Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Hayatına Tarotla Taraf Verenlerin Anlayabileceği 10 Şey

Ulaş Utku Bozdoğan: Hayatına Tarotla Taraf Verenlerin Anlayabileceği 10 Şey 41

Tarot, geçmişimizi ve geleceğimizi gösteren yegane şey! Aklına takılan bir soru olduğunda yahut merak ettiklerini öğrenmek istediğinde tarot kartlarına koşanlar burada mı? İşte hayatına tarot ile taraf verenlerin anlayabileceği ve hissedebileceği şeyleri derledik. Gelin birlikte tarot dünyasını keşfedelim!

1. İkilemler ortasında kalmaz.

Tarot her ikilemde yardımcı olur. Bu yüzden aklında dönüp duran o ikilemleri tek tek çözebilir. Böylelikle hayat onun için daha az ikilemli ve kararsız bir hal alır.

2. Kartların yanıtlarına güvenir.

Kartlar ona yol gösterici olarak konumlanır. Bu yüzden kartlara inancı tamdır. Kartların verdiği yanıtın yaşadığı şeylerin arkasındaki sebepleri bulmak için ona yardımcı olacağını bilir.

3. Aklındaki soruları çabucak cevaplandırmayı bilir.

Tarotun ona yol göstereceğini bilir. Aklına takılan bir soru olduğunda bu soruyu kartlara sorar. Kartların gücüne ve sonuçlarına kendini bırakır.

4. Geleceğe karşı hazır ve temkinlidir.

Tarot kartlarının verdiği karşılıklara nazaran gelecekte nelerin olabileceğini bilip onu daha temkinli biçimde karşılamaya hazırdır. Gelecek onu korkutmaz.

5. Kartların ona vermek istediği ve hayatında değiştirmesi gereken şeyleri fark eder.

Sadece kartın ismine değil manasına ve hayatına tesirine de bakar, zira tarot kartlarının sadece karttan ibaret olmadığını bilir. Kartın gerisindeki manası kendi hayatına uyarlar ve kabul eder.

6. Ruhunun derinliklerine iner.

İçindeki huzuru bulmak için seyahate çıkmaya hazırdır. Ruhunun derinliklerine inerek ruhuna neyin güzel gelip neyin güzel gelmeyeceğini araştırır.

7. Eleştirel düşünme yeteneği kazandırır.

Tarotta her vakit düzgün kartlar çıkmaz. Bazen içinde bulunduğumuz durumu anlatacak daha sert kartlar da çıkabilir. İşte bu kartlar farklı bir bakış açısı kazandırır ve eleştirel düşünebilme, bakabilme imkanı sunar.

8. İtimatla sağlanan rahatlamaya odaklanır.

Tarot kimi soruları ve durumları çözümlediği için inanç verir. Bu da bireyde rahatlama sağlar. Böylelikle itimatla karışık bir rahatlamaya kendini rahatlıkla bırakabilir.

9. İçi bir bahiste rahat değilse bu mevzuyu süratlice tahliller.

Eğer bir niyet yahut durum ağır geliyorsa, içi bir türlü rahat etmiyorsa tarot kartlarına başvurur. Tarot ile bu durumu süratlice tahliller ve gece rahatça uyumaya devam eder.

10. Münasebetlerinde daha odaklı ve uygun formda yol alır.

Tarot kartları ile bağlantılarına bakarak hem karşı tarafı anlamaya çalışır hem de alakasına öğrendiklerini entegre ederek daha kaliteli bir münasebet yaşayabilir.

Exit mobile version