Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Eski Sevgilinle Barışmaya Karar Vermeden Evvel Aşk Falı Baktırman İçin 10 Sebep

Ulaş Utku Bozdoğan: Eski Sevgilinle Barışmaya Karar Vermeden Evvel Aşk Falı Baktırman İçin 10 Sebep 41

İlişkiler konusunda hepimiz sonsuz bir kararsızlık döngüsüne giriyoruz. Üzülüyoruz, pişman oluyoruz, aşkımızdan mahvoluyoruz… Hal böyleyken eski sevgilimizi affedip affetmeme konusunda başımızda daima soru işaretleri oluyor. Bu içeriğimizde eski sevgilinle barışmaya karar vermeden evvel aşk falı baktırman için sana birtakım sebeplerden bahsettik… 🥲

1. Sen ona aşıksın evet fakat pekala ya o sana aşık mı?

Eski sevgililerin barışma isteği her vakit bize olan aşklarından olmuyor. Kimi vakit yalnız kaldıklarında bize geri dönmek istiyorlar. Aşk falında eski sevgilinin yalnızca yalnız kalmamak için mi sana geri dönmek istediğinin karşılığını bulabilirsin!

2. Onun kalbinde öbür biri mi var?

Evet, seninle barışmak için aşikâr sinyaller veriyor lakin sanki ayrılma sebebiniz onun kalbine öbür birinin girmesi miydi? Ve hala o bireye karşı hisleri var mı? Sorular, sorular… Karşılıklar ise aşk falında!

3. Hakikaten de bir elmanın iki yarısı mısınız?

Aşk falının en hoş yanlarından biri de aranızdaki ahengi göstermesi. Şu anda birbirinizi özlediğiniz için barışmak istiyor olabilirsiniz lakin bu münasebetin devam etmesi size ziyan veriyor olabilir. Bu yüzden aşk falıyla onun göremediğin karakter özelliklerini öğrenebilirsin.

4. Bu münasebetin nitekim bir geleceği var mı?

Sevgi her şey için kâfi olmuyor, bilhassa de evlilik için! Artık boşa vakit harcamaktan sıkıldıysan ve önemli bir şeyler istediğin için eski sevgilinle barışmayı düşünüyorsan orada bir dur bakalım! Aşk falın sizin geleceğiniz için ne söylüyor onu bir görelim…

5. Ona adım atmalı mısın?

Biten bir ilgide birinci adımı atan kişi olmak her vakit âlâ sonuç doğurmayabiliyor. Zira karşı tarafın size karşı ne hissettiğinden emin olamazsınız. Kelamları sizi çok özlediğini, geri istediğini gösterebilir ancak sahiden ne düşünüyor? Aşk falı bu sorunun da yanıtını verir.

6. Sana geri dönmeyi düşünüyor mu?

Eğer ki bitmiş bir münasebet tekrar kurulacaksa o vakit iki taraf da bunu tam manasıyla istemeli, bunun için çabalamalı. Bu yüzden yalnızca senin geri dönmeyi düşünmen yetmez, onun da geri dönmeyi düşünmesi gerekir. Aşk falın sana onun şu anda barışmak hakkında ne düşündüğünü söyler, sen de kararını verirsin!

7. Yaptıklarından pişman mı?

Bir alakayı kurmak için geçmiş yanlışlardan ders çıkarmak gerekir. Şayet ki karşınızdaki kişi bu geçmiş dersleri alamamışsa onunla barışmanız yalnızca vakit kaybıdır, bizden söylemesi…

8. Neden bu hale geldiniz?

Çoğu vakit bağ bittiğinde neden bittiğini bile anlayamaz, bu olanlara bir türlü mana veremeyiz. Aşk falı bu bilinmezliği çözüp seni huzura erdirmek için tüm gücüyle çalışır!

9. Onun etrafı bu münasebete ne diyor?

İlişkilerde hiçbir vakit iki kişi kalınmaz, her vakit üçüncü dördüncü şahıslar olur. Bu yüzden de karşılıklı olarak insanların kelamlarından etkilenirsiniz, tartışmalar yaşarsınız. Aşk falı, onun etrafının sen ve alakanız hakkında ne düşündüğünü öğrenmeni sağlar.

10. En değerlisi de, onu affetmeli misin?

İlişkilerde küsüp barışmak hayli kolaydır. Asıl sıkıntı olan şey, karşınızdaki kişiyi içten bir biçimde affetmektir. Lakin onu affetmek senin ileride pişman olup üzülmene sebep olur mu, yoksa hiç olmadığı kadar memnun bir alaka mi yaşarsınız?.. Bunların karşılıkları aşk falının sonucunda çıkıyor!

Exit mobile version