Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat sadece siyah ve beyazdan ibaret olabilir mi? Dikkat edin, odak noktanız sizi yanıltabilir! Pekala, 21 Aralık Perşembe gününde terazi ve yükselen terazi burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için terazi ve yükselen terazi burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, terazi ve yükselen terazi burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs zıtlığının yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ Terazi burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Odak noktanızı değiştirebilecek Venüs Uranüs Tersliği saat 10.04 prestijiyle başlayacak! Saatler 14.26’yı gösterdiğinde ise Mars ile Uranüs ortasındaki 150 derecelik açılanma yeteneklerinizi ve öngörülerinizi tehdit edebilir. Dikkatli olun!

Terazi ve yükselen Terazi burçları için 21 Aralık günü, sakin ve asil duruşlarından taviz vermemeli! 

Bakalım, 21 Aralık Perşembe günü Terazi burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili Terazi, bugün hayatı yalınızca siyah ve beyaz olarak değerlendirebilirsin. Güçlü sahibi ve başarılı olmaya odaklanmış ve bu hususta son derece iştahlı üzere görünüyorsun. Bugün güce ulaşmak için telâşlı ve haşin de davranabilirsin. Uranüs ile Mars ortasındaki 150 derecelik açılanmasının olumsuz tesirlerinden biri olan bu durum yeteneklerini ve öngörülerini köreltebilir. 

Sakin ve her zamanki asaletinle hakikat kararlar vermelisin. Şıklığını tamamlayacak aksesuarlarda siyah ve beyazı tercih etmek sana sakinliği ve dengeyi anımsatabilir! Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir