Ulaş Utku Bozdoğan: 15 - 21 Mayıs 2023 Haftası Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 1

15 – 21 Mayıs 2023 Haftası Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları

Haftanın Yantrası Kubera Yantra: Finansal baht, ticari hayatta muvaffakiyet için son derece güçlü tesirleri olan bir yantradır. İstikrarlı yarar, rahmet ve muvaffakiyet için kullanılmaktadır. İş yerinizin kapı üzerinde kullanılması gereken bir yantradır.

Not: Yantraları doğum bilginize nazaran uygun olanı belirlendikten sonra Oniks, bakır, altın ya da gümüş olarak bireye özel formda kullanmalısınız.

Gezegenler burç değiştiriyor. Bunlardan biri Jüpiter, epey ağır. Bu bolluk, büyüme ve genişleme gezegeni yıllık olarak burç değiştirir ve epeyce büyük bir kolektif güç değişimi haline getirir.

Jüpiter sabırlı, yavaş Boğa burcuna gerçek ilerliyor salı günü. Son bir yılda, hayatımızın bir yahut daha fazla alanında, finansal, profesyonel yahut toplumsal çevrelerimizde çok süratli ve patlayıcı bir büyüme görmüş olabiliriz. Herkes için benzersizdir. En çok nerede büyüdünüz? Artık kazanımlarınızı kutlama ve bir sonraki kısma geçme anınız. Boğa burcundaki Jüpiter, maddi yahut öbür türlü zenginlikte bir artışın yanı sıra rahatlık, müsamaha ve zevkte bir artışı beraberinde getirebilir. Artık yavaş yavaş, çok daha metodik bir halde büyüyeceğiz. Dikkat ve pratikliğin ikiz nitelikleri, Güneş’in Cuma gününden itibaren güçlü gücü ile kök salmanın ehemmiyetini vurgulayacak. Bilhassa potansiyel olarak kaotik olan Tutulma Döneminden sonra buna gereksinimimiz var. Görkemliliğe katkıda bulunmak istercesine, Boğa burcunda şirin, topraklanmış bir Yeni Ay var.

Tüm bu kozmik değişimlere ek olarak, hem Cumartesi günü Mars’ın hem de Pazar günü Güneş’in sırasıyla oyuncu Aslan ve İkizler burcuna geçmesidir. Bu burçların ikisi de çok genç ve eğlenmeyi çok seviyor. Öyleyse, haydi alalım! Yaratıcı olun, parti verin, yeni bir şeyler öğrenin ve çeşitliliği kucaklayın. Ağ kurma, kendini söz etme ve toplumsal ilişki kurma mevsimi. Jüpiter ve Mars’ın evvel Çarşamba günü Jüpiter karesiyle ve akabinde Cumartesi günü Mars’la karşı karşıya gelerek Plüton’a meydan okuması üzere birkaç şiddetli an olacak. Plüton’a. Bu, adım atmamız, tahakküme karşı geri adım atmamız ve bu rolü üstlenmekten kaçınmamız gereken vakittir. Güç, bu hafta bir anahtar söz lakin zehirli cinsten değil. Kendi hayatlarımız ve kendi davranışlarımız üzerinde kullandığımız tipten tesirli olacak.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: 15 - 21 Mayıs 2023 Haftası Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 3

Yöneticiniz Mars bu hafta Cumartesi günü yesyeni bir burca adım atıyor. Doğum haritanızın sevinç bölgesine girdiğinizde, çok daha fazla dürtü, şevk ve tutkuya sahip olacaksınız. Yaratıcı ol. Marifetlerinizi gösterin. Kim olduğunuzla ve kendinizi nasıl söz ettiğinizle gurur duyun. Kimsenin sizi aşağılamasına yahut ateşinizi söndürmeye çalışmasına müsaade vermeyin. Bu geçiş ayrıyeten, mevcut alakanızla yahut yepisyeni biriyle için için yanan bir fizikî irtibata davet edebilir. Buradaki tek zorluğunuz, olabildiğince biraz sakin kalmak ve ani kararlar almamak olmalı. Coşkunu dizginle pişman olmamak için.

Boğa

Derin bir nefes al Boğa. Bu senin haftan! Beklediğin hoşlukları karşılamaya hazır ol.  On iki yıl sonra birinci sefer bol Jüpiter Salı günü kendi burcunuza giriyor olacak. Evet, sen, baht senden yana.  Bu, sizin için muazzam bir ferdî gelişim döngüsünü başlatır. Uygun bir talihin gelmesini bekliyorsan, hazır ol ve kucakla. Bunu, Cuma günü burcunuzdaki keyifli bir Yeni Ay ile birleştirin ve gitmeye hazırsınız. Tüm bunları akılda tutarak, niyetlerinizi tohumlayın, Boğa. Önümüzdeki yıl neyi büyütmek istediğinizi düşünün. Dünyanı yine yapılandırmak için.

İkizler

Doğum günün kutlu olsun, İkizler! Pazar günü Güneş kendi burcunuza geçiyor ve kutlayacağınız koca bir ayın habercisi. Bu, gelecek yılınız için dileklerinizin tohumlarını atmak için ülkü kozmik an. Artık ilgi odağındasınız ve kendinizi nasıl yönlendirmek istediğinizi seçmek size kalmış. Performansı kucaklayın. Bağlantısı benimseyin. Kendinizi parlak sözlerle tabir etmeyi benimseyin. Çalışmak istiyor musun? Öğrenmek? Fırsatlar açılıyor, İkizler akışta kal hırslarını yen. Diğerlerinin sesinizi bastırmaya çalışabileceği anlar olabilir. Onlara müsaade verme. Korunduğunuza ve yönlendirildiğinize itimadın, zira öylesiniz.

Yengeç

Arkadaş edinmek ister misin? Salı günü Jüpiter ve Cuma günü Yeni Ay, doğum haritanızın arkadaşlık bölgesine giriyor. Sizinle tıpkı kıymetleri ve hasretleri paylaşan misal niyetlere sahip beşerlerle kök salmanın vakti geldi. Çabuk etmeyin. Doğal ve kolay bir biçimde ortaya çıkmasına müsaade verin. Şimdilik, tek yapmanız gereken niyete, cüret ve dileğe sahip olmak. Niyetiniz netleştiğinde geri kalanlar yerine oturacaktır. Cumartesi günü doğum haritanızın çıkar kesimine giren Mars, tam da en çok muhtaçlık duyduğunuz anda beğenilen bir artış getirebilir. Bir müddettir ulaşmak istediğiniz birkaç uzun vadeli gaye belirlemek çok kolay olacak.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: 15 - 21 Mayıs 2023 Haftası Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 5

Hareket ve dürtü gezegeni Mars, Cumartesi günü burcunuza giriyor. Uzun bir müddettir yaklaşık iki yıldır buraya birinci ziyareti, bu yüzden ertelediğiniz amaçlara ulaşmak için bu fırsatı kullanın. Şu anda tonlarca gücünüz var fizikî ve diğer türlü. Hiçbir şey seni durduramaz. Ayrıyeten, ekstra bir itimat artışına gereksiniminiz varsa, o vakit onu elde edeceğiniz an budur. Önümüzdeki iki ay boyunca, nitekim hareket halindesiniz. Mars burcunuza birinci adımını atarken, alaka bölümünüzde Plüton’dan bir muhalefetle karşılaştı fakat bu sizi caydırmasın. Nefret edenler nefret etsin. Gücünüzü ve öz saygınızı sizden almalarına müsaade vermeyin MAKSATLAR belirleyin memnun ve başarılı olmak için kararlı davranın.

Başak

İçten içe, dünyayı dışlamaktan vazgeçme vaktiniz geldi akışa ayak uydurun. Cihan dualarınıza yanıt verdi. Gelecek yıl için güçlü bir döngü sizleri karşılıyor. Salı günü Jüpiter’in doğum haritanızın bu bölgesine girmesiyle kendinizi eğitmek ve geliştirmek için altın bir fırsatınız var. Tahminen bir kursa yazılacaksın. Ya da tahminen size bir koçluk rolü teklif edilir. Ne yaparsan yap, ufkunu genişletmen gerekiyor sevgili Başak. Bunu uçağa atlayıp keşfe çıkarak da yapabilirsiniz. İçinizdeki maceracıyı kucaklayın ve sezgilerinize güvenerek hareket edin.

Terazi

Sevgili Terazi, son bir yıldır bağlantılarınızda güzel vakit geçirdiniz. Tahminen özel biriyle tanıştın. Tahminen de mevcut Bağınızda büyüdünüz. Ya da tahminen sonunda kendinizi özgür bırakırsınız. Eşsiz durumunuz ne olursa olsun, Terazi, o kısmı kapatıp devam etmenin vakti geldi. Çabucak köşede sizi bekleyen yeni ufuklar var. Hayat, bilhassa maddi bolluk alanında, size biraz talih bahşetmek istiyor üzere görünüyor. Bu gelecek yıl, tahminen işiniz aracılığıyla yahut tahminen de sevgiliniz aracılığıyla size birden fazla halde yardım edildiğini görebilir. Kendine nezaketle kabul etme müsaadesi verme vakti.

Akrep

Sevgili Akrepler, dünyanızın iki bölgesinde süper bir değişiklik olacak. Her şeyden evvel, kadim gezegen yöneticiniz Mars, Cumartesi günü meslek dalınıza giriyor. Bu bölgeyi yaklaşık iki yıldır ziyaret etmedi, bu yüzden burada yesyeni, taze bir güce hazır olun! Kesinlikle işiniz ile ilgili yeni bir şey başlatın. Olduğunuzu bildiğiniz başkan olun. Kendinizi söz edin ve iç ışığınızın parlamasına müsaade verin. Kadro çalışması hakkında endişelenme. Şu anda bir takipçi değilsin, bu yüzden tek başına gitmekten korkma. Öbür büyük geçiş, Jüpiter’in artı lezzetli bir Yeni Ay’ın doğum haritanızın alakalarla irtibatlı bölümüne hareketidir. Büyüme geliyor! Gelen aşk! Güvenlik geliyor! Bundan daha güzeli olamaz sizler için.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: 15 - 21 Mayıs 2023 Haftası Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 7

Hayatınızın son yılına bir bakın, Yay burcu. Âşık oldun mu? Sevincin neredeydi! Yaratıcılığınızı hangi yollarla geliştirdiniz ve tutkularınıza daldınız? Yöneticiniz Jüpiter bu bölümden ayrılıp Salı günü doğum haritanızın günlük rutinler bölgesine geçtiğine nazaran, bunlardan birini yahut tümünü inşa etmenin vakti geldi. Günlük rutininiz çok daha keyifli ve kolay hale gelebilir ve hatta kimileriniz önümüzdeki yıl yeni bir iş fırsatını memnuniyetle karşılayabilir. Bunu bir an için düşünün. Kendinizi her gün ne yaparken görüyorsunuz? Burada kendinize nasıl daha fazla sevinç getirebilirsiniz? Artık bu sorulara yanıt verme vakti.

Oğlak

Bazı lezzetli, bereketli zevklerin tadını çıkarma vakti, Oğlak. Çok çalışıyorsun vakit zaman küçük bir molayı hak ediyorsun. Neyse ki sizin için bu süreksiz bir güç değil. Önümüzdeki yıl boyunca, Jüpiter’in Salı günü doğum haritanızın sevinç bölgesine girmesiyle emeğinizin meyvelerinin tadını tam olarak çıkarmaya teşvik ediliyorsunuz. Cihan size zevk almanız için tam bir müsaade veriyor. Eğlenmek için. Daha yaratıcı ve akışta olmak. Sevgili Oğlaklar, sonunda bırakmanızın bir sonucu olarak aşk da gelebilir. Şehvetli bir bağ şu anda tam olarak gereksiniminiz olan şey olabilir, hatta tahminen mevcut sevgilinizle bile. Hayatın sunduğu tüm sevince açık olun.

Kova

Bu haftadan itibaren, mesken dünyanız günden güne, saat saat gelişiyor üzere görünüyor. Biraz kök dikmek ister misiniz? Artık vakti. O yemyeşil mülkte gözün var mı? Kova, Salı günü Jüpiter doğum haritanızın köklere ve aile bölgesine girerken, hayalinizi gerçekleştirin. Sevgilinizi sizinle yaşamaya davet etmek ister misiniz? Cihan size tam puan veriyor. Konutla ilgili her şey, sizin için nasıl görünürse görünsün, şu anda büyük bir kozmik güncellemenin vakti geldi. Ufukta yeni olasılıklar var ve dizginleri almak size kalmış. Başlangıçta, işler ilerledikçe bir yalpalamanız olabilir. Kendinize inancın.  Hakikat istikamete gidiyorsun. Bu yalnızca süreksiz bir gerileme tereddüt etmeden ilerleyin.

Balık

Salı günü, kadim yöneticiniz Jüpiter, doğum haritanızın irtibat ve yaratıcılık dalına giriyor. Son bir yıldır, finans ve materyal kesiminizi genişletiyor ve büyütüyor. Tahminen de bu güç size her türlü hoş mükafatı getirdi potansiyel takviyeye sahip olduğunuza nazaran, tüm bunlarla ne yapmayı planlıyorsunuz? Eğitiminize yatırım yapın. Seyahate yatırım yapın. Yaratıcı bir formda konuşursak, size zevk veren şeylere yatırım yapın. Her şeyden evvel, çalışanlarınıza yatırım yapın. Sevgili Balıklar, aileniz ve arkadaşlarınızla pahalı vakit geçirmek, ruhunuzu diğer hiçbir şeyin yapamadığı kadar besler . Bu beşerlerle seyahatler planlayın. Asla unutamayacağınız anılar yaratın.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir