Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Doların 23 Liranın Üzerine Çıkması ile Ünlü Astrolog Yükselişin Rekor Kıracağı Tarihe İşaret Etti!

Ulaş Utku Bozdoğan: Doların 23 Liranın Üzerine Çıkması ile Ünlü Astrolog Yükselişin Rekor Kıracağı Tarihe İşaret Etti! 25

Bu sabah güne sert bir yükselişle başlayan dolar 23 lirayı buldu. Takip etmesi neredeyse imkansız hale gelen kur artışı neredeyse saniyelerle yükselmeye devam ederken vatandaşın telaşı büyüyor. Astrolog Dinçer Güner Twitter hesabından doların ne vakit iniş yapacağını merak edenler için önümüzdeki günlerde yaşanacak ekonomik gelişmeleri kestirimleri doğrultusunda anlattı. Gelin bakalım, Türkiye ekonomik olarak gelecekte daha neler yaşayacak…

Dolar, seçimlerin akabinde iktisat idaresindeki değişimle hür kalmaya başladı. Bu sabah saniyeler içerisinde yükselen bir artışla TL karşısında 23 liranın üzerine çıktı.

Kamuoyunun doların artışı ile birlikte telaşları de artmaya devam ediyor. Bir kesim ümitsizlikler içerisindeyken kimileri ise “Ne vakit düzelecek?” diye bekliyor.

Bunun karşılığını vermek aslında çok da güç değil. Bu hafta, tarihinde birinci sefer 21 TL hududunu aşan dolar ile ilgili ekonomistler pek de iç açıcı yorumlamalarda bulunmuyor.

Diğer yandan astroloji de Türkiye’yi önümüzdeki günlerde sıkıntı vakitler beklediğini söylüyor. Astrolog Dinçer Güner, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda rekor artışın tepe yapacağı periyoda işaret etti.

Temmuz sonu, Ağustos başı…

Astrolog Güner, ‘Doların nereye kadar çıkacağını söylemem’ diye konuştu ve Temmuz sonu, Ağustos başı civarı dolarda doruğun görüleceğini belirtti.

Ekonomik kriz kapıda!

Güner, ‘Güneş ve Ay tutulmaları Boğa – Akrep aksına geçtiğinde asıl o devir bizi büyük bir imtihan bekliyor’ diye söyledi ve bu periyotlarda büyük bir ekonomik kriz yaşanacağına işaret etti.

İşte o tweet:

5 Mayıs günü Akrep burcunda bir Ay Tutulması yaşamıştık. Sıradaki ise 28 Ekim’de Boğa burcunda Modüllü Ay Tutulması olacak.

Exit mobile version