Ulaş Utku Bozdoğan: 11-17 Eylül Gökyüzünden Bildiriniz Var! 1

11-17 Eylül Gökyüzünden Bildiriniz Var!

Hafta boyunca gezegensel güçler bizlere; 

‘Kalbini dinle,

Kendine inanç,

Korkularını yen!

Duygularını sahiplen,

Sev, farket, vazgeçme,

Hiçbir şeyden asla vazgeçme; zira vazgeçenler, sırf kaybedenlerdir.’

diyor.

Gökyüzünün dönüştürücü gücünün yeryüzüne yansıması olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: 11-17 Eylül Gökyüzünden Bildiriniz Var! 3

Bizler için pek çok kişi için bu güç travmatize edici olarak algılayabilir lakin şu bir gerçek ki çok güçlü ve derin dönüşümleri tetiklediği bilinen bir tutulma ile karşı karşıyayız. 

Bu hafta, resmi gayri resmi iştirakler ansızın sona erebilir, fakat bunların olması  yeni fırsatların doğmasını sağlayabilir. Bu güçler altında aldığımız haber, bilgi ve datalar çok değerli olabilir ve hayatımızın geri kalanında hatırlayacağımız olaylar için tetikleyici faktör olabilir. Olayları ailelerimizde de resmi işlerimizde ikili münasebetlerimizde de tesirli olacağından bu devir gerçekçi olmakta yarar var.

Sosyal bir ölçekte, gençlik ve olgunluk ve sosyo-profesyonel başarılara gerçek giderken olayları ben merkezli olarak değerlendirmeden barış ahenk uyum seviyesinde kıymetlendirmemiz fazlası ile değer taşımakta kalıcı olanı yakalamak ve karanlıkları aydınlatmak için. Yürek, yaratıcılık, irademizi ortaya koymamız yüreğimizin sesine kulak verdiğimizde gerçek kararlar alıp hayatlarımızı yenileme aşkı huzuru inancı çalışma potansiyelimizi arttırmamızı da mümkün hale getiriyor. Tutulma güçleri ile ego, gurur ve kibirden uzaklaşanlar hayattan mükafatlarını AŞK ile almayı başaracaklar. 

Aslan burcuna geçecek gezegenlerin tesiriyle doğruları görebiliyoruz, oynamak, eğlenmek, rahatlamak için harekete geçmeliyiz. İkili münasebetlerimizde Romantik, tutkulu jestlere, aşka emek yürek vermeye kalbini açanlar için sürprizler kelam konusu. Onaylanmayacağını düşündüğünüz bağlantılarınıza hiç beklemediğiniz dayanaklar alabilir kaygılarınızın yersiz olduğunu yaşayarak öğrenebilir. AŞKın ne kadar birleştirici bir güce sahip olduğunu yaşayarak öğrenebilirsiniz. 

Kötülük kin kalpleri taşa çevirmişken sevmeyi de değer vermeyi de SEVENE hürmet etmeyi de unuttuk. Ne Kalplerimizi duyuyor Ne Gökyüzünün bildirilerini anlıyoruz. Sevmekte gizli işin sırrı SEVMEK te o denli zannımızca değil EMEK vererek VAZGEÇMEYEREK İNANARAK birinci zorlukta PES etmeden gayret etmek demek. Sevmek evvel kendini sonra konuğu olduğumuz dünyayı sonra bizi sevenleri değer verip pahalı hissettirenleri. Sevmeyi bilen hürmette duyar emeğin değerini de zulmün acısını da yüreğinin en derininde hisseder. Dünyayı daha güzel hale getirmek mümkünken kötülük tohumları ekmeye devam etmek yalnızca yangın yerine bir odun daha atıp kendi ateşini güçlendirmekten diğer bir şey değildir aslında. Emek vermiyor kazanmak istiyor daima bana daima benim daima BEN diyerek kendi saltanat kayığımız la karar sürmek istiyoruz hayat yolunda. İçe dönmek ruhu sevgiyle uygunlaştırmak umutları yeşertmek hoşlukların peşinden gitmek gerek ki dünya her birimiz için daha inançlı daha yaşanası daha keyifli bir yer olabilsin. 

Tabii bu yazdıklarımın nasıl ve ne istikamette değerlendireceğimiz ise yüreklerimizde ruhlarımızın yeterli ve makus yanlarından hangisi güçlendireceğimizde gizli ve alışılmış ki SEÇİMLERİMİZDE. Unutmalıyız ki sevgi için CÜRET EMEK VAZGEÇMEYECEK YÜREK gerek. Acılar sevgiler, yaşanmışlıklar YARIŞTIRILMAZ! Susanlar sustuklarını duyanlara adarken ruhunu tıpkı lisanı konuşanlar zerre anlaşamayabilir. Kimimiz hakikat yolcusudur, kiminiz gerçeklerden kaçar arkasına dahi bakmadan. Gökyüzünün güçleri artık kazananı olmayan yarışları bırakmamız TAM olmak ismine ilerlememizin değerini vurgulamakta! Gökyüzü kelebek tesirini hakim kılıyor, bir sistemin başlangıç bilgilerindeki küçük değişikliklerin büyük ve öngörülemez sonuçlar doğurabileceğine İNANARAK hareket etme vakti. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir