Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Nereye ya da neye yetişmeye çalışıyorsunuz? Bugün bir oldukça aceleniz var üzere… Pekala, 21 Aralık Perşembe gününde koç ve yükselen koç burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için koç ve yükselen koç burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, koç ve yükselen koç burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs Aksiliğinin yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ Koç burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Bugün saat 10.04 prestijiyle Venüs Uranüs Zıtlığı kelam konusu olacak. Saatler 14.26’yı gösterdiğinde ise Mars ile Uranüs ortasındaki 150 derecelik açılanma ile Koç burcunu bir acelecilik ve telaş saracak! 

Koç ve yükselen Koç burçları için 21 Aralık günü, beklenmedik kararların alındığı bir gün olabilir. En uzun gece boyunca aklınıza düşen her düş ise gerçek olacak. Dilek tutmak isteyebilirsiniz.

Bakalım, 21 Aralık Perşembe günü Uranüs’ün tesirinde olan Koç burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili Koç ve Yükselen Koç Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili Koç, bugün Uranüs ile Mars ortasındaki 150 derecelik açı sana acelecilik ve sabırsızlık olarak yansıyabilir. Venüs ile Uranüs zıtlığı ise maceracı ruhunu ortaya çıkarabilir. Beklenmedik kararlar alabileceğin bir gün seni bekliyor. 

Özellikle iş ve meslek hayatına ait mevzularda süratli aksiyom alabilirsin. Teşebbüsçü ruhun, yaratıcı kişiliğin ve heyecanınla iş kurmaya karar verebilirsin. En uzun gecede düşüneceğin çok fazla bahis var üzere görünüyor. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir