Ulaş Utku Bozdoğan: 14 -20 Ağustos Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 1

14 -20 Ağustos Şahsî Haftalık Numeroskopunuz

Sezgisel Seçimler Yapma

2023’ün 33. haftasına güzel geldiniz!

Bu haftanın Sayısı 22’dir ve en yüksek gücüne 8/14’te ulaşır zira numerolojide bu tarihi 8+14 = 22 olarak görebiliriz.

22 Numaralı Melek, numerolojideki en güçlü ve ruhsal açıdan değerli sayılardan biridir. Bu sayı, ilahi alemden gelen niteliklerin ve iletilerin eşsiz bir kombinasyonunu taşıyan bir ana sayı olarak kabul edilir.

22 Numaralı Melek’in numerolojideki manasını hakikaten anlamak için, 2 numaranın değerine bakmalıyız, birebir vakitte 4 numaraya da bakmalıyız zira 2+2 = 4. Bu nedenle 22 Numaralı Melek’in temel gücü 4’tür.

2 sayısı ahenk, işbirliği ve istikrar ile yakından bağlıdır, kozmosta bulunan dualite ve kutupluluğun yanı sıra iştirak ve temas gereksinimini temsil eder.

Ulaş Utku Bozdoğan: 14 -20 Ağustos Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 3

2 numara bizi çoklukla diplomasi ve empati yoluyla barış ve anlayış bulmaya teşvik eder. Diğerleriyle münasebetlerimizde sabırlı ve esnek olmamız gerektiğini hatırlatır.

Ek olarak, 2 sayısı sezginin gücünü temsil eder. Bizi iç sesimize güvenmeye ve manevi alemden rehberlik almaya açık olmaya teşvik eder.

22 Numaralı Melek’te 2 sayısı iki defa tekrarlandığı için bu hafta tüm bu güçler epey güçleniyor. 

Bu ortada, 4 sayısı istikrar, tertip ve pratiklik ile alakalıdır. Hayatlarımızı üzerine inşa ettiğimiz sağlam temeli temsil eder. 

Bu sayı bize amaçlarımıza ulaşmada sıkı çalışmanın, özverinin ve kararlılığın pahasını hatırlatır. 

Enerjilerin bu karışımından ötürü, 22 Numaralı Sayısı birebir vakitte Usta Yapan numarası yahut bazen Usta Tezahür Eden olarak da isimlendirilir. 

22 Numaralı Sayısı ayrıyeten bizi manevi farkındalığı pratik aksiyonla birleştirmeye teşvik ediyor. Kişisel yüksek davetlerimizi maddi dünyadaki aksiyonlarımızla uyumlu hale getirmemiz isteniyor. 

Başka bir deyişle, yürüyerek yürüyün, yalnızca konuşarak konuşmayın. 

Bu hafta sezginizi sıkı çalışma ve nezaketle birleştirebilirseniz, hayalinizdeki amaçlara çok daha fazla yaklaşmak için 22 Numaranın güçlerini kullanabilirsiniz.

Kişisel haftalık numeroskopunuz 

Kişisel Yıl Numaranıza dayalı olarak bu hafta için ferdî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Ferdî Yıl Numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık varsayımınızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacak, bu yüzden yalnızca bir defa hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı kestirimini okumanız yeterli!

Çalışmak sahiden çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte 2 süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız şahsî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Ulaş Utku Bozdoğan: 14 -20 Ağustos Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 5

Numeroloji döngünüzde çok sevgi dolu ve uyumlu bir 6. Ferdî Hafta – aileniz ve sevdiklerinizle çokça vakit geçirmek için kusursuz. Sayılar bu hafta besleyici tarafınızı ortaya çıkarıyor, bu yüzden etrafınızdakilerin sevildiğini, hürmet duyulduğunu ve paha verildiğini hissetmesi için elinizden geleni yapın.

22 Numara ayrıyeten Kozmostan size çok sevgi dolu titreşimler gönderiyor ve size diğerlerini sevmek için evvel kendinizi sevmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Bu nedenle, diğerleriyle ilgilenirken şahsî bakımı da ihmal etmeyin.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Bu 2 Şahsî Yılda, 22 Numaralı Sayısısizinle bilhassa güçlü bir formda konuşuyor. Sezgileriniz bu hafta tavan yapıyor ve muhtemelen psişik yeteneklerinizin her geçen gün güçlendiğini göreceksiniz. Medyumluk yahut rastgele bir doğaüstü soruşturma için kusursuz bir hafta.

Aynı vakitte numeroloji döngünüzde son derece ruhsal bir 7. Şahsî Hafta, bu nedenle ruhsal gelişiminize yardımcı olması için 22 Numaralı Melek’in gücünden yararlanın.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Ağustos, numeroloji döngünüzde son derece sezgisel bir 11. Ferdî Aydır; bu, Ange Sayısı 22’nin – iki sefer 11’in – titreşimlerinin bu hafta sizde çok güçlü bir formda yankılandığı manasına gelir. Bu sayı üzerinde meditasyon yaparak, tezahür amaçlarınıza çok daha fazla yaklaşabileceksiniz.

Refah, muvaffakiyet ve bolluğa odaklanan 8 Ferdî Hafta sizin için – bu yüzden gözlerinizi mükafattan ayırmayın ve ilerlemeye devam edin. Kimse ya da hiçbir şey için durma.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Bu sizin için acı-tatlı bir hafta olacak üzere görünüyor, biraz kapanış gerekiyor yahut tahminen de kimi istenmeyen sonlar var. Havada hüzün ya da pişmanlık olabilir. Lakin 22 Numaralı Melek, sizi canlandırmak ve desteklemek ve her sonun tıpkı vakitte yepisyeni bir başlangıç olduğunu hatırlatmak için kozmosta akar.

Ağustos, numeroloji döngünüzde son derece yaratıcı bir 3. Ferdî Ay olduğundan, kendinizi sanat, drama yahut müzikle söz ederek kendi hislerinizi da yükseltebilirsiniz. Bu 9 Şahsî Hafta manalı ve dokunaklı fakat üzücü olması gerekmiyor.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde güçlü bir Ferdî Hafta ve bu sizin için yeni başlangıçların çok yakında olduğu manasına geliyor. Lakin, bu yeni başlangıçlara ulaşmak için birtakım güç kararlar vermeniz gerekecek. 22 Numaralı Meleğin sezgisel gücünün size yardımcı olabileceği yer burasıdır. İçgüdülerinizi dinleyin ve çok fazla yanlış gitmeyeceksiniz. 

Ağustos sizin için çalışkan, pratik bir 4. Ferdî aydır, lakin artık kendinize bir inanç sıçramasına müsaade verdiğiniz için değerlidir. Kozmosa itimadın, gözlerinizi kapatın ve zıplayın.

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

Ulaş Utku Bozdoğan: 14 -20 Ağustos Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 7

22 Numaralı Melek, derin ruhsal 11. Şahsî Haftanızı uyandırarak kozmosta güçlenir. Sezginiz aslında güçlüyken, artık, o denli hissetmeseniz bile, kozmosun sizin çıkarlarınızı yürekten düşündüğüne güvenme vakti. 

Ağustos, numeroloji döngünüzde öngörülemeyen bir 5. Şahsî Aydır, bu nedenle olayların bir biçimde denetiminizden çıktığını hissedebilirsiniz. Lakin bu düzgün bir şey olabilir. Gözlerinizi olasılıklara açın, kainata evet deyin ve neler olduğunu görün.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde eğlenceli ve yaratıcı bir 3 Şahsî Hafta ve kahkahanın güzelleştirici gücü asla uzakta değil. 22 Numaralı Sayısı hayatınıza sevgi ve ışık getirirken, diğerleri için de bir ışık feneri olabilirsiniz. İnsanlara zorluklara nasıl güleceklerini ve sahip oldukları birçok nimet için nasıl minnettar olacaklarını gösterin.

Ağustos’un çok sevgi dolu ve şefkatli bir 6. Kişi Ayı olmasıyla birlikte, kollarınızı dünyanın dört bir yanına koyma dürtüsüne sahipsiniz. Ve neden olmasın – hepimizin sarılması yeterli olabilir.

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde pratik, çalışkan bir 4 Ferdî Hafta. Bu, 22 Numaralı Meleğin güçlerinin bu hafta sizinle çok âlâ rezonansa girdiği manasına gelir, zira 2+2 =4. Çok çalışmanın gerekliliğini büsbütün anlıyorsunuz ve maneviyatınızı da günlük ömrünüze daha fazla dahil etmeye heveslisiniz.

Ağustos, numeroloji döngünüzde son derece manevî bir 7. Ferdî Ay olduğundan, bu sizin için nispeten kolay olmalı. Bu hafta en güzel sonuçlar için meditasyona yahut hayal çalışmasına odaklanın.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Bu hafta denizde biraz kaybolmuş hissederseniz şaşırmayın. Numeroloji döngünüzde varsayım edilemez, istikrarsızlaştırıcı bir 5. Ferdî Hafta ve son derece hassas 9. Ferdî Yılınızda, bu cins bir gerilime âlâ reaksiyon vermiyorsunuz. 

Ancak yeterli haber şu ki, 22 Numaralı Sayısı bir umut ve ilham iletisiyle etrafınıza yaklaşıyor. Sezginizi dinleyin ve rutininizden çıkmak için dürtüsel seçimler yapın. Apansız verdiğiniz kararlar bu hafta gerçeği, tutkuyu ve gücü elinde tutuyor.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir