Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 1

21 Aralık Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Fevri davranışlarınız aşk hayatınıza olumsuz, mesleğinize ise olumlu tesir edebilir! Pekala, 21 Aralık Perşembe gününde boğa ve yükselen boğa burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için boğa ve yükselen boğa burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 21 Aralık Perşembe günün nasıl geçecek?  

İşte, boğa ve yükselen boğa burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Venüs, Uranüs aykırılığının yaşandığı ve Mars ile Uranüs’ün açılandığı 21 Aralık ‘kış gündönümünde’ Boğa burcunu neler bekliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 3

21 Aralık sabahı saat 10.04 prestijiyle başlayan Venüs Uranüs Aykırılığı hayatını olumsuz etkileyebilir. Saatler 14.26’yı gösterdiğinde oluşacak Mars ile Uranüs ortasındaki 150 derecelik açılanma ise iş ömründe yolunu açabilir. 

Boğa ve yükselen Boğa burçları için 21 Aralık günü, sergiledikleri fevri davranışlar nedeniyle aşkta kaybedebilirler. Lakin meslek hayatlarında kıymetli bir sıçrayış yaşayabilirler! 

Bakalım, 21 Aralık Perşembe günü Boğa burçlarını neler bekliyor? 👇

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 21 Aralık Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 5

Sevgili Boğa, bugün ikili bağlantılarında fevri davranışlar sergileyebilirsin. Kimin ne düşündüğünü umursamadan çok bağımsız kararlar verebilirsin. Bu durum Venüs ile Uranüs aykırılığının hayatına olumsuz tesirlerinden kaynaklanabilir ve münasebetlerinde yol ayrımlarına neden olabilir. 

Aşk hayatında yaşanabilecek olumsuz gelişmelerin yanında Uranüs ile Mars ortasındaki 150 derecelik açılanması iş ömründe yolunu açabilir. Bugün rekabet gerektiren durumlarda süratli karar almak seni rakiplerinin önüne geçirebilir. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir