Ulaş Utku Bozdoğan: 21- 27 Ağustos Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 1

21- 27 Ağustos Ferdî Haftalık Numeroskopunuz

Pratik yaratıcı olmak iş ve aşk hayatımızda amaçlarımıza ulaşmanın anahtarı bu hafta.

2023’ün 34. haftasına güzel geldiniz!

Bu hafta biraz sıra dışı zira oyundaki baskın sayı sekansı takvim haftası numarasıyla eşleşiyor 34 numara. Hepimizin hayallerimize yaklaşmamıza yardımcı olabilecek tonlarca pratik yaratıcılık ve olumlu niyet ile bizi kutsamak için burada.

Bu hoş sayı sekansı 26 Ağustos’ta tepeye ulaşır zira 8/26 8+26=34 olarak okunabilir.

34. takvim haftasında meydana geldiği için (her vakit olduğu gibi), bu gücünden faydalanabilirseniz hakikaten olağanüstü sonuçlar getirebilen harika güçlü bir sayı sekansı numarasıdır.

34 numara sekansı 3 numara, 4 numara ve 7 numaranın (3+4) gücünü taşır.

Ulaş Utku Bozdoğan: 21- 27 Ağustos Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 3

3 sayısının yaratıcı gücüyle dolup taşan bu sayı sekansı iletisi büsbütün hayal gücü, icat, yenilik ve kendini söz etme ile ilgilidir.

Bununla birlikte, tıpkı vakitte 4 numaradan gelen temel titreşimleri, yani kararlılık, pratiklik ve sıkı çalışma taşır. Çoklukla güçlü temeller, disiplin ve tertip oluşturmakla ilişkilendirilir.

Bu iki sayıyı 34’te birleştirmek bize yaratıcılık ve pratiklik ortasında eksiksiz bir istikrar sağlıyor.

Bu yüzden 34 numara sekansı tezahür için çok yararlıdır. İstekleri gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı fikirleri ve irtibat maharetlerini kullanmaya teşvik eder.

Bu hafta meslek kararlarıyla karşı karşıyaysanız, 34 numara sizi yaratıcı tutkularınız ve güçlü iş ahlakınızla uyumlu bir meslek peşinde koşmaya çağırıyor. İnovasyon ve disiplini birleştirerek büyük muvaffakiyetler elde edebilirsiniz.

İlişkilerde, 34 numara sekansı açık irtibatı, işbirliğini ve karşılıklı takviyesi teşvik eder. Hislerimizi tabir etmekle ilginin büyümesine etkin olarak katılmak ortasında bir istikrar bulmamızı hatırlatır.

Kişisel gelişim seviyesinde, 34 numara sekansı bizi yaratıcı ilgi alanlarımızı keşfetmeye ve şahsî gelişimi kucaklamaya teşvik ediyor. Hem manevi hem de pratik büyümeye vakit ve efor harcamanın daha tatmin edici bir hayat sağlayabileceğini bize hatırlatır.

Kişisel haftalık numeroskopunuz

Kişisel Yıl Numaranıza dayalı olarak bu hafta için şahsî numeroloji iddianızı almak için okumaya devam edin. Şahsî yıl numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Haftalık iddianızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacak, bu yüzden yalnızca bir kere hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı iddiasını okumanız yeterli!

Çalışmak sahiden çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte iki süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), ferdî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız ferdî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız ve haftalık tahminler

Ulaş Utku Bozdoğan: 21- 27 Ağustos Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 5

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin

Bu sizin için son derece ruhsal bir 7. ferdî hafta, bu nedenle mistik mevzulara, öğretilere ve araçlara her zamankinden daha fazla ilgi duyduğunuza şaşırmayın. Tezahür uğraşlarınızı demirlemeye yardımcı olması için bu enerjiyi kullanmaktan faydalanacaksınız.

Gerçek ruhunuzun misyonunu ortaya çıkarmanıza yardımcı olması için dua edin meditasyon yapın spor ile ilgilenin. 

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin

34 numara sekansının bu hafta size verdiği bildiri bir yürek verici. Başarılı olmak için çok çalışmanıza ve elinizden gelenin en düzgününü yapmanıza karşın, gayretlerinizin sonuçlarını görmekte zorlanıyor olabilirsiniz.

Hayatın bir yarış olmadığı size hatırlatılır. Sizin için yanlışsız vakit geldiğinde hayallerinize ulaşacaksınız. Bu ortada, ruhunuz için yapabileceğiniz en faydalı şey, amansızca hayattaki olumlu şeylere odaklanmaktır. Negatifliğe sürüklenmeyin.

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin

Bu sizin için çok özverili, özgecil bir şahsî 9. hafta. Ağustos ayının son derece manevî bir 11. ferdî ayı olması nedeniyle, artık muhtemelen sadece maddi muvaffakiyetten çok daha geniş, daha yüksek, daha ulu maksatlara odaklanacaksınız. Kendiniz için zenginlik yahut güç elde etmektense toplumu güzelleştirmekle daha çok ilgileniyorsunuz.

34 Numara sekansı bu tutumu övüyor lakin tıpkı vakitte ferdî hırsta yanlış bir şey olmadığını da hatırlatmak istiyor. Bu hafta diğerlerine hizmet etmekle kendinize hizmet etmek ortasında hakikat dengeyi bulmaya çalışın.

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin

Ağustos sizin için 3. ferdî ay olduğundan ve 4. şahsî yılda olduğunuzdan, 34 numara sekansı bilhassa şu anda sizinle güçlü bir halde yankılanıyor. Birebir vakitte döngünüzde 1. şahsî hafta, böylelikle amaçlarınıza daha yaratıcı bir yaklaşımla basitçe yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

A’dan B’ye gidebileceğiniz yeni ve farklı yolları ortaya çıkarmak için beyin fırtınası yapmayı deneyin. Hayatınızı istikrarlı tutmakla ilgilendiğiniz için şu anda çok radikal bir şey yapmak istemeyeceksiniz fakat yaratıcılığınız için yeni çıkışlar bulmak kıymetli. 

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin

Bu, döngünüzde bir 11. şahsî hafta, bu nedenle sezgisel yetenekleriniz güçlü bir halde parlıyor. 34 numara sekansının, bu sezgiye dokunmanıza yardımcı olabilir ve hayal gücünüzü de yükseltir. Vizyon panoları, psişik çizimler ve soyut sanat, bu haftaki yaratıcı tezahür havasıyla çok uyumlu olarak, mevcut fikirlerinizi iyileştirmenize yahut yenilerini ateşlemenize yardımcı olacak.

Daha evvel hiç yapmadığınız bir şeyi denemekten korkmayın. Şahsî 5. yılınız büsbütün kendinize meydan okumakla ilgilidir, bu nedenle artık konfor alanınızın ötesine geçmek için çok uygun bir vakit olabilir.

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta oyunun ismi yenilik – Ağustos ayının asi gücüyle desteklenen, kendi kendine koyduğun kısıtlamalardan kurtulman için sana güç ve cüret sağlayan 3. şahsî haftadasın, ki bu senin için 5. ferdî ay.

Kurallara bağlı kalmak ya da tekneyi sallamak üzere bir derdiniz olmadığı için, 34 Numara sekansı size çok büyük atılımlar yapmanız için ilham verebilir. Bu sıçramalar sizi ve başkalarını şok etse bile. Büyük hayal kurmaya yürek edin!

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta konutunuza ve aile hayatınıza çok odaklanmışsınız. Ağustos, numeroloji döngünüzde sevgi dolu, rahatlatıcı bir 6. şahsî aydır ve bu istikrarlı bir 4. şahsî haftadır, bu nedenle gücünüz konuttaki atmosferi muhafazaya yahut düzgünleştirmeye adanmıştır.

34 numara sekansı bu mevzuda pratik ve somut yollarla yardımcı olabilir. Niyetlerinizi meskeniniz ve aileniz için en yüksek ve en düzgün olana odaklayın ve sayı sekansının konutunuzu ışık ve sevgi ile çevrelemeleri için çağırın. 34 sayısı üzerinde meditasyon yapmak etrafınıza huzur ve sükûnet getirecektir.

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin

Yeteneklerini sonuna kadar kullanmıyorsun. Sizi hayallerinize çok daha fazla yaklaştırabilecek tahminen sizin bile bilmediğiniz bilinmeyen yetenekleriniz var. 34 numara sekansının, bu hafta bu ikramları keşfetmeniz için size güç veriyor.

Bunu deneyerek yapın, çizim yahut sıhhi tesisat üzere yeni pratik yahut sanatsal hünerleri deneyin. Bir sınıfa kaydolun yahut bir arkadaşınızdan resmi olmayan dersler alın. Çok uygulamalı bir şey, daha parlak bir geleceğin anahtarıdır, bu nedenle bahçıvanlık, yemek pişirme yahut inşaat üzere sağlam, ayakları yere basan maharetleri düşünün. Marifet setinizi çeşitlendirmenin tam vakti.

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin

Empatiniz, 34 numara sekansı tarafından desteklenen bu hafta başarılı tezahürün anahtarıdır. Öteki insanların acısını o kadar derin hissedebildiğiniz için, aslında onlar ismine tezahür ettirebilirsiniz. Boşa harcanmayacak kadar âlâ olan inanılmaz bir ikram.

Başkalarının ömürlerini uygunlaştırmak için ruhsal ve şuurlu bir seviyede çalışarak, karşılığında en yüksek iyiyi kendi ömrünüze da çekeceksiniz. Bu, 9. şahsî yılınızın özverili temasına çok âlâ uyuyor ve çok büyük bir kalbe sahip olmanın sonunda işe yaradığını gösteriyor.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir