Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Ünlü Astrolog Öner Döşer 2023 Yılına Veda Ederken Yaşayacağımız Değerli Olayları Açıkladı

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Öner Döşer 2023 Yılına Veda Ederken Yaşayacağımız Değerli Olayları Açıkladı 45

Ünlü Astrolog Öner Döşer, Ceyda Düvenci’nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’ isimli programda 2023 yılına veda ederken yaşanacak olayları anlattı. 2024 bizleri nasıl etkileyecek, Ekim ayı tutulmalarının tesiri neler olacak ve Türkiye’nin astrolojik açıdan gündemi neymiş, gelin birlikte bakalım…

Eris varyantı, 20 Eylül kehanetleri, ekonomik külfetler ve daha fazlası 2023 yılına damgasını vuran gelişmelerden oldu.

Aslında astrologlar gökyüzü yorumlamaları ile yıl başlamadan önce bizlere olacakları haber vermişti.

Bu yılın gündeminde Satürn’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte su kıtlığı ve sudan yayılacak salgın hastalıklar vardı. 2024 yılı bu öngörüler için değerli bir sene olabilir.

Diğer yandan başarılı astrolog Öner Döşer, yılı bitirmeden evvel, 2023 yılının Ekim ayına dikkat çekti.

“Yılbaşına kadar en kıymetli vakit dilimi Ekim ayı…”

Atatürk’ün Cumhuriyeti ilan ettiği tarih olan, 29 Ekim’e nazaran alınan Türkiye’nin doğum haritasına baktığımızda bu yıl yesyeni bir periyoda işaret ediyor.

“Bu sene Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutluyoruz.”

Ekim ayındaki kıymetli ay tutulmalara işaret eden Döşer, 14 Ekim Güneş tutulması ve 28 Ekim Ay tutulmasının dikkat alımlı tesirleri olacağını belirtti.

“28 Ekim’deki Ay tutulması Türkiye’nin haritasını değerli derecede etkileyecek!”

Ekim ve Kasım ayları bilhassa ekonomik zahmetlerin arşa çıkacağı bir devir olarak ele alınabilir. Döşer, ‘Stresli vakitlerden geçiyor olacağız’ dedi.

“Diğer yandan Dünya genelinde görüş farklılıkları ve kutuplaşmalar ortaya çıkabilir.”

Döşer, ‘Özellikle bizim ülkemiz bu bahiste riskli’ dedi: ‘Bu periyot daha sakin ve anlayışlı olmakta yarar var’ diye uyardı.

13-14 yılda bir gerçekleşen Jüpiter – Uranüs kavuşumu yaşanacak. Döşer, “Bunun manası salgın hastalık riski artacaktır. Dikkatli olmak gerekir” dedi.

29 Eylül dolunayının çabucak akabinde başlayan hastalık riskine karşı hazırlıklı olmak gerektiği konusunda da ikazlarını lisana getirdi.

“Aralık ayı birçok gezegenin retrolarını tamamladığı ve rahatladığımız bir devir olacak” diyerek muştuyu de veren Döşer, yeni yıla daha net ve huzurlu bir niyet ile girebileceğimizin altını çizdi.

Exit mobile version