Ulaş Utku Bozdoğan: 16 Ağustos 2023 Yeni Ay Çalışması 1

16 Ağustos 2023 Yeni Ay Çalışması

Bu Yeni Ay zorlandığımız hususları şifalandırmak ve uygunlaştırmak yaşadığımız son dört aylık sürecin acılarını dönüştürmek haksızlıklardan geçmiş ve gelecek günahlardan arınmak için büyük bir fırsat her birimize. Keşkeler karanlığında kalmamak yine başlayabilmek vicdan rahatlığı helallikler alarak hakkımız olanı temizlikle alabilmek emek verdiklerimizin emek gördüklerimizin isteği ile Allah’ın şefaatinden faydalanabilmek için.

İhtiyacınız olacak materyaller:

Ulaş Utku Bozdoğan: 16 Ağustos 2023 Yeni Ay Çalışması 3

1 adet siyah mum 

1 adet beyaz mum 

1 adet yarım limon 

1 adet soğan 

1 adet üzerlik 

1 adet tarçın çubuğu 

Bolca tuz

“Niyetiniz tüm endişe ve bedduaları şuur altım, şuur üstüm ve orta belleğimdeki blokojları değersizlik hissimi, bağımlılıklarımı, kaygılarımı, sevgi, para, sıhhat ile ilgili kaygılarımın tamamını tam şu anla dönüştürüyor, ezelden ebede daim aşk, sevgi, bolluk, itimat, sıhhat, şifa güçlerinin içinde yer alıyorum.” Yedi kere tekrar edin. 

1 adet siyah mumunuzu soğanın için yerleştirin, üzerine tuzu dökün, dehşet tasa bağımlılıklarınızı mumunuzu inançlı bir halde yakarak odaklanın ve ruhunuzu şuurunuzu şifalandırın. 

1 adet beyaz mumunuzu yarım limonun içine yerleştirin, tuzu dökün 1 adet üzerliği üzerine yerleştirin, mumun sağına gelecek biçimde tarçın çubuğunuzu koyun, aşkı, sevgiyi, mucizeleri şifayı dileyin. 

Yukarıdaki niyet çalışmasını siyah ve beyaz muma tekrar edin. 

Şifa baht aşk sizinle olsun. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir