Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Haftalık Genel Bakış: 29 Mayıs – 4 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış: 29 Mayıs - 4 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 9

Dolunay haftası! Büyüme odaklı Yay’da bu son birkaç ayda öğrendiğimiz her şeyi pekiştirmek ve özgür bırakabilmek ile ilgili. Dolunayların hedefi, neyin büyüdüğünü, neyin işe yaradığını ve neyin yaramadığını görmektir. Bir yanılgıyı kabul etmekte utanılacak bir şey yok. Sonuçta muvaffakiyet başarısızlık köprüsü üzerine heyetidir. Denemezsek asla ilerleyemeyiz, değil mi?

Bunu akılda tutarak, önümüzdeki birkaç gün için optimist bir yaklaşım benimseyin. Satürn, ürkütücü bir karede Dolunay’a önemli bir açı oluştururken, kendimize sorumluluklar ve “ne olursa olsun”larla çok yüklenmek cazip geliyor. Keşke şunu bunu daha âlâ bir biçimde yapsaydık, tahminen de…. Orada dur!

Hepimiz sahip olduğumuz bilgilerle elimizden gelenin en güzelini yapıyoruz. Ve değilse, gelecekte daha güzelini yapın.

Kendinize biraz sevgi borçlusunuz, bu yüzden bu hafta bunu misyonunuz yapın. Nazik bir iç ses geliştirin. Küçük detayları büyük fotoğrafla uyumlu hale getirdiğinizden emin olmanız da kıymetli olacaktır. Kararlar ve bilgilerle dalga geçmek herkesi çıldırtabilir, bu yüzden hürmet ve dengeyi korumalıyız. Son derece yardımcı olacak şey, Yengeç ve Balık’ın hassas su burçlarında Venüs’ün Neptün ile güzelce olumlu hizalanmasıdır. Bu, ister kendini sevme ister diğerlerine sevgi manasına gelsin, şartsız sevgi ve şefkatin yansımasıdır. Bu tıpkı vakitte çok sanatsal bir taraf, bu yüzden içinizdeki yaratıcılığın canlanmasına müsaade verin.

Unutmayın, yaratıcılığın tadını çıkarmaya hakkınız var. Harika fotoğraflar için dans edebilir, müzik söyleyebilir yahut alışverişe gidebilirsiniz. Bu da yaratıcı. Bu hizalamanın son derece romantik olduğunu ve ayaklarınızın yerden kesilmesini kolaylaştırdığını unutmayın. Vermeli misin? Neyse ki, istikametin kendisi pürüzsüz ve kesinlikle problemli değil. Evet, devam edip düşebilirsin. Eski hoş vazife yöneticisi Satürn, gerektiğinde ve gerektiğinde bize bir gerçeklik denetimi vereceğinden emin olacaktır.

Koç

Cumartesi günü Dolunay doğum haritanızın macera ve öğrenme dalında meydana geliyor. Bu hafta yenilikçi fikirler önünüze geliyor, o yüzden dizginleri onlara verin tatlım. İhtiyatla risk almayı dengeleyebiliyor üzeresin, kabul edelim ki bu senin için alışılmadık bir durum. Bizi yakalayacak bir ağ olacağını bile bile bilinmeyene bu kadar cesurca atlamamızı sağlayan bir hizalanmamız çok azdır. Bu, tabiatı gereği çoğunlukla finansal görünüyor lakin riske atmaya istekli olduğunuz bir marifet yahut yetenekle de ilgili olabilir. Kendinden emin değilsen bir hiçsindir; bu prensip ile ilerleyin.

Boğa

Merkür ve Uranüs, bu hafta Pazar günü burcunuzda buluşarak parlak ve ilerici bir zihin zevkini yansıtıyor. Elbette, kelam konusu fikri milyonlarca sefer değiştiriyorsunuz ki bu rahatsız edici olabilir. Lakin buna katiyen müsaadenin var, biliyorsun. Son derece muteber bir işaret olarak, kendi sınırlamalarınızdan kurtulmak hoş, değil mi? Ayrıyeten, şu anda verdiğiniz ve aldığınız yeni bilgilerle, yaratıcılığınızın tüm silindirleri ateşliyor olması gerekir. Kendinizi tek bir düşünme ve var olma biçimine bağlamama konusunda makul bir özgürlük vardır. Ve tahminen, yalnızca tahminen, bu hissi sevmeye başlıyorsun. Özel hayatınızda ise aşk var.

İkizler

İş hayatınızda tüm bilgilere sahip olana kadar o saliselik kararı verirken dikkatli olun. Kendinizi kısıtlamayın. Ferdî dünyanızda değerli bir şey muhtemelen artık tam bir daire çiziyor, tahminen de aşk aleminde. Dolunay, Cumartesi günü doğum haritanızın bağ bölgenizde meydana geliyor. Potansiyel olarak bırakma vakti. Tahminen de bu salıverme, irtibatın büsbütün kesilmesinden çok, işlerin evvelden olduğu üzere bırakılmasıdır. Bu yüzden kararlarınıza dikkat etmelisiniz zira kelamlar ağzınızdan çıkar çıkmaz fikrinizi değiştirebilirsiniz. Sorumluluğu kabul etmek, adım atmak ve sorumlu olmak kıymetlidir. Oburlarının da birebir şeyi yapması eşit derecede değerlidir.

Yengeç

Cumartesi günü bu Dolunay, günlük rutin bölgenizde meydana gelir ve sizden devam eden bir projeyi, tahminen işle ilgili bir vazifesi yahut aylardır her gün yaptığınız bir şeyi tamamlamanızı ister. Bilgilerin bir ortaya gelmesi var ve nerede yanlış yaptığınızı ve neyi harika yaptığınızı açıkça görebileceksiniz. Sıkıntı şu ki, Satürn bu kadar yakınken kendinize biraz sert davranabilirsiniz. Kendinizi eleştirmek, bir sonraki projeniz için inanç oluşturmanın yolu değildir. Artık kendi kendinize mümkün olduğunca nazik konuşmaya çalışın. Ruhunuzu uygunlaştıran ve dünyanıza hoşluk getiren bir şeye dalmak için macera bölgenizdeki Yengeç burcundaki Venüs’ün ve Neptün’ün gücünü kullanın.

Aslan

Doğal olarak kendini söz eden ve yaratıcı bir işaret olarak, Cumartesi günü sevinç bölgenizdeki bu Dolunay ile kalbinize yakın olan muhakkak bir tutku projenizin meyvelerini vermeye başladığını görmekten mutlu olabilirsiniz. Elbette, muhtemelen yapılması gereken birkaç ince ayar ve ince ayar olacaktır, lakin bu bahiste çok önemli olmayın. Müspet, yapılabilir tutumunuzu canlı tutun. Birebir şey aşk ve bağlantılar kelam konusu olduğunda da söylenebilir. Tahminen bir kararla karşı karşıyasınız ve bu kolay değil. Bunu, artık yahut gelecekte verme ve alma ortasında istikrar kurma konusunda değerli bir ders olarak görün. Sevip sevildiğiniz ilginizi değer bilerek korumalısınız.

Başak

Cumartesi günkü bu Dolunay, konut hayatınızda ve doğum haritanızın kök bölgesinde pek çok sıcak noktayı vuruyor. Tahminen bir taşınma, yer değiştirme, ofis değişikliği pazarlığı yapıyor yahut değişen aile dinamiklerini ele alıyorsunuz. Her ne ise, bunu meslekle dengelediğinizden emin olun zira bu sizin için ihmal edilebilecek bir alan olabilir. Bağlar, kaçınılmaz olabilecek kimi ekstra baskılara neden olabilir. Yeniden de birebir vakitte, kimsenin size kendinizi olağanüstü bir insan ve yaratıcı olduğunuzdan daha az hissettirmesine müsaade vermeyin.

Terazi

Yöneticiniz Venüs, Cuma günü Neptün ile süslü bir hizalamada buluşarak iş ve günlük işler kesiminize değiniyor. Vaat ve potansiyelle dolup taşan, çok romantik bir güç. Özel birine aşıksanız, örneğin birlikte yaratıcı bir projeye girişerek bu hafta birlikteliğinizi kutlayın. Günlük rutininizde, ikinizin de kalplerinizi biraz daha açmanıza müsaade veren bir şey bulun. Aşk radarınızda değilse, bilhassa işte sanatsal tarafınızla temasa geçerek bu tarafınızla en uygun biçimde tezahür edin. Eşsiz armağanlarınız için onaylanma bahtınız yüksektir. 

AKREP BURCU

Akrep

Bu hafta diğerlerinin size ne söylediğine dikkat edin. Başlangıçta yeni fikirlere ve bakış açılarına karşı dirençli olsanız da bu sizin için en uygun şey olabilir. Rahatsız edici olsa da deliliğin bir tekniği var. Ve şayet insanların fikirlerini çok sık değiştirdiğini görüyorsanız, ardınıza yaslanın ve fırtınanın dinmesini bekleyin. Oburunun kararsızlığı yüzünden ezilmene gerek yok. Bunun yerine kendi güzelliğinize ve yeni, bol ölçüde yenilerini yaratmak için eski maddi alışkanlıkları nasıl bırakabileceğinize odaklanın.

Yay

Cumartesi günü kendi burcunuzdaki bu Dolunay değerlidir. Bu,eski bir döngünün sonu ve sizin için mükemmel yeni bir döngünün başlangıcı. Yinede geleceğe adım atmadan evvel salıverme ve salıverme işini yapmalısınız.Çevrenizin stokunu alın. Ne gereksiz hale geldi? Devam etmen gereken şey nedir?Yeniden çalışmak hatta uzaklaşmak için hangi ilişkilere gereksiniminiz var? Enönemli soru, özgürlüğünüzü ve özgüveninizi etkilemeden ne kadar sorumlulukalmaya istekli olduğunuzu sorgulamak olabilir. Hepsini omuzlarında taşımakzorunda değilsin, biliyorsun.

Oğlak

Cuma günü bağlar bölgenizdeki Venüs’ün irtibat bölgenizdeki Neptün ile üçgen açı yapmasıyla bu hafta alakalar sevinç kaynağını. Her adımda kendinizden kuşku etmiş olsanız bile, ki bunu vakit zaman hepimiz yaparız, köşenizde sizi tam olarak siz olduğunuz için seven biri vardır. Bu aşka adım atın. Kabul et. Daha da yeterlisi, birlikte daha fazla vakit geçirmek için yaratıcı bir fikir bulun. Bu, doğum haritanızın ruhsal bölgenizdeki Cumartesi günü Dolunay’ın yoğunluğunun bir kısmından dikkatinizi dağıtmanız için gerekli bir şeydir. Görünüşe nazaran makul bir alanda sıkılaşmanız gerekiyor, yoksa her şeyi büsbütün akışına bırakın. Her zamanki üzere seçim sizin.

Kova

Sürprizlerle dolu bir haftaya hazır olun. Beklenmeyeni bekle. Tahminen birkaç dakikada bir fikrini değiştiren sensin ya da tahminen de kalbine yakın biri güvenilmez davranıyor. Bunu adım adım al. Seninle ilgili olan şey, yapıyla evlenip tıpkı anda değişme yeteneğine sahip olman, bu yüzden bu yeteneği bu haftanın fırtınalarında gezinmek için kullan. Asla bilemezsin, sonunda bu çılgın seyahati sevmeye başlayabilirsin. Temelleriniz değişiyor üzere görünüyor, sizi özgürleştiriyor ve hatta muhtemelen sizi eski ve yıpranmış olandan kurtarıyor.

Balık

Bu hafta burcunuzda iki güç var. Biri güç, oburu, aslında çok beğenilen. Öyleyse, evvel güç şeyleri ortadan kaldıralım. Görüyorsunuz, Cumartesi günü bu Dolunay sırasında Balık burcundaki Satürn iş bölümünüzde hem Güneş hem de Ay ile kare açı yapacak. Bu nedenle, iş yahut öbür daha ferdî hususlar kelam konusu olduğunda sorumluluklar ve kısıtlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun seni üzmesine müsaade verme – bu yalnızca süreksiz ve tekrar de kıymetli bir ders. Düzgün haber şu ki, Venüs – Neptün Cuma günü ahenk, aşk hayatınızı aydınlatarak ve muhtemelen size romantizm ve/veya yaratıcı büyüme için sihirli fırsatlar sunarak her şeyi çok daha uygun hale getirir. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version