Ulaş Utku Bozdoğan: 18 – 24 Eylül 2023 Haftalık Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 1

18 – 24 Eylül 2023 Haftalık Ferdî Haftalık Numeroskopunuz

Uyanış!

2023’ün 38. haftasına beğenilen geldiniz!

Bu haftanın sayıları dikkatleri bilhassa büyüleyici bir melek sayısına çeviriyor: 11 

Bu güçlü sayı tıpkı vakitte numerolojide bir ana sayıdır ve bu hafta takvimde görünmesi ruhsal uyanış ve büyümeye yönelik harikulâde bir seyahatin başlangıcını işaret edebilir. 

Sayı sekansı 11, 20 Eylül’de tepeye ulaşacak – zira bu tarihi 9/20 yani 9+2+0 = 11 olarak okuyabiliriz.

Ancak tesiri tüm hafta boyunca hissedilebilir.

11 sayı sekansı çoklukla en güçlü ve ruhsal açıdan kıymetli sayılardan biri olarak kabul edilir. Bu sizi yüksek şuur alanına adım atmaya teşvik eden kozmik bir uyandırma daveti üzeredir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 18 – 24 Eylül 2023 Haftalık Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 3

Bir üstat sayısı olarak 11, eşsiz bir titreşim frekansı taşır ve ruhsal aydınlanmayı, sezgiyi ve içgörüyü temsil eder. 

Sayı sekansı 11’i deneyimlediğinizde, bu güya kainatın kapınızı çalması ve sizi ruhsal benliğinizin daha derin boyutlarını keşfetmeye davet etmesi üzeredir.

11 sayı sekansı büsbütün sezgiyle ilgilidir. Bu, içinizdeki o küçük sesi, her vakit yolu biliyormuş üzere görünen sesi dinlemenizi hatırlatıyor. 11’i gördüğünüzde içgüdülerinize inancın ve kalbinizin dileklerini takip edin. Sizi gerçek hedefinize gerçek yönlendiren ruhsal GPS’inizdir.

11 sıklıkla çekim yasası ile de ilişkilendirilir. 

Bu, kanılarınızın ve niyetlerinizin inanılmaz bir tezahür gücüne sahip olduğunun bir işaretidir. Niyetlerinizi olumlu tutun ve amaçlarınıza odaklanın zira melek numarası 11 size dileklerinizi tezahür ettirmek için hakikat yolda olduğunuzu söylüyor.

Bu hafta her yerde, plakalarda, telefon numaralarında ve hatta saate baktığınızda 11 sayısını gördüğünüzü fark ederseniz şaşırmayın. 

Bunu yalnızca bir tesadüf olarak görmeyin! Cihan sana bir ileti gönderiyor.

Ve bu ileti pekala ruhsal armağanlarınızı kucaklamak olabilir. 

Artan sezgiyi, psişik yetenekleri yahut görünmeyen dünyayla daha derin bir ilişkiyi fark etmeye başlayabilirsiniz. Bu armağanları kucaklayın ve bunları ömür seyahatinizde ilerlemek için kullanın.

Ancak ruhsal gelişimin bir varış noktası değil, bir seyahat olduğunu unutmayın. 

Sürece itimadın, kendinize karşı sabırlı olun ve ruhsal yolunuzun doğal bir halde ortaya çıkmasına müsaade verin.

Kişisel haftalık numeroskopunuz

Kişisel yıl numaranıza nazaran bu hafta için ferdî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Şahsî yıl numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık iddianızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekir. Bu sayı sizin için 2023 boyunca birebir kalacaktır, hasebiyle bunu sırf bir sefer hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı varsayımını okumanız yeterlidir!

Bunu çözmek sahiden çok kolay:

2023 yılına doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı eklemeniz kâfi. 

İşte iki kısa örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (doğum yılınızın bu hesaplamayla ilgisi yoktur), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız şahsî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Bu haftaki manevi rolünüz gerçeği söyleyen biri olmaktır; lakin herkesin gerçeği duymak istemediğini unutmayın. Ruha tam olarak uyanmak için birçok vakit gölge tarafımızı işlememiz gerekir ve bu, kişiliğimizin bilhassa beğenilen olmayan taraflarıyla yüzleşmeyi de içerir. Diğer birini bu yere getirmek artık senin işin.

Kim olduğunu ve nasıl yapılacağını bileceksiniz. Sizi sevilmeyen biri yapsa bile, onların vicdanını rahatsız eden ses olmaya hazır olun. Büyük ölçüde maddi odaklı olan 1 şahsî ayın sonuna geliyorsunuz, lakin 11 sayı sekansı size kullandığınız gücün birebir vakitte ruhsal temelli olduğunu hatırlatır.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

İnsani içgüdüleriniz her geçen gün güçleniyor, hoş sayı sekansı 11 tarafından teşvik ediliyor ve ilham alıyor. Bu sayının etrafındayken kendinizi bilhassa psişik hissetmeyebilirsiniz, lakin bunun nedeni şu andaki davetinizin daha pratik ve dünyaya dayalı olmasıdır.

Çalışmalarınız, istekli çalışmalar, bağışlar yahut vaktinizi ve yeteneklerinizi paylaşarak diğerlerinin hayatlarında somut bir fark yaratabilirsiniz. Bu hafta diğerlerine hizmet etmeye çokça vakit ayırarak bu hoş kozmik havadan en âlâ halde yararlanın. Bu, boş vaktinizi bir müddetliğine feda etmeniz manasına gelebilir fakat siz bunu yapmaya hazırsınız.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Bir maksadı olan bir asi olmak ister misin? Mayıs ayı sizin için bağlantıya odaklanan 3. şahsî ay oldu ve değişimin yıkıcı fakat güçlendirici gücüyle yankılanan 5. ferdî haftayla sona erdi. 11 sayı sekansı sizi insanları uyandırmaya çağırıyor. Gerekirse birdenbire.

Etrafınızdakilerden kimileri hayatları boyunca uyurgezerlik yapıyor, ya görmüyorlar ya da öbür insanların neler yaşadığını umursamıyorlar. Bu sizi her vakit kızdırmıştır lakin bu hafta başka insanların gözlerini açması için ne söyleyeceğinizi ve ne yapacağınızı biliyorsunuz. Oburlarının duyması gereken söyleyecek çok şeyiniz var; bu nedenle bu hafta bilgeliğinizi tanıtmaktan çekinmeyin

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Sizin için, bu hafta melek numarası 11, gerçek yolda olduğunuzun bir işaretidir – uzun vakittir dünyada bir fark yaratmak için çok çabalıyorsunuz ve 6. ferdî eylül ayınız şefkat ve şefkatle örülmüş durumda. Empati.

Sizin için bu melek numarası tıpkı şeylerden daha fazlasını getiriyor lakin şayet hepsi biraz fazla hissetmeye başlıyorsa ek dayanakla. Bu kadar derinden önemsediğiniz için, bu noktada kendinizi bitkin yahut bitkin hissetmeye başlıyor olabilirsiniz. Kendinize âlâ bakmayı unutmayın; aksi takdirde öbür kimseye bakamazsınız.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

11 sayı sekansı bu hafta sizi ruhsal gelişiminiz konusunda yaratıcı olmaya davet ediyor. Bu Şahsî 7. hafta, münasebetiyle sezgileriniz tavan yapıyor ve psişik hünerleriniz süratle artıyor. Daha da yüksek güçleri uyandırmak için yeni bir şey deneyin. Manevi sanat düzgün bir seçenek yahut otomatik yazma olabilir.

Ayrıca size hitap eden sanat yapıtlarının yer aldığı bir tarot yahut kehanet destesi seçebilir yahut kurdeleler, çiçekler yahut öbür hoş objelerle psişik olarak çalışmayı seçebilirsiniz. Bir manevi gelişim kümesine katılmak olağanüstü bir fikir olurdu; alternatif olarak bol ölçüde kehanet ve medyumluk idmanı içeren güzel bir kitap bulun.

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

Bu sizin için refah odaklı şahsî hafta 8. şahsî ve iş amaçlarınıza hakikat çalışmaya devam etmek için yeterli bir vakit – lakin 11 sayı sekansı da dahil olduğunda, siz de bir şükran günlüğü başlatmak isteyeceksiniz.

Dünyadaki kimileriyle karşılaştırıldığında son derece şanslısınız, bu nedenle şartlarınızın ülkü olmaktan uzak olduğunu hissetseniz bile, 11 sayı sekansı sizden etrafınızdaki birçok nimeti bulmanızı ve kutlamanızı ister. Hakikaten ne kadar şanslı olduğunuzu görmeye başladığınızda, hayatınız için yeni bir takdir kazanacaksınız.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Bu sizin için 9. ferdî haftadır, bu nedenle bu hafta etrafınızda bir sonlar hissi olduğunu duyduğunuzda şaşırmayacaksınız. Bununla birlikte, 11 sayı sekansı arkanızı kolluyor ve hayatınızdan ayrılan her şeyin, daha güzel, daha nazik ve gerçek hayat amaçlarınızla daha uyumlu bir şeye yol açtığını anlayacaksınız.

Bu hoş sayı sekansı tıpkı vakitte dikkatinizi karmaya da çeker – ‘ödeme’ manasında değil, her hareketin eşit yahut zıt bir reaksiyona sahip olduğu gerçek manada. En yüksek yarar için nasıl hareket edeceğinizi düşünmeye biraz vakit ayırın. Diğerlerine karşı dikkatli olmanın gerçekte ne manaya geldiğini sergileyerek haftanızı geçirin.

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Bu sizin için, sayı sekansı 11’deki çift 1 ile güçlü bir biçimde hizalanan şahsî 1. haftadır. Dahası, Eylül ayı sizin için güçlü bir şahsî 1. ay oldu, bu nedenle artık liderliği ele almakta rahatsınız. Bu hafta diğer birinin nasıl hissettiğini değiştirecek bir şey yapmak isteyeceksiniz.

Birisinin duyulduğunu, görüldüğünü, hürmet duyulduğunu, bedel verildiğini ve anlaşıldığını hissetmesini sağlayın; bilhassa de toplumun kenarındaysa, gözden kaçırılıyorsa yahut dışlanıyorsa. Hepimizin paylaştığı ortak manevi bağlara dair içgüdüsel bir anlayışa sahipsiniz ve artık bunun en düzgününü somutlaştırabilirsiniz.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Merhaba duyarlı! Bu hafta sizin için harika psişik potansiyel barındırıyor zira bu, son derece ruhsal olan 9 Eylül şahsî ayınızın 11. şahsî haftasıdır. 11 numaralı Melek’in dikkatinizi çekmek için bağırmasına gerek yok; muhtemelen bu sayıyı her yerde görüyorsunuz.

Yeteneklerinizi eskisinden çok daha derin ve çok daha süratli geliştirmeniz isteniyor; lakin bunu yapmak için gürültüyü duymazdan gelmeniz gerekiyor. Biraz yalnız vakit geçirmeye çalışın; huzura, sessizliğe, dinginliğe gereksiniminiz var ve katiyen teknolojiye gereksiniminiz yok! Ruhsal bir inziva için harika bir hafta olabilir, lakin ağır bir günlük ömrünüz varsa yeniden de yalnızlık anları bulmayı seçebileceğinizi unutmayın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir