Ulaş Utku Bozdoğan: 2024’ün Birinci Haftasında Gökyüzünün Sizlere Bildirisi 1

2024’ün Birinci Haftasında Gökyüzünün Sizlere Bildirisi

‘Aldığın yara, ışığın sana akacağı yerdir.’ Hz. Mevlana

Bu hafta boyunca her birimiz ruhsal bedensel olarak daha güçlü hissedeceğimiz kararlarımızı netleştirip gerçekleri görebileceğimiz güçler ile karşı karşıyayız. 3 Temmuz 2023 deri bugüne kadar yaşadığımız aksaklıklar zorluklar hayatın içinde geçtiğimiz zorluklar bu hafta ile birlikte dünümüzde kalıyor. İşimiz ile ilgili rastgele bir proje, plan, bağ yoluna girmeye başlıyor.

Ocak ayı, hem ferdî hem de profesyonel gelişim için fırsatlar ile dolu; fark edip içinde yer almayı seçenler için.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2024’ün Birinci Haftasında Gökyüzünün Sizlere Bildirisi 3

Özellikle bu hafta 2024 Haziran’dan evvel, neye ulaşmak istediğinizi düşünmek kararlar almak için çok yeterli kıymetlendirilmesi gereken bir periyot. Ayrıyeten, 27 Ocak 2024’ten itibaren tüm gezegenlerin RETRO Durağan seyrini tamamlayacağını unutmayın; bu, amaçlarınıza yanlışsız süratle ilerlemek ve en değerli formda tezahür ettirmek istediğiniz şeyin tohumlarını ekmek için şahane bir fırsat. Bu nisan ayına kadar sürecek, o yüzden harekete geçin, odaklanın ve hayatınızda istediğiniz dilek ettiğiniz her şeye layık olduğunuzu şuuru ile ilerleyin.  

Yıl boyunca endişe, dert ve bağımlılıklar hakkında değerli bilgiler ortaya çıkacak. Karma bumerang üzere her birimizin önümüze çıkacak ve biz de onu güzelleştirme ve bırakma vaktinin geldiğini anlayacağız. Bu, bizi en yüksek güzelliğimize yükselmekten alıkoyan her şeyi şifalandırmak dönüşmek için muazzam bir devir olacak.  Dini hususlarda insanları suistimal eden gerçek bilgiden uzak telaffuzlarda bulunan şahıslar ile ilgili yaptırımlar ve bu şahısların zımnî oluşumları ile ilgili gelişmeler dünya ve ülke gündemimizde yer alarak yine yapılanacak. Bu döngüde politikler, kanaat önderleri, vakıflar, spor faaliyetleri ve kurumlar, tıbbi, ruhsal alanlar ve hapishane sistemleri açısından büyük bir revizyon gerçekleşebilir. Son otuz yıldagizlenen ve gizlenen sırlar, global ölçekte ortaya çıkabilir.  Kendimiz ile ilgili yüzleşmelere hazır olalım; ‘Gerçeklikten nasıl kaçtığımıza’, illüzyonlar, palavralar sanrılar içinde nasıl yaşadığımıza. Büyük bir odaklanma içinde olacağımız bir devirdeyiz.Önemli olan kaçmak yerine gerçekle yüzleşmek olacak kendi yeterliliğimiz ve ağırlıklarımızdan kurtulabilmek için.  Bu döngüde ekmeğe nankörlük edenler seven kalpleri ayıranlar emanete ihanet edenler gerçeği bildiği halde susanlar verilen emek ve sevgiyi yok sayarak yakıp yıkıp kendilerine yeni bir yol çizdiklerini zannedenler büyük kayıplara maruz kalabilir ve gelecekte yahut gelecek hayatlarda çözülmesi gereken zehirli karmalar oluşturabilirler. Aylardır ertelenen ya da unutulan bir şey bir anda bilakis dönmeye başlayacak. Artık kazanmaya şifalanmaya ruhlarımızı ego kibir öfke bencillik gücünden temizlemeye olsun niyetlerimiz. Aldım kabul ettim. Evet, evet, evet.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir