden arınarak tazelenebilir ve hırsla yine inşa sürecine girebilir! 

Bakalım, 21 Aralık Perşembe günü Yay burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili Yay ve Yükselen Yay Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili Yay, bugün hislerinin ağır bir halde ortaya çıkması ve tutkularının artması kelam konusu olabilir. Venüs ile Uranüs tersliği her zamankinden hırslı, tutkulu ve istekli olmanı sağlayabilir. İş hayatında hırsla muvaffakiyete koştuğun, aşk hayatında romantik ve cazibeli olduğun bir gün seni bekliyor. 

Negatif hislerden arınmış, hoş olana yönelmiş üzeresin. Bugün tazelendiğin, arındığın ve hırsla tekrar inşa olduğun bir gün olabilir. Yakın çevren tarafından farklı karşılanabilirsin. Bu seni şaşırtmasın! Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir