Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Daima de Makûs Şeyler Olmuyor: Astrologlara Nazaran Yeni Haftada Dayanılmaz Güçler ve Cihandan Bol Dayanak Var!

Ulaş Utku Bozdoğan: Daima de Makûs Şeyler Olmuyor: Astrologlara Nazaran Yeni Haftada Dayanılmaz Güçler ve Cihandan Bol Dayanak Var! 29

Astrolog Dinçer Güner 4 Eylül Pazartesi sabahı yaptığı paylaşım ile herkesi heyecanlandırdı. Daima berbat haber olacak, değil ya… Bugünden itibaren astroloji meraklılarını şad edecek hoş günler kapıda! Bu özel vakitleri kaçırmamak için Güner’in açıklamalarına kulak verdik. İşte o paylaşım…

Voleybol ekibimizin şampiyonluğunun akabinde yeni hafta bomba üzere başladı. Astrologlara nazaran önümüzdeki günler çok heyecanlı ve bir o kadar da hoş geçecek.

Astrolog Dinçer Güner 4 Eylül Pazartesi sabahı yaptığı paylaşım ile herkesi heyecanlandırmayı başardı. Yeni haftada olacaklar saymakla bitmez, daima de hoş haberler…🧿

Merkür ile Jüpiter ortasında üçgen açı oluşuyor. Bu hoş olayın tesir mühleti 3 gün boyunca devam edecek.

Güzel, memnunluk verici haberlerin alınıp- verileceği vakitler. Geleceğe yönelik planlar yapmak ve maksatlar belirlemek için mükemmel vakitler. Tıpkı vakitte ofisinizden hayatınıza kadar her şeyi temizlemek ve organize etmek için ülkü vakittir.

Hareketli günler kapıda…

Seyahatler planlanabilir ve çıkılacak seyahatler hayli keyif verici olur. Bilgiye bilgi katma vakti. Yeni eğitimlere başlamak, eğitimlere kaydolmak, yabancı lisan öğrenmek için olağanüstüdür.

Evrenden hoş güçler ve dayanak bekleyenler umduğunu bulacak!

Hukuki hususlarda gereksinim olan takviye kolaylıkla bulunuruz. Ayrıyeten kendinizi hayır kurumlarına yahut insan hakları kuruluşlarına yardım ederken de bulabilirsiniz.

Neye elimizi atsak hoşlaşacak anlaşılan.

Yeni beşerlerle tanışmak, yarar sağlayacak yeni alakaları kurulabilir. Bir şeylerin icar edilmesi, keşfedilmesi, yeni bir şeylerin bulunmasına dayanak olabilir. Bugünlerde konuşmalarımızda bol bol ideoloji, inanç, eğitim, din ile ilgili mevzular olabilir. Birebir anda birden çok husus ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz.

Önümüzdeki birkaç güne dikkat!

Merkür Retro (Başak)- Jüpiter’de Boğa burcunda. Bilhassa önümüzdeki bir kaç gün; finansal mevzularda mükemmel haberler, ticari manada hoş gelişmeler, evvelden kaçırılan bir fırsatın yine gündeme gelmesi, somut sonuçlar elde etmek için adımlar atmak için mükemmel zamanlardayız.

İşte o paylaşım:

Exit mobile version