Ulaş Utku Bozdoğan: 17 Temmuz 2023 Gökyüzünün Kozmik Casusları Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor! 1

17 Temmuz 2023 Gökyüzünün Kozmik Casusları Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor!

17 Temmuz’da Kuzey ve Güney Düğümü, 1987’den beri birinci sefer Koç ve Terazi’ye girecek. Bu, şu andan itibaren 2024’e kadar, tutulmaların bu iki burçta ilgili mevsimlerde (20 Mart – 19 Nisan arasında) gerçekleşeceği manasına geliyor (22 Eylül – 21 Ekim). Bu *aynı zamanda*, doğum haritanızın Koç ve Terazi tarafından yönetilen meskenlerinin önümüzdeki bir buçuk yıl içinde birtakım hayli tesirli değişiklikler yaşayacağı manasına gelir (Özellikle doğum haritanızdaki Kuzey yahut Güney Düğümünüz bu burçlardan birindeyse). Tutulmaların güçlü tabiatı nedeniyle, tutulmalar olmasa bile Koç ve Terazi’deki Kuzey ve Güney Düğümlerinin tesirlerini hissetmeniz kaçınılmazdır lakin tutulma sırasında bu meskenlerde ortaya çıkanlara bilhassa dikkat ettiğinizden emin olun.  Gelişmeniz birebir kısır döngülerden özgürleşme talihini yeterli değerlendirebilmeniz için.

Koç Burçları

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 Temmuz 2023 Gökyüzünün Kozmik Casusları Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor! 3

Kuzey Düğümü kendini tabir etme ve kimlikle ilgili birinci konutunuza geçerken, 17 Temmuz sizin için büyük değişiklikler manasına geliyor Koç. Önümüzdeki 18 ay boyunca, sizi yeni keşfedilen bir farkındalık yoluna sokarak, bağımsızlığınızı muazzam yeni yollarla savunmanız istenecek. Sırf sizi değil, hayatınızdaki başka insanları da etkileyen, hayatınızı değiştirecek potansiyel kararlarla karşı karşıya kalacaksınız ve bu, özerkliğinizi ve karşılıklı bağımlılık gereksiniminizi içeren kimi değerli seçimler yapmanızı gerektirecek. Artık bağlarınızı büsbütün ihmal etmenin vakti değil, Koç. Lakin bunun yerine, hayatınızdaki insanların kişiselliğinizi nasıl teşvik ettiğini yahut engellediğini düşünün.

Boğa Burçları 

17 Temmuz’da Kuzey ve Güney Düğümü Koç ve Terazi’ye geçerek zihninize, vücudunuza ve ruhunuza nasıl ihtimam gösterdiğinize vurgu yapacak. Önümüzdeki 18 ay boyunca, özel hayatınızda iç müşahedesi ve bağda ne istediğinizi benimsemeniz için bilhassa teşvik edileceksiniz. Bu, günlük ömrünüzde yeterli düzenlenmiş bir toplumsal hayatı sürdürmeye devam ederken, sırf kendinize odaklanmanıza müsaade veren bir ilgi yahut efor edinme vakti olabilir. Genel olarak, bu tutulma döngüsü, kimilerine bencilce görünse bile, size zihinsel sıhhatinize nasıl öncelik vereceğinizi öğretiyor.

İkizler Burçları 

Bu ay, Kuzey ve Güney Düğümü burçları değiştirirken, arkadaşlıklarınızda, etrafınızda ve ayrıyeten kişisel tutkularınızda ve yaratıcı uğraşlarınızda kıymetli bir değişiklik fark etmeye başlayacaksınız. Bu yeni kısım, toplumsal hayatınızda bir liderlik rolüne adım atmanıza müsaade verirken, tıpkı vakitte şahsî tatmin isteğinizi ve kendi başınıza beslediğiniz neşeyi vurguluyor. Önümüzdeki 18 ay boyunca meşgul olmaya hazırlanın zira etrafınızdaki beşerlerle irtibat kurmanıza imkan tanıyan yeni tutkular bulmanın yanı sıra yeni, heyecan verici bağlantılar yaratacaksınız.

Yengeç Burçları 

Kuzey ve Güney Düğüm burçları bu ay değişirken, konut ve aile hayatınızla birlikte mesleğiniz ve toplumdaki imajınız da kimi değişiklikler yaşamaya başlayacak. Bu dönem, mesleğinde denetimi büsbütün eline almana müsaade veriyor, Yengeç, bu yüzden burada liderliği ele geçirmek için doğal arzuna yaslandığından emin ol. Bu yeni gelişmeler dikkatinizi çekecek olsa da, mesken içi alanınızda istikrar ve toplumsal ilişki dileğinizi ihmal etmeyin. Herkese açık bir biçimde gelişmek için, özel dünyanızın tertipli olması gerekir bu nedenle, şimdiye konuta gelmek için rahat ve inançlı bir ortam oluşturduğunuzdan emin olun.

Aslan Burçları

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 Temmuz 2023 Gökyüzünün Kozmik Casusları Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor! 5

17 Temmuz’da Kuzey ve Güney Düğümü Koç ve Terazi’ye girerek sizin için yeni bir zihinsel ve ruhsal aydınlanma seyahatinin başlangıcını işaret edecek. Önümüzdeki 18 ay boyunca, öbür beşerler aracılığıyla uygulanmış olabilecek eski bakış açılarını yahut fikirleri hür bırakırken, yeni inanç sistemlerine ve ideolojilere yöneleceksiniz. Sevgili Aslanlar, artık şahsî sesini buluyorsun ve yeni bildirisini dinlemeye istekli hislerini istek ve gelişimini herkesle paylaşma eğiliminde olacaksın.

Başak Burçları 

Bu ay, düğümler ferdî varlıklarınıza, paranıza ve paylaşılan kaynaklarınıza vurgu yapacak ve sizi diğerleriyle yakın bağlantılarınızda bağımsızlık gereksiniminize yönelmeye davet edecek. Şu anda bir partnerle sorumlulukları paylaşıyor yahut oburlarının sizi desteklemesine nasıl müsaade vereceğinizi öğreniyor olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlardan yardım kabul etmenin en büyük hayranı olmasanız da, bu tutulma döngüsü, rastgele bir yardım varsa, bunu kabul etmenin yanlış bir tarafı olmadığını hatırlatır. Bu, işleri kendi başınıza halletme konusunda daha az yetenekli olduğunuz manasına gelmez.

Terazi Burçları 

17 Temmuz’da, Kuzey Düğüm birebir anda yedinci alakalar ve paydaşlıklar meskeninize girerken, Güney Düğüm birinci kimlik ve kendini söz konutunuza geçecek. Sevgili Terazi, bu yalnızca öbür beşerlerle değil, bağlarınız için çok değerli bir vaktin başlangıcını işaret ediyor. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, yalnızca sevdikleriniz için değil, kendiniz için de nasıl görüneceğinizi düşüneceksiniz. Bağlantılarınız kendinizi geride bırakmanızı gerektirmemeli. Artık öbürleri için ortaya çıkarken bile, sizin için ortaya çıkmanın yeni yollarını keşfediyorsunuz.

Akrep Burçları 

Düğümler 17 Temmuz’da burç değiştirirken, mevcut alışkanlıklarınız, rutinleriniz ve ferdî bakım ritüellerinizle ilgili yeni bir döngünün başlangıcını işaret ediyor. Fizikî sıhhatiniz ve iyiliğiniz ile ilgili birtakım yeni, dinamik değişiklikler yapmanız ve tıpkı vakitte zihinsel sıhhatinize öncelik vermeniz istenecektir. Başladığınız rastgele bir yeni sıhhat vuruşuyla yere koşmak kolay olsa da, dinlenme ve güzelleşme gereksiniminizi gözden kaçırmadığınızdan emin olun. Zihinsel esenliğinize öncelik vermek, her vakit vaktinizi verimli bir biçimde kullanmaktır.

Yay Burçları

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 Temmuz 2023 Gökyüzünün Kozmik Casusları Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor! 7

Bu ay, Kuzey ve Güney Düğümü burçları değiştirecek, tutku arayışlarınıza, yaratıcı hobilerinize ve ayrıyeten toplumsal gruplarınıza ve arkadaşlıklarınıza daha fazla vurgu yapacak. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, diğerlerinden bağımsız olarak size sevinç getiren faaliyetlere yönelirken, topluluğunuz aracılığıyla faal bir formda ilişki kurmaya devam edeceksiniz. Bu tutulma döngüsü size neşeyi kendi başınıza geliştirmenin değerini öğretiyor, lakin bu tecrübeleri etrafınızdakilerle paylaşmanın yollarını bulmanız kıymetlidir.

Oğlak Burçları 

17 Temmuz’da, düğümler burçları değiştirecek ve mesleğiniz ve kamusal kişiliğinizle birlikte konutunuzda ve ailenizde anıtsal değişimlere yol açacak. İnanılmaz derecede meslek odaklı olma eğilimindesin, Oğlak ve bu yalnızca artık artacak olsa da, artık kamusal ve özel hayatın ortasında sağlıklı bir istikrar kurman isteniyor. Doğal ömür alanınız için sahip olduğunuz şahsî maksatlar ve hırslar, dikkatinizi çekiyor ve bu da işte muhakkak hudutların oluşturulmasını gerektirebilir.

Kova Burçları 

Düğüm ekseni bu ay değişirken, günlük hayatınızda etkin olarak daha fazla bilgi ve bilginin peşinde koşacak ve kendinizi sözünüzle tam olarak örtüşmeyebilecek modası geçmiş inançları salıvereceksiniz. Kova burcu, her vakit yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz ve bu yeni tutulma döngüsü ortaya çıktıkça, zihninizi genişletme isteğiniz heyecan verici yeni derinliklere ulaşacak. Artık yeni bakış açılarıyla aydınlanmak zorunda olsanız da, bugün olduğunuz şahısla artık uyuşmadıkça eski ideolojileri terk etme gereksinimi hissetmeyin.

Balık Burçları 

17 Temmuz’da, Kuzey ve Güney Düğümü burçları değiştirecek ve paranıza, kaynaklarınıza, paylaşılan varlıklarınıza ve ortak sorumluluklarınıza daha fazla vurgu yapacak. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, bir yandan mal varlığınızı diğerleriyle nasıl paylaşacağınıza ait çizgiyi nerede çizeceğinizi düşünürken, mali durumunuzda bağımsızlığınızı ortaya koymanın yeni ve heyecan verici yollarına girişeceksiniz. Balık burcu, doğal olarak bencil olmayan bir insansınız, lakin bu döngü neyin size ve sadece size ilişkin olduğunu ve diğerleriyle paylaşmanız gerekmeyen şeyleri ayırt etmenize müsaade veriyor.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir