Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Bu Ortalar Gördüğünüz Hayallere Dikkat Edin: Astrolog Dinçer Güner Uyardı!

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Ortalar Gördüğünüz Hayallere Dikkat Edin: Astrolog Dinçer Güner Uyardı! 29

Astrolog Dinçer Güner, önümüzdeki günler için ihtarlarda bulundu. Bugün gerçekleşen Güneş ile Neptün ortasındaki üçgen açı ile birlikte neler yaşayacağımızı anlatan Güner’in yorumu toplumsal medyada gündem oldu.

Son vakitlerde astrologların zelzele ve seçim açıklamalarının akabinde gökyüzü olaylarının beşerler üzerindeki tesiri daha da dikkat çeker hale geldi.

Astrolog Dinçer Güner Twitter hesabından sık sık yaptığı açıklamalar ile kıymetli gökyüzü olayları ve seçim değerlendirmeleri ile gündem olmuştu.

Bu kere de bugün gerçekleşecek olan Güneş ve Neptün üçgen açısına dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Güner, “Hassasiyetler Artıyor” başlıklı bir yazı paylaştı.

Gerçekleşecek olan Güneş ve Neptün ortasındaki üçgen açının önümüzdeki iki gün daha süreceğini belirten Güner, düşlere dikkat ihtarında bulundu.

“Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için, gelecek için yeni amaçlar belirlemek içinde olağanüstü bir gün.”

Önümüzdeki günlerde de tetiklenecek olan gökyüzü tesirleri sonucunda insanların daha hassas ve sağ duyulu olacağını vurguladı.

“Rüyalar etkileyici olabilir.”

Mistik mevzuların ön plana çıkacağı bu devir için şöyle yazdı:

‘Bu ortalar hassasiyetimiz artarken, sezgi gücümüz ve hayal gücümüz daha da güçlenebilir. Hem kendimize hem de etrafımıza karşı kıymetli farkındalıklar geliştirebiliriz. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için, gelecek için yeni gayeler belirlemek içinde kusursuz bir gün. Bir yandan diğerlerine hizmet ederken, yardıma gereksinimi olanlara takviye olmak, merhametle yaklaşmak içinde şahane vakitler. Hayaller etkileyici olabilir. Terapi almak, mistik hususlarla ilgilenmek, okült çalışmalar yapmak içinde ülküdür.’

İşte o paylaşım:

Exit mobile version