Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Haftalık Genel Bakış: 29 Mayıs – 4 Haziran 2023 Gökyüzü Enerjileri ve Burç Yorumları

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış: 29 Mayıs - 4 Haziran 2023 Gökyüzü Enerjileri ve Burç Yorumları 9

Dolunay haftası! Büyüme odaklı Yay’da bu son birkaç ayda öğrendiğimiz her şeyi pekiştirmek ve özgür bırakabilmek ile ilgili. Dolunayların amacı, neyin büyüdüğünü, neyin işe yaradığını ve neyin yaramadığını görmektir. Bir hatayı kabul etmekte utanılacak bir şey yok. Sonuçta başarı başarısızlık köprüsü üzerine kuruludur. Denemezsek asla ilerleyemeyiz, değil mi?

Bunu akılda tutarak, önümüzdeki birkaç gün için iyimser bir yaklaşım benimseyin. Satürn, ürkütücü bir karede Dolunay’a ciddi bir açı oluştururken, kendimize sorumluluklar ve “ne olursa olsun”larla aşırı yüklenmek cazip geliyor. Keşke şunu bunu daha iyi bir şekilde yapsaydık, belki de…. Orada dur!

Hepimiz sahip olduğumuz bilgilerle elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ve değilse, gelecekte daha iyisini yapın.

Kendinize biraz sevgi borçlusunuz, bu yüzden bu hafta bunu göreviniz yapın. Nazik bir iç ses geliştirin. Küçük ayrıntıları büyük resimle uyumlu hale getirdiğinizden emin olmanız da önemli olacaktır. Kararlar ve bilgilerle dalga geçmek herkesi çıldırtabilir, bu yüzden saygı ve dengeyi korumalıyız. Son derece yardımcı olacak şey, Yengeç ve Balık’ın hassas su burçlarında Venüs’ün Neptün ile güzelce olumlu hizalanmasıdır. Bu, ister kendini sevme ister başkalarına sevgi anlamına gelsin, koşulsuz sevgi ve şefkatin yansımasıdır. Bu aynı zamanda çok sanatsal bir yön, bu yüzden içinizdeki yaratıcılığın canlanmasına izin verin.

Unutmayın, yaratıcılığın tadını çıkarmaya hakkınız var. Muhteşem resimler için dans edebilir, şarkı söyleyebilir veya alışverişe gidebilirsiniz. Bu da yaratıcı. Bu hizalamanın son derece romantik olduğunu ve ayaklarınızın yerden kesilmesini kolaylaştırdığını unutmayın. Vermeli misin? Neyse ki, yönün kendisi pürüzsüz ve mutlaka sorunlu değil. Evet, devam edip düşebilirsin. Eski güzel görev yöneticisi Satürn, gerektiğinde ve gerektiğinde bize bir gerçeklik kontrolü vereceğinden emin olacaktır.

Koç

Cumartesi günü Dolunay doğum haritanızın macera ve öğrenme sektöründe meydana geliyor. Bu hafta yenilikçi fikirler önünüze geliyor, o yüzden dizginleri onlara verin tatlım. İhtiyatla risk almayı dengeleyebiliyor gibisin, kabul edelim ki bu senin için alışılmadık bir durum. Bizi yakalayacak bir ağ olacağını bile bile bilinmeyene bu kadar cesurca atlamamızı sağlayan bir hizalanmamız çok nadirdir. Bu, doğası gereği çoğunlukla finansal görünüyor ancak riske atmaya istekli olduğunuz bir beceri veya yetenekle de ilgili olabilir. Kendinden emin değilsen bir hiçsindir; bu ilke ile ilerleyin.

Boğa

Merkür ve Uranüs, bu hafta Pazar günü burcunuzda buluşarak parlak ve ilerici bir zihin zevkini yansıtıyor. Elbette, söz konusu fikri milyonlarca kez değiştiriyorsunuz ki bu rahatsız edici olabilir. Ama buna kesinlikle iznin var, biliyorsun. Son derece güvenilir bir işaret olarak, kendi sınırlamalarınızdan kurtulmak güzel, değil mi? Ayrıca, şu anda verdiğiniz ve aldığınız yeni bilgilerle, yaratıcılığınızın tüm silindirleri ateşliyor olması gerekir. Kendinizi tek bir düşünme ve var olma biçimine bağlamama konusunda belirli bir özgürlük vardır. Ve belki, sadece belki, bu hissi sevmeye başlıyorsun. Özel yaşamınızda ise aşk var.

İkizler

İş hayatınızda tüm bilgilere sahip olana kadar o saliselik kararı verirken dikkatli olun. Kendinizi kısıtlamayın. Kişisel dünyanızda önemli bir şey muhtemelen şimdi tam bir daire çiziyor, belki de aşk aleminde. Dolunay, Cumartesi günü doğum haritanızın ilişki bölgenizde meydana geliyor. Potansiyel olarak bırakma zamanı. Belki de bu salıverme, bağlantının tamamen kesilmesinden ziyade, işlerin eskiden olduğu gibi bırakılmasıdır. Bu yüzden kararlarınıza dikkat etmelisiniz çünkü sözler ağzınızdan çıkar çıkmaz fikrinizi değiştirebilirsiniz. Sorumluluğu kabul etmek, adım atmak ve sorumlu olmak önemlidir. Başkalarının da aynı şeyi yapması eşit derecede önemlidir.

Yengeç

Cumartesi günü bu Dolunay, günlük rutin bölgenizde meydana gelir ve sizden devam eden bir projeyi, belki işle ilgili bir görevi veya aylardır her gün yaptığınız bir şeyi tamamlamanızı ister. Bilgilerin bir araya gelmesi var ve nerede yanlış yaptığınızı ve neyi mükemmel yaptığınızı açıkça görebileceksiniz. Mesele şu ki, Satürn bu kadar yakınken kendinize biraz sert davranabilirsiniz. Kendinizi eleştirmek, bir sonraki projeniz için güven oluşturmanın yolu değildir. Şimdi kendi kendinize mümkün olduğunca nazik konuşmaya çalışın. Ruhunuzu iyileştiren ve dünyanıza güzellik getiren bir şeye dalmak için macera bölgenizdeki Yengeç burcundaki Venüs’ün ve Neptün’ün enerjisini kullanın.

Aslan

Doğal olarak kendini ifade eden ve yaratıcı bir işaret olarak, Cumartesi günü neşe bölgenizdeki bu Dolunay ile kalbinize yakın olan belirli bir tutku projenizin meyvelerini vermeye başladığını görmekten memnun olabilirsiniz. Elbette, muhtemelen yapılması gereken birkaç ince ayar ve ince ayar olacaktır, ancak bu konuda aşırı ciddi olmayın. Pozitif, yapılabilir tavrınızı canlı tutun. Aynı şey aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda da söylenebilir. Belki bir kararla karşı karşıyasınız ve bu kolay değil. Bunu, şimdi veya gelecekte verme ve alma arasında denge kurma konusunda önemli bir ders olarak görün. Sevip sevildiğiniz ilişkinizi kıymet bilerek korumalısınız.

Başak

Cumartesi günkü bu Dolunay, ev hayatınızda ve doğum haritanızın kök bölgesinde pek çok sıcak noktayı vuruyor. Belki bir taşınma, yer değiştirme, ofis değişikliği pazarlığı yapıyor veya değişen aile dinamiklerini ele alıyorsunuz. Her ne ise, bunu kariyerle dengelediğinizden emin olun çünkü bu sizin için ihmal edilebilecek bir alan olabilir. İlişkiler, kaçınılmaz olabilecek bazı ekstra baskılara neden olabilir. Yine de aynı zamanda, kimsenin size kendinizi harika bir insan ve yaratıcı olduğunuzdan daha az hissettirmesine izin vermeyin.

Terazi

Yöneticiniz Venüs, Cuma günü Neptün ile süslü bir hizalamada buluşarak iş ve günlük işler sektörünüze değiniyor. Vaat ve potansiyelle dolup taşan, çok romantik bir enerji. Özel birine aşıksanız, örneğin birlikte yaratıcı bir projeye girişerek bu hafta birlikteliğinizi kutlayın. Günlük rutininizde, ikinizin de kalplerinizi biraz daha açmanıza izin veren bir şey bulun. Aşk radarınızda değilse, özellikle işte sanatsal yönünüzle temasa geçerek bu yönünüzle en iyi şekilde tezahür edin. Eşsiz hediyeleriniz için onaylanma şansınız yüksektir. 

AKREP BURCU

Akrep

Bu hafta başkalarının size ne söylediğine dikkat edin. Başlangıçta yeni fikirlere ve bakış açılarına karşı dirençli olsanız da bu sizin için en iyi şey olabilir. Rahatsız edici olsa da deliliğin bir yöntemi var. Ve eğer insanların fikirlerini çok sık değiştirdiğini görüyorsanız, arkanıza yaslanın ve fırtınanın dinmesini bekleyin. Başkasının kararsızlığı yüzünden ezilmene gerek yok. Bunun yerine kendi iyiliğinize ve yeni, bol miktarda yenilerini yaratmak için eski maddi alışkanlıkları nasıl bırakabileceğinize odaklanın.

Yay

Cumartesi günü kendi burcunuzdaki bu Dolunay önemlidir. Bu,eski bir döngünün sonu ve sizin için harika yeni bir döngünün başlangıcı. Yinede geleceğe adım atmadan önce salıverme ve salıverme işini yapmalısınız.Çevrenizin stokunu alın. Ne gereksiz hale geldi? Devam etmen gereken şey nedir?Yeniden çalışmak hatta uzaklaşmak için hangi bağlantılara ihtiyacınız var? Enönemli soru, özgürlüğünüzü ve özgüveninizi etkilemeden ne kadar sorumlulukalmaya istekli olduğunuzu sorgulamak olabilir. Hepsini omuzlarında taşımakzorunda değilsin, biliyorsun.

Oğlak

Cuma günü ilişkiler bölgenizdeki Venüs’ün iletişim bölgenizdeki Neptün ile üçgen açı yapmasıyla bu hafta ilişkiler neşe kaynağını. Her adımda kendinizden şüphe etmiş olsanız bile, ki bunu zaman zaman hepimiz yaparız, köşenizde sizi tam olarak siz olduğunuz için seven biri vardır. Bu aşka adım atın. Kabul et. Daha da iyisi, birlikte daha fazla zaman geçirmek için yaratıcı bir fikir bulun. Bu, doğum haritanızın ruhsal bölgenizdeki Cumartesi günü Dolunay’ın yoğunluğunun bir kısmından dikkatinizi dağıtmanız için gerekli bir şeydir. Görünüşe göre belirli bir alanda sıkılaşmanız gerekiyor, yoksa her şeyi tamamen akışına bırakın. Her zamanki gibi seçim sizin.

Kova

Sürprizlerle dolu bir haftaya hazır olun. Beklenmeyeni bekle. Belki birkaç dakikada bir fikrini değiştiren sensin ya da belki de kalbine yakın biri güvenilmez davranıyor. Bunu adım adım al. Seninle ilgili olan şey, yapıyla evlenip aynı anda değişme yeteneğine sahip olman, bu yüzden bu yeteneği bu haftanın fırtınalarında gezinmek için kullan. Asla bilemezsin, sonunda bu çılgın yolculuğu sevmeye başlayabilirsin. Temelleriniz değişiyor gibi görünüyor, sizi özgürleştiriyor ve hatta muhtemelen sizi eski ve yıpranmış olandan kurtarıyor.

Balık

Bu hafta burcunuzda iki enerji var. Biri zor, diğeri, aslında çok hoş. Öyleyse, önce zor şeyleri ortadan kaldıralım. Görüyorsunuz, Cumartesi günü bu Dolunay sırasında Balık burcundaki Satürn iş sektörünüzde hem Güneş hem de Ay ile kare açı yapacak. Bu nedenle, iş veya diğer daha kişisel konular söz konusu olduğunda sorumluluklar ve kısıtlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun seni üzmesine izin verme – bu sadece geçici ve yine de önemli bir ders. İyi haber şu ki, Venüs – Neptün Cuma günü uyum, aşk hayatınızı aydınlatarak ve muhtemelen size romantizm ve/veya yaratıcı büyüme için sihirli fırsatlar sunarak her şeyi çok daha iyi hale getirir. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version