Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Günün Tüyoları Geldi… Astrologlara Nazaran Bugün Bizi Neler Bekliyor Açıklıyoruz!

Ulaş Utku Bozdoğan: Günün Tüyoları Geldi... Astrologlara Nazaran Bugün Bizi Neler Bekliyor Açıklıyoruz! 29

Günlük astroloji dozumuzu alalım…

7 Eylül Perşembe günü bakalım nasıl geçecek, ünlü astrolog Dinçer Güner’den tüyoları aldık. Güner toplumsal medyadan yaptığı paylaşımda bakın, neler söyledi…

Herkesin merak ettiği o soru ile karşınızdayız! Bugün nasıl geçecek?

Kiminiz iş yerinden, kiminiz meskenden ve kiminiz yollarda bu satırları okuyor olacaksınız. Merak etmeyin, size hoş haberlerimiz var!

Astrolog Dinçer Güner bugünkü paylaşımında “Oldukça hareketli bir gün, pek tembelliğe müsaade yok” dedi.

Koşullar ve kaideler değişken olabilecektir, keza ruh halimizde de dalgalanmalar olur. Epeyce hareketli bir gün, pek tembelliğe müsaade yok, tüm irtibat kanalları ile faal bağlantı vakti. Değerli haberlerin alınıp verildiği bir günlerden bir tanesi. Birebir anda birden çok iş ile ilgilenebiliriz fakat dikkat odaklanma sorunu ıstırap yaratabilir.

Bugün Ay İkizler burcuna geçiyor. Tüm gün İkizler gücü ile dolup taşacağız. Natürel dengesizlik de vuracak!

Duygusal, özel hayata dair değerli konuşmalar yapmak, kararlar almak için uygun değildir. Araştırma, eğitimle ilgili hususlarda muvaffakiyet yakalama oranımız yüksektir. Derinlik, vakit ve sabır isteyen bahislerde muvaffakiyet talihimiz epey düşüktür. Dışarı çıkmak, arkadaşlarla takılmak, toplumsallaşmak, uzun sohbetler etmek için muhteşemdir. Çenemizin düşük olacağı bir gün. Çır çır iplikçi karının çıkrıgı üzere konuştukça konuşasımız gelir.

Sağlık konusunda da dikkat etmemiz gerekenler var: Sakarlıklara dikkat, romatizması olanlar bugün biraz düşünceli…

Omuzlar tutulması, teneffüsle ilgili külfetler, bronşlarımız hassas olabilir. Eller, kollar daha hassastır, ağrılar, yaralar, sakarlık yüzünden sorunlar oluşabilir. Bilhassa romatizmal sorunları olanlar bugün daha dikkatli olmalarında fayda var.

Eğlencenin tabanına vuracağız!

Konferans ve seminer vermek, kalabalık kümelere konuşmalar yapmak için uygundur. Çok fazla asparagas haber çıkar arkadaşlar bilginiz olsun, her söylenene, her duyulana inanmayın. Zihniniz yerinde duramaz, merakınız alevlenir, çat orada çat burada olabilirsiniz. Birden fazla şahısla tıpkı güne randevulaşabilirsiniz. Arkadaşlarla bir ortaya gelmek sohbet, muhabbet, dedikodu yapmak için kusursuz bir süreçtir. Sohbetler akıcı, esprili, kıvrak geçer, monoton olmaz.

İletişim trafiği ağır, kime ne yazdığınıza dikkat!

Ay İkizlerdeyken kardeşlerle, kuzenler, yeğenler, komşularla ilgilenebilirsiniz. Mektup yazmak, projeler, eğitimler, kurslar, seminerler, imtihanlar, yollarda gidip gelmeler, internette yazışma, telefonla konuşma, irtibat araçları ile ilgili alışveriş yapmak üzere işler Ay İkizler vakitlerinde daha da tesirli olur.

İşte o tweet:

Sizin gününüz nasıl geçiyor? Yorumlarda buluşalım…

Exit mobile version