Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kötüyü düzgüne evriltme, dokunduğun her şeyi güzelleştirme gücün var! Pekala, 21 Aralık Perşembe günüde oğlak ve yükselen oğlak burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için oğlak ve yükselen oğlak burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, oğlak ve yükselen oğlak burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs zıtlığının yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ Oğlak burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Fırsatlar yakalamaya hazır olun! Saat 10.04’te Venüs Uranüs Tersliği ve saat 14.26’da Mars ile Uranüs ortasındaki 150 derecelik açılanma, Oğlak burçlarını tertibin kurucusu haline getirebilir! 

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları için 21 Aralık günü, kötüyü düzgüne çevirecek gücü elinde tutuyor. Fark yaratmaya hazır olun.

Bakalım, 21 Aralık Perşembe günü Oğlak burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili Oğlak, bugün tertibi kendine bütünleyebilirsin! İş hayatında bilinenden farklı bir yol izleyerek özgün fikirlerinle göz önüne çıkabilirsin. Otoriteni, kabiliyetlerini ve gücünü ortaya çıkararak sistemin kurucusu haline gelebilirsin. 

Bir müddettir beklediğin fırsatı Uranüs Mars açılanmasının olduğu bugün elde edebilirsin. Fark yaratmaya, kötüyü uyguna evriltmeye, mesleğinde sarsılmaz bir yer edinmeye hazırsın. Süratlice aksiyom alman, sesini ve fikrini duyurman gereken anı yakalamalısın. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir