Ulaş Utku Bozdoğan: 15 Eylül 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 1

15 Eylül 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri

‘Cennetteki yıldızlar müzik söylerler. Lakin yalnızca onu duyacak kulağı olanlara.’

Pythagoras

Koç Burcu- Kalbini duy

Ulaş Utku Bozdoğan: 15 Eylül 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 3

Tam da yaratıcı uğraşlarınıza havlu atmaya hazır hissettiğinizde, cihan taktik kitabını değiştirir. Venüs 3 Eylül’de taraf verdiğinde, sanatsal kendini tabir etme taktikleri daha manalı olmaya ve yine eğlenceli hale gelmeye başlıyor. Yaratıcı hayatınızdaki bu kıymetli an, inancınızı artırır ve 15 Eylül’deki meslek odaklı Başak yeniayı sırasında sizi profesyonel muvaffakiyete hazırlar. Merkür istasyonları, sonraki gün istikamet vererek, seçeneklerinizi önemli bir biçimde keşfetmeye başlamanız için size kozmik yeşil ışık verir. Daha güzel bir çalışma durumu.

29 Eylül’de burcunuzda bir dolunay meydana geliyor, kalbinizin isteklerini aydınlatırken tıpkı vakitte muvaffakiyete giden yolları da aydınlatıyor. Bu parlak ayda neredeyse tekrar doğdunuz ve başkaları bunu fark ediyor.

Boğa Burcu-  Kendine hak ettiğin pahası ver 

Sonbaharın birinci serinliği üzere bu ay konut hayatınıza yenilenmiş bir huzur duygusu çöküyor. Yönetici gezegeniniz Venüs, 3 Eylül’de mesken bölümünüzde ileri hareket ederek ailenizdeki uyuşmazlıklar ve konuttaki para problemleriyle kontaklı gerilimi hafifletiyor.

15 Eylül’de Başak burcundaki yeni ay ile yaratıcılık yeni bir soluk alıyor. Merkür çabucak sonraki gün taraf veriyor, bu da kendinizi sözünüzün beğenilen bir anlayışla karşılanacağını gösteriyor. Ayrıyeten çocuklarınızla temaslı, hamilelik yahut ailenin genişlemesi mümkünlüğü da dahil olmak üzere olumlu bir gelişmeyi de fark etmeye başlayabilirsiniz.

29 Eylül’deki Koç dolunayı yakınlarında hayallerinize ve sezgisel niyetlerinize çok dikkat edin. Aldığınız yiğit bildiriler ağır ve özel görünebilir. İç dünyanızın en sıcak köşelerine çekilmek ve bu yorucu ay boyunca hak ettiğiniz dinlenmeyi almak için kendinize müsaade verin.

İkizler Burcu- Karar al 

Önemli kararlar konusunda bocalıyorsanız, Eylül ayı ne istediğiniz konusunda kararlı olmanız gereken aydır. Venüs 3 Eylül’de ileri hareket ederek markanızın karizması ve çekiciliğinin bağlantıyla ilgili her şeye geri dönüşünü hatırlatıyor.

Düşünceleriniz mutlaka bu ay realitenizin planına katkıda bulunuyor, fakat 15 Eylül’deki Merkür istasyonları ileri hareket edene kadar pek bir şeyin şekillendiğini göremeyebilirsiniz. Noktalı çizgiyi imzalamak için bu tarihten sonrasını bekleyin. 15 Eylül’den yalnızca bir gün evvel meskeninizde ve aile dalınızda bir Başak yeni ayı meydana geliyor. Devam edin ve ne kadar büyük yahut incelikli olursa olsun, ömür durumunuza yarar sağlayacak o süper yeni eforun peşinden gidin.

29 Eylül’deki Koç yeniayında bir arkadaşınız sizi dayanak için arayabilir. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerin yaşanması da birebir derecede mümkündür. Her iki durumda da, ay sonunun uygunuyla kötüsüyle sırların açığa çıkacağı bir periyot olmasını bekleyin.

Yengeç Burcu-Yeteneklerine güven

Eylül, mali açıdan sizin için güçlü bir aydır. Venüs, 3 Eylül’de gelir dalınızda direkt dönüş yaparak bütçe rotası düzeltmelerini, artan nakit akışını ve yeteneklerinize olan itimadın artmasını destekleyecek.

Kısa, sevinçli keyif seyahatleri muhtemelen 15 Eylül’deki Başak yeni ayı sırasında ay ortasında, sevinçli lakin sorumlu dürtüsel satın alımlar üzere. Merkür istasyonları 15 Eylül’de taraf vererek, devam eden müzakereleri temizleme uğraşlarınızı destekliyor. Kendinize olan hürmetiniz arttıkça, bedelinden daha azını kabul etmeyeceksiniz. Daha fazlasını istemek için bu inanç fırsatını değerlendirin; daha fazla para, daha fazla alan, daha fazla vakit ya da gereksiniminiz olduğunu ve hak ettiğinizi düşündüğünüz her şey olsun. Kozmos, 29 Eylül’deki gizemli Koç dolunayı sırasında doğacak.

Aslan Burcu-Hatalarını telafi et

Ulaş Utku Bozdoğan: 15 Eylül 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 5

2023, birçok açıdan şimdiye kadar sizin yılınız oldu. Lakin Eylül ayında kendinizi bir milyon dolar ya da daha fazla para üzere hissedeceğinizden emin olabilirsiniz! Besleyici bir uykudan uyanmak üzere, 3 Eylül’de Venüs kalın burcunuzda ileri hareket ettiğinde üzerinize süper bir tazelenme ve arınma hissi yayılıyor. 15 Eylül’de. Aşkına sevgine sahip çık. 

Başak burcundaki yeni ay ve akabinde 15 Eylül’de Merkür’ün ileri hareket etmesi, ruh halinizi aydınlatacak. Finansal beklentiler: Geçtiğimiz gerileyen haftalarda bütçenizi ve harcamalarınızı revize ettiyseniz, bu ay ödüllerinizin toplamını alacağınız neredeyse garantidir. Birisi harcanabilir gelir mi dedi? 29 Eylül’de Koç dolunayı geldiğinde ideolojiniz, servetin istikrarlı bir halde akmasını sağlayacak olumlu yeni alışkanlıklar oluşturacak kadar somut hale gelir. Hak ediyorsun!

Başak Burcu- Rüyalarıda ki bildirileri al

Yazı, eski hayal kırıklıkları ve yanlışlar üzerine düşünerek kendi kalbinizi kırarak geçirmiş olabilirsiniz. Elbette, bu tıp bir güzelleşmenin mazoşist bir ögesi var, ancak tıpkı vakitte bir kesiği temizlemek yahut bir çıbanı delmek üzere ‘içeriye girme’nin de belli bir gerekliliği var. 3 Eylül’den sonra Venüs ileri harekete geçtiğinde, geçmişin yaraları yavaş yavaş psişik bandajlarını çözmeye başlıyor ve en az yara iziyle, taze güzelleşmeyi ortaya çıkarıyor.

Eylül ayı burcunuz için kuvvetli bir periyot olarak başlarken, ay ortası dünyanızda ağır bir çiçeklenme periyodu getiriyor. 15 Eylül’de burcunuza yeni bir ay düşüyor ve sizi gerçekliğinizi seçme gücüyle canlandırıyor. Sonraki gün 15 Eylül’de yönetici gezegeniniz Merkür ileri harekete geçiyor. Sonunda, yazın tam rehabilitasyonundan en canlı vizyonlarınızı ortaya koyma kararlılığı ve isteğiyle çıkıyorsunuz. 29 Eylül’de Koç burcundaki dolunay, bu keyifli dönüşümü tek başınıza yaşamayacağınızın sinyalini veriyor.

Terazi Burcu-  Karşılıklı saygı

Yaz ayları, toplumsal etrafınızda çok sayıda dramla, hatta tahminen de şanssız yahut uzun müddettir gecikmiş bir yahut iki arkadaş ayrılığıyla birlikte şekillendi. Bu ay, bilhassa Venüs’ün 3 Eylül’de ileri hareket etmesiyle, özür dilemek ve çitleri onarmak mümkün.

Ay ortasında, baş başa kalma gereksiniminin ağır olduğu bir ortamda, sonları inançlı hale getirin ve kendinize hürmet gösterin. 15 Eylül’de Başak burcundaki yeni ay ve akabinde 15 Eylül’de Merkür’ün ileri hareket etmesi, size huzurunuzu muhafazanın güçlü bir şahsî bakım biçimi olduğunu hatırlatır.

Hem samimi hem de iş açısından ortaklıklarınızdaki bağlılık, 29 Eylül’deki Koç dolunayı sırasında önemli bir mevzu haline geliyor. Karşılıklı hürmet ve eşitliğe odaklanarak, tüm taraflar ittifaktan istediklerini elde edebilir.

Akrep burcu- Sevgine sahip çık 

Kariyerinizde başarısızlıklarla dolu kaygan bir yazın akabinde bu Eylül ayında mesleksel amaçlarınıza yanlışsız sağlam bir temel oluşturmaya hazırlanın. 3 Eylül’de Venüs istasyonları meslek bölümünüze istikamet vererek büyük profesyonel adımlar atmanıza yardımcı olacak. Yalnızca gururunuz tavan yapmakla kalmayacak, tıpkı vakitte daha adil bir biçimde ücretlendirileceksiniz.

Benzer formda, şayet kendinizi toplum içinde yersiz hissediyorsanız, 15 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek yeni ay, kendinizi evinizdeymiş üzere hissetmenizi sağlayacak beşerlerle irtibat kurmanızı sağlayabilir. Merkür istasyonları 15 Eylül’de taraf vererek niyetinizi net bir formda iletmenize yardımcı oluyor.

29 Eylül’deki Koç dolunayı sırasında aşk hayatınızda birtakım berbat gidişatlara dikkat edin. Beklenmedik gelişmeler, münasebet durumunuzda yeterli ya da makus tarafta ani bir değişiklik manasına gelebilir.

Yay Burcu- Çiçek açmaya hazırsın

Ulaş Utku Bozdoğan: 15 Eylül 2023 Yeni Ayı ve Burçlara Tesirleri 7

Sevgili Yay, bu ay para ve tazminat konusundaki felsefenizde değişim rüzgarları esiyor. Venüs istasyonları 3 Eylül’de harekete geçtiğinde, bu bedellere nazaran yaşamak için dürüst hareketlerde bulunmak, bir kendini sevme aksiyonudur. Bu, oyunun kurallarını değiştiren bir şey.

15 Eylül’deki Başak yeniayı sırasında mesleğinizde olumlu bir ivmelenme mümkün. Bu yaz başarısızlıkla sonuçlanan ve bombalanan müzakereler, 15 Eylül’de Merkür istasyonları harekete geçtiğinde sağlam bir muvaffakiyetle yine ele alınacak. Zevk ve yaratıcılık bölümünüzde Koç dolunayının çiçek açtığı 29 Eylül’de sizin için çiçek açacak.

Oğlak Burcu- Sağlam yatırımlar

Dünün seçimleri sizi Eylül ayının mali defterini istikrar ve güçle karşılamaya hazırladı. Lakin 3 Eylül’de Venüs istasyonları taraf verdiğinde olay örgüsünde hafif bir değişiklik olabilir. Mali bir kararla (mesela maaş artırımı yahut kredi müracaatının sonucu) ilgili haberleri hararetle bekliyorsanız, fotoğrafın tamamını görmek için ay ortasına kadar beklemeniz gerekebilir.

Kısa seyahatler ve seyahatler bu ay vücudunuza ve zihninize uygun gelebilir. 15 Eylül’deki Başak yeni ayı sırasında görüntü değişikliğine evet deyin. Merkür istasyonları çabucak sonraki günü yönlendirerek ayın başlarında alınan mali kararlara netlik ve tahlil getirir. Konutunuza yahut gayrimenkulünüze yatırım yapmak, bilhassa 29 Eylül’deki Koç dolunayı sırasında ekstra paranızı değerlendirmenin en uygun yolu olabilir.

Kova Burcu- İkinci bahtları uygun değerlendir 

Bu yaz aşk hayatınızı etkileyen tektonik değişimler Eylül ayında sakinleşecek üzere görünüyor. 3 Eylül’de Venüs istasyonları harekete geçtiğinde ahenk nihayet geri dönüyor. Emsal formda, mali durumunuzdaki bu büyük aksaklıklar, 15 Eylül’de Merkür istasyonları harekete geçtiğinde duracak. Muhasebeci yahut mali müşavir üzere bir profesyoneli işe almak, Başak yeniayı tarafından tercih ediliyor. 15 Eylül. Geçtiğimiz birkaç hafta ve ayda bozulan müzakereler ve muahedeler, 29 Eylül’deki Koç dolunayı sırasında işbirlikçi istikrar için ikinci bir bahta sahip olacak.

Balık Burcu- Meseleler çözülüyor 

Zaman yenilenemeyen bir kaynaktır ve onu nasıl harcadığınız konusunda kendinizi uygun hissetmeyi hak ediyorsunuz. Bu ay, çalışmayla bağınızı canlandırma ve iş ile boş vakit ortasında sağlıklı bir istikrar bulma fırsatınız var. 3 Eylül’de Venüs istasyonları harekete geçtiğinde, günlük alışkanlıklarınızda kritik değişiklikler uygulamak güçlü bir doyum yaratır.

15 Eylül’deki hoş Başak yeniayı sırasında taze bilgelik, iştiraklerinize olgunluk ve istikrar aşılar. yanlış irtibat ve uyuşmazlığın giderilmesi. 29 Eylül’deki Koç dolunayıyla birlikte, mali durumunuzu güçlendirme fırsatları beklenmedik bir biçimde ayağınıza geliyor.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir