Ulaş Utku Bozdoğan: 19 Mayıs 2023 Boğa Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Tesirleri 1

19 Mayıs 2023 Boğa Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Tesirleri

Boğa burcundaki bu Yeni Ay, şok edici yahut istikrarsızlaştırıcı dış olayların ortasında yıpranmış sonlarımızı yatıştıran bir merhem misyonu görür. Nisan 2023’te Merkür retrosu sona erdi ve muhtemelen bunun yükünü hissettiniz. Gereğince güçlü bir güç yokmuş üzere, Mayıs 2023 Dolunay’ı Mayıs 2023’teki ay tutulmasıyla tıpkı vakte denk geldi. Evet, Mayıs 2023 Ay takviminde şimdiden hareketli bir ay ve Plüton retrosunun 2023’ün de başladığından bahsetmiş miydim? 

Eğer dünyanız az evvel geçtiğimiz tutulmalarla sarsıldı ve hatta muhtemelen paramparça olduysa, bu Yeni Ay bütünleşme için bir davettir. Boğa gücü, tutulmaların olmadığı her şey olan güvenlik ve güvenilirlik için can atıyor. Boğa, değişimi seven bir burç değildir sağlam, yavaş hareket eden bir boğa ile sembolize edilir. Değişim hiçbir vakit kolay değildir, bazen istenmez bile ancak birçok vakit bu bahiste bir seçeneğimiz olmadığı için, bilhassa tutulmalar sırasında. Bu Yeni Ay bize, 2023 Boğa döneminin en sonundaki bu yeni kademeye girmemiz için gereken ihtimamı, bakımı ve sabrı veriyor.

Yeni Ay Mayıs 2023, tekrar toplanmamıza, yine odaklanmamıza ve kimi sevdiğimize ve neye yatırım yapmak istediğimize yine karar vermemize müsaade veren anlık da olsa güzel bir duraklamadır. Artık güvenmemiz gerekebilecek duyularımızı şımartın. 

Yeni Ayların katılık vakti değil, itimat vakti olduğunu unutmayın. Ayrıyeten, Yeni Ay’ın yeni başlangıçlar vakti olduğunu unutmayın, bu nedenle hayatımıza giren yeni insanlara yahut bu müddet zarfında meydana gelen yeni olaylara çok dikkat edin artık olanlar daha sonra öykülerimizde besbelli bir formda yer alacaktır.

19 Mayıs 2023 Cuma günü, Güneş ve Ay, Boğa burcunun tam 28 derecesine hizalanacak ve 2023 İkizler dönemi başlarken, yıldızlarda ve dünyadaki hayatlarımızda yeni bir döngüyü başlatacak.

Yeni Ay ve Dolunay ortasındaki fark, Yeni Ayların tezahür etmek için en uygun vakitlerdir, bu nedenle en çılgın hayallerinizi gerçekleştirmek için ekstra niyet koymak için takvimlerinizi işaretleyin.

Ulaş Utku Bozdoğan: 19 Mayıs 2023 Boğa Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Tesirleri 3

KOÇ 

Risk alma ve macerayla tanınan bir işaret olarak, mali mevzularda ikinci konutunuzdaki Mayıs 2023 Yeni Ay, sıçramadan evvel biraz duraklamanızı istiyor. Avangart fikirler yahut para kazandıran teşebbüsler bulmak sizin için bir sorun değil sonuçta siz bir kardinal burcusunuz ve büyük düşünme konusunda ustasınız. Lakin yıldızlar şu anda bunu istemiyor. Vaktin bu anında, nereye yatırım yaptığınız vaktiniz, paranız, gücünüz ve kaynaklarınız – hakkında yakından ve dikkatli bir formda düşünmeniz isteniyor. Artık biraz dikkatli planlama, daha sonra size daha büyük temettüler getirecektir.

BOĞA 

Görünüşe nazaran kozmik spot ışığı direkt sana odaklanmış Boğa. Burcunuzdaki birkaç ağır ve dönüştürücü tutulmadan sonra, hayatınız muhtemelen birkaç ay evvel olduğundan farklı görünüyor. Değişimin tek yolu ileriye gitmektir. Yeni Ay Mayıs 2023, benliğinizdeki birinci meskeninizde, bu nedenle bu değişiklikleri bütünleştirme ve nereye ilerlemek istediğinize ajansın karar vermesi için bir fırsat. Ne istiyorsun? Kendinizi inançta hissettiren nedir? Sana ne rahatlık verir? Güç yatırımınızın gitmesi gereken yer burasıdır. Yıldızlar, nereye gitmek istediğinizi ve kim olmak istediğinizi yönlendirmeniz için size güç veriyor.

İKİZLER

Konuşmak size kolay geliyor sonuçta Merkür tarafından yönetilen bir burçsunuz. İrtibat senin gücün. Lakin bilinçaltının on ikinci konutundaki bu Yeni Ay, sessizliği ve dinginliği çağırıyor. O ‘garip sessizlik’ hissini ve onu doldurmak için tez etme dileğini biliyor musunuz? Mayıs 2023 Yeni Ay, başlangıçta biraz rahatsızlık olsa bile sizden o anda oturmanızı istiyor. Daha azını yaptığınızda kendiniz hakkında ne öğrenebilir ve keşfedebilirsiniz? Tahminen de eğlenceli olmasanız bile sevilebileceğinize ve kabul edilebileceğinize dair bir ileti vardır. Evvel şahsî bakımınıza öncelik verin, İkizler. Duyulmanın birden fazla yolu var özür dileyin kusurlarınızı telafi edin ve kırdığınız kalbi kazanmaya odaklanın. 

KANSER

Yengeçler, bu Yeni Ay’da her şey ve her şey sizin için masada. Umutlar, hayaller ve talihle ilgili on birinci konutunuzda yer alarak, tezahür ettirebileceklerinizin tek hududu kendi hayal gücünüzdür. Şu anda yıldızlar, hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmanız için size ne kadar inançlı ve rahat hissettiriyorsa da sizi meşhur yengeç kabuğunuzdan çıkarmaya ikna ediyor. Konfor bölgenizde katiyetle güvenlik olsa da kendinizi oraya koymanın daha sonra işe yarayacağına inancın. Bu müddet zarfında çok tesirli beşerlerle tanışabilirsiniz birinci tanışma riskini almaya istekliyseniz, sizi muvaffakiyete giden yola koyabilecek bireyler karşınıza çıkacak. 

ASLAN

Yeni bir başlangıç tam muhtaçlığın olan şey olabilir. Kamusal imajınızın onuncu konutunuzdaki bu Yeni Ay ile, son 18 ayda yaşadığınız tüm değişiklikler size hatırlatılıyor muhtemelen konut hayatınızda kök salıyor. Ailenizle ilgili değişiklikler başınızı öne eğip mesleğinize odaklanmanıza neden olduysa, o meşhur at gözlüklerini taktığınız için affedilebilirsiniz. Fakat artık ortalık yatıştığına nazaran yıldızlar, rahatlık ve güvenlik hissinizin gerçekte nerede olduğunu düşünmenizi istiyor. Yeni mirasınızın başlangıcı artık başlıyor ve onu şekillendirmek size kalmış. Özel hayatınız ismi üzere özel olmalı aşka hamasetle sahip çıkmalısınız. 

BAŞAK

Bilgi toplamaya gelince, bunda bir yıldızsın, Başak. Dokuzuncu yüksek tahsil konutunuzdaki bu Yeni Ay ile, yıldızlar sizi tutkularınızı takip etmeye ve sizi nereye götürdüğünü görmeye çağırıyor sözün tam manasıyla, ruhsal, akademik ve her vakit, şahsî olarak. Küçük düşünme yahut küçük oynama vakti değil daha büyük resme bakma vakti. Seyahat etmek, okula geri dönmek, yeni bir fitness rutini başlatmak, meditasyon pratiği ve hatta bir podcast üzere aklınıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz. Daha evvel diğer birinin yapmış olması senin de yaptığın manasına gelmez. Ve onu eşsiz yapan da bu. Hayaline başla.

TERAZİ

Terazi, kırılganlıkla olan bağınızı düşünmeye davet ediliyorsunuz. Tahminen de rahatlık ve takviye için öteki birine güvendiğiniz bir durumdasınız. Bu bağın tabiatı finansal, duygusal yahut fizikî bağımlılık olabilir ve romantik, ailevi yahut platonik olabilir. Lakin, bu karşılıklı etkileşim hayatınızda kendini gösterir, sekizinci karmik bağ konutunuzdaki bu Yeni Ay sizden inanç hissinizi derinleştirmenizi istiyor. Yardıma gereksinimin olması sorun değil. Karşılık vermek yahut çabucak geri ödemek zorunda kalmamak da sorun değil. Öteki insanların nezaketini kabul edin. İşlemsel olmadığını düşünün ruhsal şifa ve yeni bir başlangıç ve bakış açısı için bir talih.

AKREP

Akrep, son on sekiz ayda gitmek zorunda kaldığın tüm salıvermelerin sonunda sona ermesiyle, kimi hoşgeldin haberlerin var. Yıldızlar, aşk ve romantizmde yeni bir döngü başlatmanızı sağlıyor. Bağlılıklarla ilgili yedinci konutunuzu harekete geçiren bu Yeni Ay ile, size sevdiğiniz, arzuladığınız yahut alımlı geldiğiniz birine yahut bir şeye yatırım yapma fırsatı veriliyor. Bağlılık korkusu sizi yeni bir şeye başlamaktan alıkoyabilirdi, lakin gökler sizi, tanıştığınız herkesin size sunabilecekleri bir armağan olduğunu düşünmeye ikna ediyor. Yani, şayet kabul etmeye istekliysen. Birine talih verin ve karşılığında aşka odaklanın. 

YAY 

Rutin ve yapı, spontane doğanıza alışılmamış görünebilir, Yay. Lakin altıncı konutunuzdaki bu Yeni Ay ile, programınızı tekrar canlandırmaya davet ediliyorsunuz. Ve bu sıkıcı olmak zorunda değil. Günlerinizi nasıl geçirdiğinizi, kiminle olduğunuzu, kiminle etkileşime girdiğinizi, ne yaptığınızı ve ne yapmadığınızı düşünün. Farklı bir yol hayal edebilseydin neyi değiştirirdin? Neyi birebir tutardın? Kendinize ve diğerlerine karşı sorumluluklarınızı yerine getirirken rutininize nasıl daha fazla çeşitlilik katabilirsiniz? İçinde yaşamak istediğiniz gerçekliği inşa etmek size kalmış.

OĞLAK

Seni ne neşelendirir, Oğlak? Zodyak’ın en çalışkan burçlarından birisin. Lakin eğlenmek için ne yapıyorsun? Beşinci yaratıcılık konutunuzdaki bu Yeni Ay ile, zevkinize daha fazla emel getirmeniz isteniyor ve bu vazifesi yerine getirebilecek biri varsa, o da sizsiniz. Bu Yeni Ay sırasında, almak yahut yine başlamak isteyeceğiniz, tahminen de çocukken size büyük sevinç ve rahatlık getiren favori bir hobi yahut eğlenceyi düşünün. Bunun para kazandıran bir teşebbüs yahut yan iş olması gerekmez. Bazen yapabileceğimiz en üretken şey boş vakitlerimizde olmaktır. Bunu hatırla.

KOVA

Sevgili Kovalar, bu müddet zarfında kendinizi ekstra hassas hissediyor olabilirsiniz. Lakin mesken ve aileden oluşan dördüncü konutunuzdaki Yeni Ay ile, mevzu size en yakın olanlarla nasıl etkileşime gireceğiniz konusunda size yeni bir başlangıç veriliyor. Bununla birlikte, temellerinizin bugününüzü nasıl şekillendirdiğini ve geleceğinizi nasıl bilgilendirdiğini anlamak için geçmişi biraz araştırmanız gerekebilir. Size kimin ve neyin rahatlık getirdiğini ve kendinizi inançta hissetmenize yardımcı olduğunu düşünün şu anda vaktinizi ve gücünüzü oraya yatırmak istiyorsunuz.

BALIK

Söyleyecek bir şeyin var mı, Balık? Tahminen de diğerlerine öğretmek yahut vermek istediğiniz sıkıntı kazanılmış bir bilgeliktir? Yeni Ay Mayıs 2023 üçüncü irtibat konutunuzda. Bu kanıyı gerçeğe dönüştürmek için artık kalem yazma vaktinin geldiğinin sinyalini veriyor. Bir şeyi başlatmak için eksiksiz olmamız gerekseydi, hiç kimsenin başlayamayacağını unutmayın. Nerede olduğunuzdan başlayın. Ve katkıda bulunacak bedelli bir şeyiniz olduğunu asla unutmayın. Paylaşmak zorunda olduğunuz şeyler diğerlerine ve daha da değerlisi kendinize büyük rahatlık getirebilir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir