Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Satürn Balık Burcunda Retro Yapacak: Yeni Bir Salgın mı Geliyor, Kimler Dikkat Etmeli?

Ulaş Utku Bozdoğan: Satürn Balık Burcunda Retro Yapacak: Yeni Bir Salgın mı Geliyor, Kimler Dikkat Etmeli? 77

2023 yılında Kova burcundan Balık burcuna geçiş yapan Satürn, 17 Haziran Cumartesi günü itibariyle retro hareketinde olacak. Merkür retrolarına alışkınız fakat karmanın gezegeni Satürn’ün geri hareketi bizi oldukça bir zorlayacak üzere görünüyor. Hele ki seçimlerin akabinde siyasi gündem bu kadar ağırken ve ekonomik manada beklentiler yüksekken… Hafta sonu üniversite imtihanına girecek öğrenciler ve sıhhat ile ilgili Satürn retrosunun kimi tesirleri kelam konusu olacak. Pekala, bizi neler bekliyor, gelin bir bakalım…

Satürn 17 Haziran tarihinde Balık burcunun 7 derecesinde 4 Kasım tarihine dek retro harekette ilerleyecek.

Bu süreçte karmanın lordu önümüze daha evvel yaptığımız uygun ya da makûs şeyleri getirebilir. Hesap kesilebilir ve yaptıklarımızın karşılığını görebiliriz. Bu hem günlük hayat hem de iş ya da özel hayatımız için geçerli olacaktır.

Diğer yandan Balık’ın temsil ettiği sıhhat, salgın gerçekleri, denizler, deniz canlıları, sular, besin kaynakları hakkında da dikkat cazip gündemler yaşanabilir.

Tüm bunlara karşın Balık burcu ruhu şifalandırmak için bu zorlukları sunuyor olacaktır. Bu nedenle mücadeleci olmakta yarar var.

Bu öngörü geçtiğimiz günlerde İstanbul’da kızamık hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden çocukları olduğu haberini akıllara getirdi.

İstanbul Tabip Odası’nın düzenlendiği toplantıda kentte kızamık olaylarındaki yükselişe dikkat çekildi. İTO yöneticileri, İstanbul’da kızamık hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden çocukları olduğunu söyledi.

4 Kasım’a kadar geçersiz haberler, siyasi dağılmalar ve manipülasyonlara açık olacağız.

Önemli şahıslar ile ilgili ifşalar ve ihanetler duyabiliriz. Ayrıyeten bu devir düzmece ufo şovları de yaşanabilir.

UFO konusu gündemde iken geçersiz uzaylı imajlarının yayıldığı haberleri de unutmamak lazım.

10 Ocak civarı sonlanan Mars retrosundan bu yana yaptıklarınız önünüze gelebilir. Bilhassa ferdi haritalarında bilhassa değişken burçlar olan İkizler Başak Balık ve Yay burçları olanlar direkt tesir altındalar.

Diğer yandan haritanızda hangi meskende Balık burcu yerleşimi olduğuna da bakmanızı öneririz. O alanlardan tesir alabilirsiniz.

Unutmayın bu retro Kasım ayına kadar, sistem herkese hak ettiğini uygunuyla kötüsüyle misli misli verecek…

Karmaya inanacağımız günler kapıda…

Satürn retrosu burcunuzu nasıl etkileyecek?

Koç Burcu

Sırlarınızı, hayallerinizi ve fantezilerinizi tahlil etmeye ve yansıtmaya hazır olun. Satürn maneviyatla ilgili 12. konutunuzda gerilemeye başlayınca, bu sizi  görmezden gelmeyi tercih ettiğiniz görünmeyen güçleri tekrar değerlendirmeye zorlayacak. O sizi denetim altına almadan evvel, dünyayı bilinçaltı anlayışınızın denetimini ele almanın vakti geldi. Kendinizi dünyadan uzak hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu gerileme, öbürleri üzerindeki tesirinizi ve oburlarının sizi nasıl etkilediğini yine düşünmenizi istiyor. Satürn toplulukla ilgili 11. meskeninizde adımlarını geriye hakikat takip ederken, toplumsal etrafınızda ve geniş ağınızda deneyimlediğiniz sıkıntılara yol açarak sizi diğerleriyle ve seçtiğiniz beşerlerle paylaştığınız fikirleri yine incelemeye zorlayabilir.

İkizler Burcu

Baskı devam ediyor, zira Satürn son birkaç aydır sizi maksatlarınız ve hırslarınız konusunda ciddileşmeye zorluyor. Artık Satürn meslekle ilgili 10. konutunuzda geri hareket etmeye başladığına nazaran, son vakitlerde uğraştığınız tüm yeni kısıtlamalara biraz orta veriyorsunuz. Üstlendiğiniz yeni sorumlulukları işlemek için kendinize vakit tanıyın, zira bu gerileme size profesyonel bir havaya geri dönme talihi veriyor.

Yengeç Burcu

Son vakitlerde kendinizi köşeye sıkışmış ve kısıtlanmış hissediyorsanız, bunun Satürn’ün dokuzuncu konutunuzda olması ile ilgisi olabilir. Bu gerileme, hala bitmemiş üzere görünen çalışmalara ve projelere geri dönmek için hoş bir vakittir.

Aslan Burcu

Üç ay evvel Satürn finansal yatırımlar ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci konutunuza girdiğinden beri, hudutları nasıl belirleyeceğinizi ve hayatınızda dönüştürücü değişiklikler yapmayı öğreniyorsunuz. Artık Satürn geri gidiyor, kendinizi yatırımlarınızın şu anda nasıl şekillendiğini ve bu sonların yaratmanıza yardımcı olduğu yeni gerçekliği nasıl işlediğini düşünürken bulabilirsiniz.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bu gerileme sizi çok etkileyecek. Ne de olsa Satürn, zıt burcunuz olan Balık burcunda geri gidiyor ve yazın sonu ile sonbaharın başlangıcı boyunca Başak burcuna karşı olacak. En kötüsünü düşünmeyin, zira bu gerileme bir mola vermenizi istiyor. Tahlil bulmak ve birebir fikirde olmak için çokça vaktiniz olduğunu bilerek, bu gerilemenin teğe bir münasebetlerinizi daha yakından incelemenize yardımcı olmasına müsaade verin.

Terazi Burcu

Son vakitlerde, bilhassa de son birkaç aydır çok sıkı çalışıyorsunuz. Üç ay evvel Satürn altıncı üretkenlik ve sıhhat konutunuza girdiğinden beri, günlük omurunuzdaki pürüzleri nasıl kaldıracağınızı ve sıhhatsiz alışkanlıkları nasıl düzelteceğinizi öğreniyorsunuz. Fakat bu, sonuçların anında alındığı manasına gelmez. Artık Satürn geri harekette olduğuna nazaran, yeni rutininize realitenizde kök salması için bir talih veriyorsunuz. Başarısız olduysanız, bu gerileme, ayağa kalkıp tekrar denemenizi istiyor.

Akrep Burcu

Üç ay evvel Satürn beşinci aşk ve tutku konutunuza girdiğinden beri, son vakitlerde her şeyin eskisi kadar eğlenceli olmadığını hissedebilirsiniz. Satürn sizi aşk, zevk ve yaratıcı zevk standartlarınızı yükseltmeye zorluyor. Evvelce sizi memnun eden şeyler artık sizi memnun etmiyorsa, bu gerileme, yeni hobiler ve projeler denemeniz için hoş bir vakit olacak. Ayrıyeten, kendini sevmeyi geliştirmeye odaklanmak için flört etmeye orta vermek için hoş bir zaman!

Yay Burcu

Satürn dördüncü meskeninize girdiğinden beri, özel hayatınızda yeni bir gerçekliğe alışmaya başladınız. Aile ve konut sorumlulukları epeyce arttı. Neyse ki, bu gerileme sizi meydana gelen muhakkak şeyler üzerinde düşünmeye zorlayacak ve gerçekçi bir bakış açısı kazandıracak.

Oğlak Burcu

Son vakitlerde işler sakin ve can sıkıcı geldiyse, bunun Satürn’ün irtibat, yakın arkadaşlar ve entelektüel kontaklarla ilgili üçüncü evinizden geçmesiyle bir ilgisi olabilir. Bu geçiş size söylediklerinizin, ne düşündüğünüzün ve nasıl irtibat kurduğunuzun sonuçlarını gösteriyor. Ve Satürn geri hareket halindeyken, kendinizi yapmakta olduğunuz bu farkındalıklardan kimilerini içselleştirirken bulabilirsiniz. Biraz yavaşlamanızı öneririz.

Kova Burcu

Son üç aydır Satürn sizi mali durumunuza ve harcama alışkanlıklarınıza karşı daha sorumlu bir tavır benimsemeye zorluyor. Birebir vakitte sizi destekleyen temeldeki zayıf noktaları da gösteriyor. Neyse ki Satürn retrosu, bir müddettir bozulanları düzeltmek için harika bir vakit. Bu gerileme, kendinize daha derin bir itimat ve daha güçlü bir özgüven geliştirmenizi istiyor.

Balık Burcu

Bu gerileme Balık burcunda gerçekleştiği için, bunu herkesten daha ağır hissediyor olacaksınız. Satürn, kimliğinizi yine inşa etmeye ve sizi daha olgun bir benlik hissini benimsemeye zorlamaya devam ediyor. Dünyanın yükünü omuzlarınızda taşıyormuş üzere hissedebilirsiniz! Kasım ayında ne yapmanız gerektiğine daha rahat karar vereceksiniz.

Exit mobile version