Ulaş Utku Bozdoğan: 11 Eylül 2023 Sabahı Tesla’nın 3 6 9 Çalışmasına Başlıyoruz 1

11 Eylül 2023 Sabahı Tesla’nın 3 6 9 Çalışmasına Başlıyoruz

Hâlâ hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için fırsatlar var, şu anda bulunduğumuz yerden en düzgün formda yararlanmak için harekete geçme vakti. 

Hayat her vakit denetimimizde değildir, lakin biz birlikte yaratıcılarız ve bu gücü kullanmanın bir kesimi da niyetlerimizi tezahür ettirme yeteneğimizden yararlanmaktır.

3, 6 ve 9 sayılarının ihtişamını ve ehemmiyetini bilseydiniz kainatın kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: 11 Eylül 2023 Sabahı Tesla’nın 3 6 9 Çalışmasına Başlıyoruz 3

Nikola Tesla bu kalıplardan kimileri altın oran ve kutsal geometridir. 3 6 9 altın oran pahasıdır. Bu 3 6 9 tekniğiyle ilgili sevdiğim şey, tezahürü tesirli ve kolay olması. Bu bir tekrarlama uygulamasıdır.’

İşleyiş biçimi şöyledir: Birinci olarak, tezahür ettirmek istediğiniz niyet dilek ve duanızın ne olduğunu seçin. Örneğin muvaffakiyet, aşk, sıhhat, para, eğitim ile ilgili niyetiniz büsbütün olumlu cümleler ile olmalı. Örneğin “aşk dolu, sadakat, sevgi dolu kalbimi kalbinde tamamladığın şahane bir alakanın içindeyim” üzere. Sabah uyandıktan kısa bir müddet sonra, bu tezahürü üç sefer söyleyin. Öğlenden sonra altı kere söyleyin. Son olarak, geceleri dokuz sefer söyleyin. İsterseniz dilek ve duanızın baş harfleri ile not alın ve not aldığınız kağıtları yakın küllerini konutunuzda bir çiçeğin toprağına serpebilir suyla akıtabilirsiniz. Uygulamada, 3 sayısı bizi direkt cihana yahut kaynağa bağlar, 6 sayısı kendi içimizde sahip olduğumuz gücü temsil eder ve 9 geçmişi arındırmamıza yarım kalanın devam etmesine yardımcı olur. Frekans, tezahür uygulamalarında kıymetli bir faktördür ve bu sayılardan (ilahi olsun ya da olmasın) yararlanmak, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bu teoriye nazaran, niyetlerinizi 3, 6 yahut 9 kere yazmak ya da söylemek en az 21 saniye sürecektir ve gerçek tezahür durumuna erişmenize yardımcı olur.

369 tezahür tekniğini daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olabilir. Birinci olarak, söylerken ya da yazarken, tezahür ettirmeye çalıştığınız şeye aslında sahip olduğunuza inanmaya çalışın kendinize onu gerçek olarak tasavvur etmenize müsaade verin. Zihniniz olabildiğince odaklanmalı. “Bolluk, rahmet, talih, aşk, dolu bir ömrün içindeyim” gibi! Olmasını istediğiniz mevzuyu “sadece kalbinizin merkezine geri getirin.”

Dua niyetinizi, tezahür ettirdiğiniz şeye aslında sahipmişsiniz üzere tabir edin. 21 gün devam edin. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir