Ulaş Utku Bozdoğan: 18 Haziran 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 1

18 Haziran 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri

“Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir efordan ibarettir. Sen yalnızca atacağın birinci adımı düşünmekle yükümlüsün. Gerisi aslında bizatihi gelir.”

– Şemsi Tebrizi

Haziran 2023’teki Yeni Ay, son vakitlerde kendinizi daha huzurlu ve daha hareketli hissediyorsanız, muhtemelen astrolojinin toplumsallaşma, sohbet etme ve hem yeni hem de eski arkadaşlarla irtibat kurma ihtiyacımızla tıpkı çizgide olduğu İkizler mevsiminin tesiri altındasınızdır. 

İkizler’in her vakit ikili bir tabiatı vardır ve İkizler burcundaki bu Yeni Ay katiyetle bu ay bu güç tezahür ediyor. Bunun nedeni, gökyüzünün bize iki kat fırsat verecek formda hizalanması ve birebir vakitte içgüdülerimizin güçlenmesidir. 

İkizler burcundaki Yeni Ay, Güneş ile birleşerek gökyüzünde uğurlu yeni başlangıçlar ve yeni oluşumlar için potansiyelle dolu güçlü bir Yeni Ay oluşturacak. Lakin Haziran 2023’teki Yeni Ay’ın sisli Neptün ile neredeyse tam bir kare oluşturmasıyla, öteki türlü net ve açıklayıcı olabilecek bir yola kuşku ve rahatsızlık hislerinin sızdığını görebiliriz. Bu nedenle, değişim gereksiniminiz, kendinizden yahut diğerlerinden olasılıklar yahut mümkün tuzaklar hakkında sorularla süratle yanıtlanan yeni ve yaratıcı fikirlerle size ilham verebilir. Bu güç bir lütuf düzgün değerlendirin. 

Kozmik olarak hizalanmış bilgelik olumsuz düşünme yahut geri bildirim döngülerine düşmekten kaçınmaktır. Bunun yerine, Yeni Ay’ın asla yanıt verme vakti olmadığını unutmayın. Bir inanç sıçraması yapma vakti. Kendinize ve kozmosa güvenmeniz için bir davettir. Aklınızın sizi götürdüğü yere eğilin ve meraklarınızı doğal sonuçlarına kadar takip edin. Asla peşinden gitmeye çalışmadığınız sürece, sizin için neyin kastedildiğini kaçırmayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay ortasındaki fark, Yeni Ayların tezahür etmek için en uygun vakitlerdir, bu nedenle en çılgın hayallerinizi amaçlarınızı gerçekleştirmek için ekstra niyet koymak için takvimlerinizi işaretleyin.

Burcunuza bağlı olarak Haziran 2023 Yeni Ayının sizi nasıl etkileyeceğini en yanlışsız biçimde okumak için astroloji doğum haritanıza nazaran güneşinize yahut yükselen burcunuza bakın.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: 18 Haziran 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 3

İletişimle ilgili üçüncü konutunuzda gerçekleşecek Yeni Ay zihniniz muhakkak yeni fikirlerle dolup taşıracak, sizler için muhtemelen telefonunuzda biriken çok sayıda bildirim ve bildiriyle eşleşecek. Koç burcu, bu ay boyunca hoş işler ile meşgul olacaksınız. Her şeyden bunalmak yerine, merakınızın sizi götürdüğü yere gidin. Kalbinizin sizi nereye götürdüğüne dair davete tahminen de sözün tam manasıyla yanıt verme vakti ve kime yahut neye yanıt vermek istediğinizi fark edin. Size yeni yolunuza giden yolu göstereceğinden, zihninizin nereye odaklandığına dikkat edin.

Boğa

Boğa burcuna gözünü yükseklere dikme vakti doğum haritanızda ikinci gelir konutunda gerçekleşecek Haziran 2023 Yeni Ayı, muhtemelen bu savurganlık dürtüsünü tatmin etmek istemene neden olacak. Bu lunasyonun her yerinde sizin için ‘sepete ekle’ gücü var ve bu sırada işiniz, satın almak için can attığınız şeyi araştırmak ve sonra kendinize nedenini sormak mottonuz olsun. Dileklerinizi merakla önemseyin dönüşün ve gelişin, onlar için kendinizi baskılamakla ilgili değil, özlediğiniz şeyi paketinden çıkarmakla ilgili. Niyetlerinizi ne kadar çok sorgularsanız, sahiden ne istediğinizi keşfetmeye o kadar yaklaşırsınız. Ve bazen yalnızca o ‘şey’ hayatınızda muvaffakiyet aşk huzurun anahtarıdır.

İkizler

Tanıştığın herkesi büyüleyen o göz kamaştırıcı zekân mı? Hayatınızdaki en büyüleyici şahısla, kendinizle daha yeterli tanışmaya yönlendirin. Şahsî benliğinizin birinci meskeninizde Haziran 2023 Yeni Ayı sizi kim olduğunuz, nelerden hoşlandığınız ve ne olmak istediğiniz konusunda merak etmeye davet ediyor. Bu hayatta seveceğin herkesle tanışmadığını bilin şimdi değil. Bu hayatta şimdi öğrenmeniz gereken her şeyi zati bilmediğinizi fark edin uzak bir ihtimal değil. Tüm yanıtlara sahip olmak zorunda değilsiniz asla yapmadınız. Yalnızca soruları sormaya ve bu yeni ayla akışa ayak uydurmaya devam etmeniz gerekiyor.

Yengeç

Kendinizi dinlemeye ve iç eleştirmeninizden gelen aksi seslere karşın içgüdülerinizin size söylediklerine güvenmeye davet ediliyorsunuz. Haziran 2023 doğum haritanızda Yeni Ayı bilinçaltınızın on ikinci konutundayken, kendinize karşı daha âlâ davranmanın ve hasebiyle kendinize daha uygun bir arkadaş olmanın tüm yollarını düşünün. Arkadaşlarınız tavsiye için size başvurduklarında, bunu sunduğunuz nazik dayanak ve açık fikirli yaklaşım nedeniyle yaparlar. Merhametli olduğunuz için o denli yapıyorlar. Fakat kendi algıladığın yanlışlar ve başarısızlıklar konusunda bu türlü misiniz? Bu lunasyon, kendinizi herkesin taptığı ilahi varlık olarak görmekten sizi alıkoyan sesleri susturmanızı istiyor.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: 18 Haziran 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 5

Doğum haritalarınızda on birinci küme ve ağ konutunuzu aydınlatan bu Yeni Ay ile toplumsal etrafınızdaki kimi heyecan verici yeni güncellemelere hazır olun. Ve ruhsal bir, gezintiye çıkman için davet ediliyorsunuz. Tıpkı vakitte, değişmeyen bir şey varsa, o da değişimin kaçınılmaz olduğuna dair kozmik hatırlatıcınızdır. Bu yüzden ona direnmek yerine bu güce odaklanın. Artık, fokurdayan yeni olasılıklar hakkında merak uyandırma ve merak etme vakti. Bir şeyi her vakit muhakkak bir biçimde yahut belli biriyle yapmış olmanız mecburiyet ya da rutin değildir içinizdeki çocuğu özgür bırakma vakti kendinize ve sevdiklerinize sevgi dolu bir yaklaşımı dinamiğe dahil etme vakti güç yalnızca bunu yapabileceğinizi değil, muhtemelen yapmanız gerektiğini de gösteriyor. Özel ömrünüz dönüşüyor evlenebilir var olan bağlantınızı tam kalbinizin merkezine alabilirsiniz.

Başak

Başak, mesleğinde bir dönüm noktasındasınız. Şimdi bilmiyor olabilirsiniz. Doğum haritanızda Meslekle ilgili onuncu konutunuzu harekete geçiren bu Yeni Ay ile, bir sonraki adımı atmaya hazır olduğunuz lakin kendinizi geride tutabileceğiniz tüm yolları düşünmeye davet ediliyorsunuz. Bu bir başarısızlık korkusu yahut değişim korkusu olabilir, lakin şu anda yıldızlar, sevdiğiniz şeyleri daha fazla yapmanız için size yeni fırsatlar sunmak üzere hizalanıyor. Yaratıcılık ve merak ateşinizi besleyen şeylerden daha fazlasını yapmak için. Kalbinizin size söylediği yere gidin ve oraya inançlı bir halde varacağınız sürece inancın.

Terazi

Merakınız sizi nereye götürüyor? Terazi, macera duygun seni nereye çekiyor? Yeni Ay Haziran 2023, Doğum haritanızda dokuzuncu seyahat ve bilgelik konutunuzda ve büyümek ve keşfetmek istediğiniz yer kelam konusu olduğunda sizi içgüdülerinizi dinlemeye çağırıyor. Ruhunuzda kıpırdanan bir seyahat tutkusu var mı? Yeni bir eğitim kursuna başlamak mı istediniz? Şu anda, aklınızı ve varoluş iradenizi konuşma vakti. Dünyayı ve içindeki yerinizi nasıl gördüğünüzde kök salan iyi yeni başlangıçlar var, bu yüzden her vakit hayalini kurduğunuz hayatı yaşamaktan geri durmayın.

Akrep

Siz derin ve entelektüel bir insansınız, Akrep. Araştırmacı bir zihniniz var ve doğum haritalarınızda sırlar ve içtenlikle ilgili sekizinci konutunuzdaki bu Yeni Ay ile diğerleriyle bağlantınızı tekrar çerçevelendirmeye davet ediliyorsunuz. En değerlisi, kendinizle bağ kurma formunuzu tekrar çerçevelendirmeye davet ediliyorsunuz. Savunmasız olmak asla kolay değildir, lakin buna her vakit paha. Bu Yeni Ay, öbür insanlara sorular sormakla ve yargılamadan yanıtları dikkatle dinlemekle ilgilidir. Ve her vakit tıpkı zorlayıcı soruları kendi kendinize yanıtlamakla ilgilidir. Kendinizi ifşa etmek değil kim olduğunuzu ve ne arzuladığınızı ortaya çıkarmaktır. Gereksinimleriniz geçerlidir yalnızca ne olduklarını bilmeniz gerekir. Bu Yeni Ay sizi bunları bilmeye odaklıyor.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: 18 Haziran 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 7

Tam aşk ve romantizm hakkında bilinmesi gereken her şeyi bildiğinizi düşündüğünüzde, iştiraklerle ilgili doğum haritanızda yedinci meskeninizde bir Yeni Ay size öğrenecek çok şey olduğunu göstermek için gerçekleşiyor.  Bir kalıba takılıp kalmak kolaydır bu tekrarlayan ritimde rahatlık bile olabilir. Lakin bir Yay burcu olarak, sadece çekirdeğinize akan tabiatıyla ateş işareti gücüne sahip olmakla kalmaz, birebir vakitte derinlerde, alakaların sizi zorlaması, büyümenize yardımcı olması gerektiğini de bilirsiniz. Bu ay, fikrinizi ve en değerlisi kalbinizi değiştirmenize müsaade veren dinamikleri -mutlaka yeni ortaklar değil, ancak olabilir aramanız için bir hatırlatmadır sizlere.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, spontanlığı yapılacaklar listenizin en başına koyun. Günlük hayatınızın bu yeni kısmına başlarken, yıldızların sizin için ne hazırladığını dinlemenizi sağlamanın tek yolu bu olabilir. Doğum haritanızda Altıncı rutin konutunuzu harekete geçirecek bu Yeni Ay ile, alışkanlıklarınızı daha fazla sevinç ve merak uyandıracak biçimde yine yapılandırma vakti. Kendinize görme müsaadesi verirseniz, en sıradan vazifelerde bile bulunabilecek bir mucize vardır. Ünlü bir biçimde sorumlu bir işaret olduğunuzu unutmayın. Elbette olması gerekeni yapacaksın bu yüzden eğlenceyi kendine karşı da senin sorumluluğun olması gereken bir şey olarak düşün.

Kova

Şanslısın, Kova. Haziran 2023 Yeni Ay, Doğum haritanızda zevkle ilgili beşinci konutunuzda ve size pek çok mümkünlük sunuyor en sıkıntı kısım, hangisini takip edeceğinizi seçmek olabilir. Bu lunasyon sizin için büsbütün genişleme ile ilgilidir size yaratıcı deha ve yenilikçi yeni fikirler yahut daha evvel düşünmediğiniz tahliller yağdıran meşhur ilham perileri tarafından ziyaret edilebilirsiniz. Aşk sizi cezbedebilir ve bir aile kurmak istiyorsanız, kurabilir evliliğinizde bir bebek sahibi olabilirsiniz. En uyumlu hissettiren şeye odaklanın ve ilerleyin. Seçim sizin.

Balık

Sevgili Balıklar, mesken hayatınızda büyük değişiklikler geliyor. Taşınmak yahut görüntü değiştirmek istiyorsanız, Haziran 2023 Yeni Ay, doğum haritalarınızın dördüncü konutunda ve aileniz bundan daha uygun bir vakit olamazdı. Emlak teşebbüsleri bu mühlet zarfında ekstra bir talihle kutsanmıştır. Aile üyelerinizle olan bağlarınızın, gelecekte onlarla daha kolay bağ kurmanıza yardımcı olabilecek bir değişimden geçtiğini de fark edebilirsiniz. O tohumları artık ekin ve bir sonraki kısımda sizin için neyin büyüdüğünü izleyin.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir