Ulaş Utku Bozdoğan: 17-23 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçlerine Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 1

17-23 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçlerine Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları

Büyük değişime, gelişime, duygusal arınmaya HAZIR OLUN! Zira kozmik hava büyük ölçüde değişmek üzere! 17 Temmuz Pazartesi günü Yeni Ay’ın iç dünyamızı aydınlatması, Ay’ın Güneş’e dönüştüğü düşünülürse çok güçlü güçler bizleri karşılıyor. Bu, derin hisleri ve içimizde yok saydığımız unuttuğumuz çocukta güçlü bir temayı yansıtır. Bu nedenle, epeyce duygusal bir döngüye başlarız ocağın ve yuvanın, aile ve rahatlığın hasretini çekebiliriz.

Peki sizi durduran ne?

Ulaş Utku Bozdoğan: 17-23 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçlerine Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 3

Devam edin ve en sevdiğiniz kişi, evcil hayvan yahut oyuncak ayı ile kucaklaşın. İçinizdeki çocuğa şu anda muhtaçlık duyduğu tüm sevgiyi verin. Bilhassa üstte belirtilen konut ve ocak kelam konusu olduğunda, hangi yeni tohumları ekmek istediğinizi düşünün. Yahut sonraki aylarda duygusal gereksinimlerinizi sadakatle nasıl karşılayabileceğinizi düşünün. Kendinizi, mesleğinizi, bağlantılarınızı, ailenizi nasıl daha güzel besleyebilirsiniz?

20 Temmuz Perşembe günü Yeni Ay’ın hüznünden çıkıyoruz, bu sırada Güneş ve Neptün duygusal bir üçgende buluşuyor. Bu sanatkarın yolu, yaratıcının yolu, empatinin seyahati. İlahi olandan ilham alarak, kimliğimizin en büyülü istikametine adım atma yeteneğine sahibiz. Ruhumuzda ki mistik gün yüzüne çıkıyor. Nefes alın. Somutlaştırın. Ne yazık ki çabucak sonraki gün, Cuma günü Güneş, yeraltı dünyasının gezegeni Pluto’ya da karşı çıkıyor. Bu biraz makus, zehirli bir havayı yansıtıyor. Buna gereksinimimiz yok, değil mi? Bir dramaya yahut güç uğraşına dahil olmamayı seçin. Başınızı dik tutarak uzaklaşın.

Şimdi, en büyük habere geçelim

Aşk ve münasebetler, hoşluk ve finans gezegenimiz Venüs geri gidiyor yaklaşık on sekiz aydır birinci kere. Bu, 22 Temmuz Cumartesi günü başlar ve meşhur bir 40 gün 40 gece devam eder.  Bu enerjiyi epeydir bekliyorduk, bu yüzden hazırlıklıyız, değil mi? Hiçbir vakit tam olarak hazır olamayız, bu yüzden Venüs ile ilgili bu hususlara gelince birtakım yavaşlamalar, meseleler ve yansımalar bekliyoruz. Evet, eski sevgilin yine ortaya çıkabilir. Hayır, bu kesinlikle onlarla tekrar bir ortaya gelmeniz gerektiği manasına gelmez.  Devam eden ilgilerimiz aşka sahip çıkmak paha vermek sabırlı olmak Venüs’ün bizlere iletisi. Haftayı, Güneş’in tutkulu Aslan burcuna geçmesiyle bitiriyoruz, bu da bize gereksinimimiz olan tüm inancı artıracak.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: 17-23 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçlerine Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 5

Pazartesi günkü Yeni Ay, mesken hayatı kesiminizde meydana gelen büyük hisler getiriyor. Hissetmeye hazır mısın? Elbette öylesin. En sevdiğiniz mesken üretimi yemeğin ve ağlatan dizilerin elinizin altında olduğundan emin olun. İçinizdeki çocuğun şu anda muhtaçlık duyduğu her şeye sahip olmasına müsaade verin. Kendinizin en düzgün ebeveyni olun. Konutunuzun sizi inançta ve bakımlı hissettirip beslemediğini yahut önümüzdeki birkaç ay içinde burada bir çeşit değişikliğin olması gerekip gerekmediğini anlayın. İkincisi ise, hayal görmeye başlayın. Çabucak olmayabilir, ancak en azından tohumları ektiniz. Yeni başlangıçlar sizi her vakit heyecanlandırır değil mi?

Boğa

Gezegen yöneticiniz Venüs Cumartesi günü geri hareketine başlıyor. Korkmalı mısın? Hayır,  bu mutlaka korkulacak bir gerçek değil. Lakin hazırlıklı olmalısın. Ailenizde, köklerinizde ve iç dünyanızda yaşananlar, bu mevzuların sizin için canlanabileceği bir devir. Kimileri pek düzgün olmayan bir halde, en azından birinci başta etkilenebilir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, bahis aile bedelleri, meskeniniz, yaşadığınız yer ve temelleriniz olduğunda sizin için nitekim neyin değerli olduğunu öğreneceksiniz. Burada işler karışabilir fakat bu düzgün bir şey. Bazen, konfor alanınızın dışına çıkmak için biraz zorlamanız gerekir.

İkizler

Bu hafta yine başlayın. Mali durumunuza ve fizikî kaynaklarınıza bakarak başlayın. Neyin değişmesi gerekiyor? Kendinize nerede biraz daha paha verebilirsiniz? Kendiniz için daha âlâ bir güvenlik duygusu yaratmaya nasıl başlayabilirsiniz? Epeyce zeki birisin, bu yüzden o akıllı beynini yeni ve yaratıcı fikirler hayal etmek için kullan. Sizin için bakmanız gereken öteki kozmik güç, Pazartesi günü Merkür’ün Jüpiter’e ve Pazar günü Merkür’ün Uranüs’e hizalanmasıdır (veya diyelim ki yanlış hizalanmasıdır) . Bu dünyanın sonu değil, ancak zihniniz ışık suratında değişiyor olabilir yanlışlar silsilesine neden olabilir konuştuklarınıza hırslarınıza fazlası ile dikkat edin. 

Yengeç

Pazartesi günü Yeni Ay kendi burcunuzda. Dünya senin için sonuna kadar açık ve onunla birlikte her türlü büyülü mümkünlük. Bu sevinçli, ışıltılı güçle ne yapacaksın? Pekala, birinci olarak, muhtemelen pek çok his hissedecek ve bir iki gözyaşı dökeceksiniz, zira yaptığınız şey bu. Akabinde, rolünüzü ve kimliğinizi dünyaya kabul ettirmeye hazır olarak harekete geçeceksiniz. Finans dalınızda Venüs gerilemeye başlarken önünüze çıkacak birkaç pürüze hazırlıklı olun. Hayallerinizde çok büyük olmayın, küçültün, biraz mütevazı olun. Daha makul çalışın.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: 17-23 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçlerine Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 7

Aşkın, romantizmin ve pahaların gezegeni Venüs, Cumartesi gününden itibaren kendi burcunuzda geri hareket ediyor. Artı, Cumartesi günü de burcunuza giren Güneş ile doğum gününüzün resmi başlangıcıdır. Bu geçişlerin altında en parlak formda parlayacaksın. Ayrıyeten şimdiye kadarki en alımlı halinizde, kendinize güvenen, gururlu ve tüm sevginizi vermeye hazır hissedeceksiniz. Yeniden de nitekim kıymetli olan, kendinize tüm sevgiyi nasıl vereceğinizi öğrenmek. Kendini sevme şu anda trend oluyor, lakin bu aslında ne manaya geliyor? Bedelli, sempatik ve olağanüstü olduğunuzu bilerek, sahiden eğlenmek manasına gelir. Eşsiz bedellerinizi ve gereksinimlerinizi onurlandırmak manasına gelir.

Başak

Yeni arkadaşlara mı gereksiniminiz var? İlişkin olduğunuzu, sevildiğinizi hissettiren, benzeri düşünen bir toplulukla irtibat kurma muhtaçlığı hissediyor musunuz? Pekala, Pazartesi günü Yeni Ay bunun için tam vaktinde geldi, o yüzden hazırlan bebeğim. Muhakkak hak ettiğiniz tüm sevgiyi almaya hazır olun. Sen âlâ bir arkadaşın özüsün ve artık o hizmeti geri almanın vakti geldi. Ayrıyeten, önümüzdeki aylarda gerçekleştirmeniz için, kalbinize ve ruhunuza yakın olan birkaç hasret hayal etmeniz de size yakışacaktır. Kelam konusu hayalleri gerçekleştirmek için takviye istemekten çekinmeyin. Beşerler dahil olmaya çok istekli. Bildiğinden daha fazlasına hazır ol sevgili Başak. 

Terazi

Yöneticiniz Venüs Cumartesi gününden itibaren geri hareketine başlıyor. Toplumsal dalınızda bu, eski arkadaşlarla temas kurmak, eski hayalleri kazıp çıkarmak, onları cilalamak ve hepsini yine parlak ve yeni yapmakla ilgili olacak. Bu temaların her ikisinde de bir çeşit kapanışa gereksinim vardır. Bir çeşit memnun son. Vakit alacak, bu yüzden süreç konusunda fazla sabırsız olmayın. Muhakkak bir küme yahut arkadaşlık, vaktinizi ve gücünüzü talep ediyorsa, dramadan uzaklaşın. Bunun için çok ileri gittin. Öteki kozmik haberlerde, haftanın başlarında Pazartesi günü Yeni Ay, yeni bir profesyonel paradigmayı çağırıyor. Ne kadar heyecan verici!

Akrep

Pazartesi günü hassas ve duygusal Yeni Ay, ruhunuzla rezonansa giriyor. İster içsel ister dışsal olsun, bir cins seyahate çıkmak için ilham almış olabilirsiniz. Bu, bir tıp kursa, bir bilgi seyahatine çıkmak üzere görünebilir. Yahut önümüzdeki birkaç ay içinde, o bileti ayırtmak ve uzak kıyılara hakikat yola çıkmak üzere görünebilir. Her iki durumda da bu sihir, bu tutku, bu manalı, bu ruhun besinidir. Cumartesi günü, Venüs geri hareket ediyor ve iş bölümünüze çarpıyor. Meslek açısından, eski projelere, eski rollere geri dönüyor, gecikmeler yaşıyor ve/veya kıymetlerinizi yine şekillendiriyorsunuz. Bu sürece direnmeyin. Size hizmet eden bu güce ayak uydurun.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: 17-23 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçlerine Haftalık Genel Bakış ve Burç Yorumları 9

Seyahat ve bilginin en sevdiğin şey olduğunu biliyor musun? Bu hakikat. Yüz sefer duyduysan özür dilerim fakat söylenmesi gerekiyor. Bu dalda Venüs retrosu ile macera çağırıyor bebeğim. Sürüşe çık. O tutkuyu içinde hisset ve peşinden git. Artık yaptığın rastgele bir yürüyüş olağanüstü olacak. Evet, gecikmeler ve zorluklar olacaktır zira her vakit vardır. Ancak buna sahipsin. Rahatsızlık, muhtaçlığın olan kaynakların yolunuza çıkmasını sağlayarak gerini kollar, bu yüzden buna itimat. Destekleniyorsun.

Oğlak

Pazartesi günü Yeni Ay, alakalar kesiminizde gelişiyor, bu yüzden bir işaret bekliyorsanız, işte budur. Neyin işareti ancak? Yeni aşk? Bir ayrılık? Bir üst düzey mi? Durumunuza bağlı olarak bunlardan rastgele biri olabilir. Astrolojide bağlam her şeydir. Bekarsanız, önümüzdeki birkaç ay çok kıymetli birini getirebilir. Derin, duygusal bir bağ, iş, platonik yahut romantik. Ya da tahminen siz ve balınız bebeklerden yahut düğün çanlarından bahsediyorsunuzdur. Şahane olacak, bu yüzden süreçte rahatlayın. Evet, aşılması gereken birtakım mahzurlar var, bilhassa Perşembe günü münasebetler dalınızdaki Güneş bağlantı bölgenizdeki Neptün’le üçgen açı yaparken, lakin bunlar geçecek.

Kova

Cumartesi günü Venüs aşk kesiminizde geri gidiyor. Denizde bol balık olduğunu söyleyen kelamı biliyor musunuz? Şu anda senin için çok gerçek. Bekarsan, AŞK ı bulmaya hazır ol. Sen meşhur bal küpüsün ve herkes tatmak ister. Yeniden de kime müsaade verdiğiniz konusunda seçici olun. Herkes senden bir parçayı hak etmiyor, bilhassa de zehirli bir eski sevgilinin aklınızı çelmesine müsaade vermeyin. Yapmamak için âlâ bir neden olmadıkça, o kapıyı sıkıca kapatmayı öğrenin. Kendinizi aşkın yıldızlı alemlerinde çok derinden kaybetmeyin. Kendi kimliğinizi koruyun. Hudutlarınız olsun. Ve parlamaya devam edin.

Balık

Neşe dalınızdaki Yeni Ay, sizin için eğlenceli, tatlı ve eğlenceyi seven bir güçtür. Şayet bu istikamette eğilimliyseniz, yeni tutkular, hatta yeni bir aşk için fırsat çağırıyor. Tahminen dünyaya bir şey yaratmayı yahut doğurmayı düşünüyorsun, o yüzden devam et ve onu yap. Şu anda hudut yalnızca sizin hayal gücünüz. İş açısından, Cumartesi günü geri giden Venüs nedeniyle, eski projeleri topluyor ve bitiriyor olabilirsiniz. Günlük rutininizde sevinç var, her nasılsa her şeyi çok daha büyülü yapan sevinç. Elbette, armağanlarınız için onaylanmanıza ve onaylanmanıza da yardımcı olur. Parıldamayı hak ediyorsun.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir