Ulaş Utku Bozdoğan: 17 Temmuz 2023'e Yeni Ay Çalışması ve 3 6 9 Tesla Uygulamasına Başlıyoruz 1

17 Temmuz 2023’e Yeni Ay Çalışması ve 3 6 9 Tesla Uygulamasına Başlıyoruz

17 Temmuz 2023, 3 6 9 kodu ile 21 gün devam edeceğimiz Tesla uygulamasına başlıyoruz.

3, 6 ve 9 sayılarının ihtişamını ve kıymetini bilseydiniz cihanın kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 Temmuz 2023'e Yeni Ay Çalışması ve 3 6 9 Tesla Uygulamasına Başlıyoruz 3

Nikola Tesla bu kalıplardan kimileri Altın Oran ve Kutsal Geometri’dir. 3 6 9 altın oran pahasıdır. Bu 3 6 9 sistemiyle ilgili sevdiğim şey, tezahürü tesirli ve kolay olması. Bu bir tekrarlama uygulamasıdır.”

İşleyiş hali şöyledir: Birinci olarak, tezahür ettirmek istediğiniz şeyin ne olduğunu seçin. Örneğin muvaffakiyet, aşk, sıhhat. Sabah uyandıktan kısa bir mühlet sonra, bu tezahürü üç kere söyleyin. Öğlenden sonra altı defa söyleyin. Son olarak, geceleri dokuz kere söyleyin isterseniz dilek ve duanızın baş harfleri ile not alın ve not aldığınız kağıtları yakın küllerini meskeninizde bir çiçeğin toprağına serpebilir suyla akıtabilirsiniz

Uygulamada, 3 sayısı bizi direkt cihana yahut kaynağa bağlar; 6 sayısı kendi içimizde sahip olduğumuz gücü temsil eder ve 9 geçmişi arındırmamıza yarım kalanın devam etmesine yardımcı olur. Frekans, tezahür uygulamalarında değerli bir faktördür ve bu sayılardan (ilahi olsun ya da olmasın) yararlanmak, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bu teoriye nazaran, niyetlerinizi üç, altı yahut dokuz kere yazmak ya da söylemek en az 17 saniye sürecektir ve gerçek tezahür durumuna erişmenize yardımcı olur.

Yeni ay çalışması iş hayatınızda istikrar maddi bahtın sizden yana olmasına olsun niyetleriniz.

NOT: Bu Çalışmayı 26 Temmuz 2023’e kadar her hangi bir gün yapabilirsiniz. 

1 Adet Bakır Kase 

1 Adet Beyaz Mum 

2 Yemek Kaşığı Pirinç 

1 Bardak Tuz 

1 Adet Limon 

1 Adet Ay Taşı 

2 Adet Paçuli Tütsüsü 

1 Yemek Kaşığı Kurutulmuş Biberiye

1 Ölçü Kırmızı İp 

Hazırlanışı 

Kasenizin içine tuzunuzu dökün akabinde pirinçlerinizi ekleyin ve limonu ortadan ikiye keserek bu karışımın içine yerleştirin. Mumunuzun etrafını defne yaprakları ile sarın ve kırmızı iple güzelce açılmayacak halde bağlayın.  Mumunuzu limonunuzun içine yerleştirin ve iki adet paçuli tütsünü de mumunuzun sağına ve soluna gelecek formda yerleştirip bir ölçü biberiyeyi de ekleyerek yakın. Konutunuzun inançlı bir yerinde kuzey doğu tarafında ön tarafına ay taşını yerleştirin mumunuzu yaktıktan sonra 201 sefer YA MELİKEL MÜLK Esmasını da okuyabilirsiniz. Mumunuz inançlı bir formda yanmaya devam ederken büsbütün saf bir niyet ve odaklanmış olarak “şu anla birlikte ezelden ebede her işim su üzere akıyor, büyüyor, çalışıyor, kazanıyorum. Saygınlığım, başarılarım ve kazanımlarım her anda artarak zenginlikle kalıcılıkla korunarak rahmetle bana geliyor aldım kabul ettim, evet evet evet” 3 6 9 sefer tekrar edin. Mumunuz büsbütün yandıktan sonra bir modül pirinç ve defne yapraklarının küllerini meskeninizde bir çiçeğin içine döküp karıştırın. Kalan kesimleri çöpe atabilirsiniz. Maddi manevi zenginlikler sizler ile olsun. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir