Ulaş Utku Bozdoğan: 1 Ocak Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 1

1 Ocak Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni yılın birinci gününden itibaren değişiminiz başlıyor… İşler bir bir yoluna girecek! Yılın en gerçek risklerini alan siz olacaksınız. Pekala, 1 Ocak Pazartesi gününde aslan ve yükselen aslan burcunu neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına nazaran günün nasıl geçecek? Sizin için aslan ve yükselen aslan burçlarının bugünkü aşk, para, sıhhat ve meslek fırsatlarını yorumladık: Bakalım günlük burç yorumlarına nazaran 1 Ocak Pazartesi günün nasıl geçecek?  

İşte, aslan ve yükselen aslan burcuna ilişkin günlük burç yorumları…

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan Burçları;

Ulaş Utku Bozdoğan: 1 Ocak Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 3

Sevgili Aslan, bugün kendini sevinçli, enerjik ve bir o kadar da heyecanlı hissedebilirsin. Bir müddettir ertelediğin ve görmezden geldiğin hislerini ön plana çıkarmaya hazırsın. Hayatını istikrarda tutmak, işleri yoluna sokmak ve alakalarını yönetmek için harekete geçmek isteyebilirsin. Tüm bunlar için çokça güç sarf edecek ve elbet yılın en fazla riske giren ismi olacaksın. 

Yılın birinci anlarından itibaren ruhsal bir arayış içerisinde olabilir, ömrünü yoluna sokacak adımları peş peşe atabilirsin. Romantik bağlarında ise işleri biraz ağırdan almak isteyebilirsin. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal…


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir