Ulaş Utku Bozdoğan: 17 – 23 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 1

17 – 23 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz

İlahi olan ile parlak olanı karıştırmaktan uzak durun!

2023’ün 29. haftasına beğenilen geldiniz!

Bu haftanın sayıları, maneviyat ve pratikliğin bir kombinasyonu ile ilgili.

Bu hafta tam olarak odaklanılan Sayı 747, tam gücüne 22 Eylül’de ulaşıyor zira numerolojide bu tarihi 7/(2+2+=4)/7 (Evrensel Yıl Sayısı) olarak okuyabilirsiniz. (2023) yani 747.

747’nin manevi değerini tam olarak anlamak için, sayıdaki ferdi sayılara bakmamız gerekir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 – 23 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 3

7 sayısı, ilahi bilgelik, içsel bilgi ve manevi alemle temas ile bağlantılıdır. İç müşahedesi, sezgiyi ve daha yüksek gerçeklerin peşinde koşmayı temsil eder. 

Bu nedenle 7 sayısı bizi kendi içimize bakmaya ve kendini keşfetme ve ruhsal gelişim seyahatine çıkmaya davet ediyor.

4 sayısı istikrar, yapı ve topraklama hissi getirir. Fizikî dünyayı, maddi alemi ve pratik tecrübelerimizi temsil eder. 

Dört elementi (toprak, hava, ateş ve su) bünyesinde barındırır ve manevi hasretlerimizi üzerine inşa edeceğimiz sağlam bir temel manasına gelir. 

Böylece 4 sayısı, ruhsal ve fizikî ömürlerimiz ortasında istikrar bulmamızı teşvik ediyor ve her iki tarafı de uyumlu bir formda bütünleştirebileceğimizi hatırlatıyor.

7 ve 4’ün güçleri bir ortaya gelip 747’yi oluşturduğunda derin bir eşzamanlılık ortaya çıkar. Bu sayı, içsel bilgelik ve pratikliğin özünü harmanlayan güçlü bir ruhsal bildiri taşır. 

İnsan tecrübesi yaşayan manevî varlıklar olduğumuzu ve her iki alanda da istikrar için çabalamamız gerektiğini hatırlatır.

747 Numaralı Sayı, ruhsal büyümeye giden yolun her vakit kolay olmadığını güçlü bir formda hatırlatır. Bizi ömür tecrübelerimiz üzerinde düşünmeye ve her durumda mana aramaya sevk eder. 

Bu sayı, zorlukları büyüme ve dönüşüm fırsatları olarak benimsememiz için bizi teşvik ediyor. Bize pürüzleri aşmak ve her zamankinden daha güçlü bir halde ortaya çıkmak için gereken güce ve bilgeliğe sahip olduğumuzu hatırlatır.

747 Numaralı Sayı birebir vakitte tezahür ve bolluk gücünü taşır. Kendimizi ruhsal hedefimizle uyumlu hale getirdiğimizde ve içsel bilgeliğimize dokunduğumuzda, kendimizi cihanın sunduğu sınırsız olasılıklara açarız. 

Bu sayı bize, ruhsal yolumuza sadık kalarak ve en yüksek hasretlerimize odaklanarak bolluğu çekebileceğimizi ve tatmin edici bir ömür yaratabileceğimizi hatırlatır.

747 Numaralı Sayı hükümdarı Baş Melek Zadekiel hayatınızda göründüğünde, dönüşümü, büyümeyi ve değişimi sembolize eder. Amaçlarımıza ulaşmak için harekete geçmemizi ve risk almamızı teşvik ediyor.

Bu, aşk bağlantılarınızda risk almayı ve aşkı ararken savunmasız olmaya istekli olmayı içerir.

747 Numaralı Sayı tıpkı vakitte, amaçlarınızı ortaya koyarken optimist ve olumlu kalmanız için kozmostan bir hatırlatmadır. Ne kadar sürerse sürsün sürece güvenmeye devam edin.

Kişisel haftalık numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 – 23 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 5

Kişisel Yıl Numaranıza dayalı olarak bu hafta için şahsî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Ferdî Yıl Numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık varsayımınızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca birebir kalacak, bu yüzden yalnızca bir kere hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı varsayımını okumanız yeterli!

Çalışmak nitekim çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte 2 süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız ferdî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Adım atmanın ve liderlik etmenin vakti geldi. Güçlü bir 8. Ferdî Ayda, sizin için Ferdî 1. Hafta gölgelerden çıkmak için bundan daha yeterli bir vakit nadiren olmuştur. Artık öne ve merkeze gereksiniminiz var, bu yüzden saklanmayı bırakın!

747 Numaralı Sayı size liderlik etmeniz gereken alanı gösterecek. Hâlâ öğrenecek çok şeyiniz olduğunu hissedebilirsiniz ve bu hakikat lakin birinin yol gösterici olması gerekiyor. Şu anda, o kişi sensin.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Kişisel Yılınız – 2 – 4’ün yarısıdır, bu nedenle 747 Sayılı ‘in sizde bu kadar güçlü bir formda yankılanması şaşırtan değildir. Daha da uygunu bu, numeroloji döngünüzde 2 Şahsî Hafta. Bu, kendinizi ileriye götürmek için bu hafta numerolojiyi nasıl kullanacağınızı sezgisel olarak anladığınız manasına gelir.

Hedefiniz ne olursa olsun, kararlılık ve odaklanma düzeyleriniz inanılmaz ve içgüdüsel olarak ne yapacağınızı, ne söyleyeceğinizi ve tüm mahzurları nasıl savuşturacağınızı biliyorsunuz. Artık kalbinizin sesini dinler ve daha yüksek emelinize ahenk sağlarsanız, muhakkak durdurulamazsınız.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Neşe, optimistlik ve katıksız irade gücü bu hafta size başarıyı getiren şeyler. Ne kadar olumlu düşünürseniz, aşktan paraya ve saf bolluğa kadar etrafınızda o kadar kusursuz şeyler ve mükafatlar toplayabilirsiniz.

Bu 3. Şahsî Yıldaki 3. Ferdî Haftanızın coşkusuna inanılması için görülmesi gerekir – kahkahalarınız bulaşıcıdır ve hoş tutumunuz cihandan yeterli şeyleri çekmenin yanı sıra diğerlerine da ilham veriyor. Gülümsemeye devam edin, en güzelini beklemeye devam edin ve ‘şanslı’ olmadığınızı bilin kendi pozitifliğinizin meyvelerini topluyorsunuz.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Tanrım, bu hafta gerçek bir kasırgasın! 4 Şahsî Yılda sizin için 4 Şahsî Hafta – yani 747 Numaralı Sayı gücüyle birleştiğinde, katiyen durdurulamazsınız! Odaklanmış, büsbütün kararlı ve son derece sıkı çalışmaya istekli, bu hafta yaklaşımınızın gücü altında mahzurların basitçe ortadan kalktığını keşfedeceksiniz.

İş hayatında yahut işte, daha yüksek hedefinizle eksiksiz bir formda örtüşen şuurlu, unsurlu bir yaklaşım benimsiyorsunuz. Bu, tüm kutuları işaretleyen ve muhtemelen uzun mühlet hatırlayacağınız bir hafta.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

Ulaş Utku Bozdoğan: 17 – 23 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 7

Çok yönlülüğünüz bu haftaki kapalı üstün gücünüz. Bu, 5 Ferdî Yıl içinde 5 Şahsî Haftadır, bu da başarıyı zorlamak için bu hafta gerektiği kadar ahenk sağlayıp değişebileceğiniz manasına gelir. Maksatlarınız ve hayalleriniz kelam konusu olduğunda hayır karşılığını kabul etmiyorsunuz ve daha evvel hayatınızda çözülemez görünen meselelere tahlil bulmanızı görmek büyük bir zevk.

Şaşırtıcı olmaktan ve içgüdüsel olarak hareket etmekten korkmayın. Yüksek benliğiniz sizi kimi öngörülemeyen istikametlere sürüklüyor, fakat işe yarıyor, bu yüzden devam edin!

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

Son derece şefkatli bir 6. Ferdî Haftada – ve sizin için 6. Şahsî Yıl olmakla birlikte – çaresizce muhtaçlığı olan birine barınak ve rahatlık sağlamaya yönlendiriliyorsunuz.

Bu, sözün tam manasıyla, tahminen bir arkadaşınızın konutunuzda kanepede sörf yapmasına müsaade vererek olabilir, fakat birebir vakitte sağladığınız mecazi bir sığınak olma mümkünlüğü da yüksektir. En değerli olduğu anda biri için bir güç kulesisin ve bu unutulmayacak. Hayata bencil olmayan bakış açınız için kendinizle gurur duyun.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

747 Numaralı Sayı deri en yeterli formda yararlanmak için manevi bir yaklaşım benimsemeniz gerekecek. Bu, epey soyut, düş üzere hisler taşıyan bu 7 Ferdî Yılda sizin için bir 7 Şahsî Hafta. Pek hareket odaklı bir hafta değil ve pratik hareketle büyük adımlar atmanız gerektiği fikriyle çaba edebilirsiniz. Sorun değil bunun yerine, 747 Numaralı Sayı gücünü şahsî ve ruhsal gelişiminize uygulayabilirsiniz.

Gerçek dünya işi yerine ‘iç işi’ yapın. İç yaralarınızı güzelleştirmeye, maneviyatınızı geliştirmeye ve özgüveninizi artırmaya odaklanın. Siz kendi projenizsiniz ve bu, rastgele bir materyalist telaş kadar kıymetlidir.

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Bu, 8. Ferdî Yılda sizin için bir 8. Ferdî Hafta – yani büsbütün refah içindesiniz. İşiniz ve mali istikametiniz açıkken,   747’den ve onun gerçek, somut sonuçlar elde etme yeteneğinden büyük ölçüde yararlanmak için güzel bir pozisyondasınız.

Bir maksat seçin ve onu gerçekleştirene kadar hiçbir şeyden vazgeçmeyin. En büyük hayallerin bile bir yerden başlaması gerekir, bu nedenle bu haftanın güçlerini tezahür ettirmek, yaratmak, inşa etmek ve sonuncu amacınıza birçok adım daha yaklaşmak için kullanın.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Dehanız kendini gösteriyor! Bu 9 Ferdî Haftada, 9 Şahsî Yılda, kolektif bilince dokunabilir ve mutlak sihir yaratabilirsiniz. Bilhassa sanattan ilham alıyorsunuz, bu nedenle bu alanda çalışıyorsanız muvaffakiyete hazır olun.

Çalışma alanınız yahut ilgi alanlarınız ne olursa olsun,   747 sizi seçtiğiniz hayale büsbütün adamaya teşvik ediyor zira artık onu çalıştırmak için gerekenlere sahipsiniz. En sıkıntı mahzuru bile yenebilecek fikirlerle yanıp tutuşuyorsunuz.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir