Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihniniz de ruhunuz da çok net. Bugün ‘Ya daima ya hiç!’ diyeceksiniz. Pekala, 21 Aralık Perşembe gününde ikizler ve yükselen ikizler burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için ikizler ve yükselen ikizler burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, ikizler ve yükselen ikizler burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs aykırılığının yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ İkizler burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Saat 10.04 prestijiyle Venüs ile Uranüs Aksiliği zihninizi ikilemlerden arındıracak. Saatler 14.26’yı gösterdiğinde ise Mars ile Uranüs ortasındaki 150 derecelik açılanmanın tesirleriyle yürüdüğünüz yolda ya kazanacak ya da kaybedeceksiniz! 

İkizler ve yükselen İkizler burçları için 21 Aralık günü, ‘ya daima ya hiç’ dediğiniz mevzularda dikkatli olun. Kazanmak için büyük riskler alıyorsunuz.  

Bakalım, 21 Aralık Perşembe günü İkizler burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili İkizler, bugün ‘ya daima ya hiç’ yaklaşımıyla ortaya koyduğun hal aşırılık içerebilir. Venüs’ün tesirleriyle her şeyi elde edebilir ya da her şeyi kaybedebilirsin! İnce bir çizgi üzerinde yürüyor, kendi para kazanma prosedürlerini ortaya koymak için hazırlanıyor olabilirsin. Dikkatli olmalısın, işin sonunda ya çok büyük çıkar ya da kayıp seni bekliyor. 

Son olarak sana küçük bir ikazda bulunmak isteriz! Uranüs ile Mars ortasındaki 150 derecelik açılanma beklenmedik şeylerin habercisi olabilir. Mesken ve iş yeri kazalarına dikkat etmelisin. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir