Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Zenginliği Çekmek, Mesleği Geliştirmek, Eğitim Hayatınızda Başarıyı Yakalamak İçin 19 Vastu Önerisi

Ulaş Utku Bozdoğan: Zenginliği Çekmek, Mesleği Geliştirmek, Eğitim Hayatınızda Başarıyı Yakalamak İçin 19 Vastu Önerisi 5

Çoğumuz için okul okumanın, mezuniyet, diploma yahut yüksek lisans yapmanın tek gayesi başarılı bir meslek yapmaktır. Başarılı bir meslek zenginlik, bolluk, güvenlik, boş vakit ve çok daha fazlasını getirir zira gün sonunda para bir zorunluluktur ve kendimizi inançta, memnun ve düzgün hissetmemizi sağlar. Hasebiyle parayı hayata çekmek gerekli hale gelir.

Bunu söyledikten sonra, burada hem manevi hem de finansal ilerleme için faydalı olduğunu kanıtlayabilecek birtakım çalışma Vastu muvaffakiyet ipuçlarını paylaşacağım. İster iş olsun ister meslek, herkes başarılı olmayı umar lakin daha evvelki doğumlarımızdan kalan ve üzerimizde taşıdığımız kimi bagajlar vardır. Şimdiki kimi değişiklikler bizi geriye ve kefaret bekleyen günahlara götürür. Finansal olarak hayatınızdan en düzgün biçimde yararlanmanıza yardımcı olacak kimi Vastu ipuçlarına göz atalım.

Kariyer için Vastu ipuçları

1. Bir kişinin konutu ister küçük ister büyük olsun, şıklığı meskenin bakımına bağlıdır. Birebir formda kendinizi sağlıklı tutmak için daima paklık çok kıymetlidir. Konuttaki her şeyin uygun yeri vardır ve düzgün yerleştirilmelidir.

2. Değerli görüşmelerinizde işi alma talihinizi artırmak için doğu yahut kuzeydoğuya bakın.

3. Görüşme sırasında katiyetle koyu renkli giysiler giymeyiniz. Nazik oldukları ve davranışınızı nezaket koktuğu için kırmızı renk yahut açık renkler kullanın. Okuyucular ayrıyeten astroloji alanında Shani’nin yahut Satürn gezegeninin kişinin Karma’sının göstergesi olduğunu ve gezegeni yatıştırmak için açık mavi giysiler giyebileceğinizi bilmelidir.

4. Mülakatı verirken masanızı derli toplu ve pak tutmalı, bir şey yiyip içmemelisiniz. Mümkünse mavi renkli duvar kağıdı motive edici bir renk olduğu için bilgisayar ekranlarında da kullanılabilir.

5. Mülakatı verirken ön duvarı boş bırakmayın. Önünüzde Güneş sembollü nesneler bulundurun.

6. Akshaya Tritiya gününde Pandariya Yantra’yı çantanızda taşıyabilirsiniz. Eski banknotların üzerine kırmızı ve yeşili işaretleyerek çantanızda bulundurabilirsiniz.

7. Birden fazla insan bugünlerde çevrimiçi kurslar alıyor. Derslerde yüzünüz kuzey yahut kuzeydoğuya dönükse rastgele bir pürüze takılmadan parkuru tamamlamış olursunuz. Derslerde dik oturduğunuzu ve masayı pak ve nizamlı tuttuğunuzu unutmayın.

8. İşinizi değiştirmek istiyorsanız özgeçmişinizin bir çıktısını alın. Kuzeybatı açısı istikametinde devam edin, bu profilinizi faal hale getirecek ve iş seçenekleri size gelmeye başlayacaktır.

9. Sağlıklı bir beden için güzel yemek yemek en uygunudur fakat konutunuz magmatik açıdaysa, çoklukla mide rahatsızlıklarından mustarip olursunuz. Su için kuzeydoğu açısının mı yoksa doğu açısının mı daha yeterli olduğu konusunda telaşlarınız varsa, o vakit aile üyelerinin görüşlerinin de göz arkası edilmemesi gerektiğini unutmayın.

10. Çok katlı bir binada yaşıyorsanız meskeninizde kesinlikle küçük bir ağaç ve esaslı bir bitki bulundurun. Ham toprak, toprak elementinin istikrarını sağlar.

11. Konutunuzun ana kapısını da düzgün dekore edilmiş ve hoş tutmalısınız. Kırık yahut kirli olmamalıdır. Konutun ana kapısının her iki yanına ikişer adet at nalı yerleştirin. 

12. Meskende çalışmayan saat varsa çabucak tamir ettirin. Saat, bahtınızın büyümesinde pürüzler yaratacaktır. Ayrıyeten, konutta uzun müddettir kullanılmayan ve gelecekte de kullanılması mümkün olmayan bir şey varsa, eşyayı çabucak atın.

13. Hanenizde tek kazanan sizseniz, o vakit yalnızca güzel bir uyku çekmekle kalmayıp tıpkı vakitte konutunuzu de güzel yönetim edebilmeniz için başınızı güneybatıya gerçek olacak halde güneybatı açısında uyumaya çalışın.

14. Konuta dikenli bitki yahut süt otu ağacı (süt sızdıran ağaç) bulundurulmamalıdır. 

15. Konutunuzun saflığını korumak için konutunuzun kuzeydoğu tarafına bakın. Canlı bitki ve çiçekler de kullanılabilir.

16. Gökyüzü ögesine nazaran oturma alanınız, dışarıdaki ışığın pak hava, ışık ve kuş sesleriyle düzgün geleceği halde olmalı ki bu da içinizdeki enerjiyi ve yaratıcılığı ortaya çıkarabilsin.

17. Doğu tarafındaki bakır üzere renkleri konutta yahut ofiste akla yatkın kullanın. Magmatikte beyaz ve pembe. Güneyde kırmızı ve kahverengi, batıda mavi yahut beyaz. En yumuşak renk açık krem rengidir. Bu rengi ofisinizde kullanın. Odada kullanın, müspetlik bozulmadan kalacaktır.

18. Dolabınızı kuzey (doğu) tarafına açılacak formda güneybatı (güneydoğu açısı) pozisyonda tutmalısınız. Bu istikamete bir cam kap koyabilir ve ayrıyeten uygun baht için pirinç ve madeni paraları saklayabilirsiniz.

19. İş istasyonunuz hakkında konuşmak gerekirse, kuzey yahut kuzeydoğuda olmalıdır. Masa duvardan 3 inç uzağa yerleştirilmelidir. Dikdörtgen olmalı ve yuvarlak olmamalıdır. Günümüzde pek çok insan kendilerini viral yapmak istiyor ve bunu sürdürmek için çeşitli yollar seçiyor. Bu türlü bir durumda üstte verilen ipucuna dikkat edilmesi Vastu açısından yararlıdır. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version