Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Berbatlıktan Korunmak İçin Rhodonite Kristali

Ulaş Utku Bozdoğan: Berbatlıktan Korunmak İçin Rhodonite Kristali 5

Rhodonite birinci olarak 1790’larda Maloe Sidelnikovo köyü yakınlarında Rusya’nın Ural Dağları’nda keşfedildi. Bölgedeki kartalların yuvalarına küçük Rhodonite modülleri taşıdığını fark eden mahallî halk buna ‘Kartal Taşı’ manasına gelen orletz ismini verdi.

Rhodonite manganezden oluşmuştur. Kullanımının sırrı burada yatıyor. Kristal Akademi’de manganezi berbatlığa karşı korumak için kullanırız, bilhassa kolaylıkla görülemeyen yahut basitçe tespit edilemeyen cinsten. Ruhlara inanıyorsanız hem yararlı hem de olmayan ruhlar olduğunu kabul edebilirsiniz.

Kutsal alanımızı her vakit korumak için özel olarak kullandığımız Rhodonite’e sahip olmalıyız. Meskeninizde kötülüklerden emin, karanlık güçlerden emin, kem gözlerden uzak, makûs niyetlerden korunan ve size ziyan vermek isteyenlerden korunan bir yer olmasını dilerseniz, orada bir Rhodonite kristali bulundurun.

Rhodonite nasıl kullanılır?

Aslında yalnızca bir Rhodonite’e gereksiniminiz var. Rastgele bir özel tedavi ve bakım gerektirmez. Tersine, ‘doğal bir kötülük kovucu’ üzere görünüyor. Berbatlığın bir yerde bulunmasını engelleyen bir taştır.

Ne kadar büyük bir alanı koruyacağından emin olmak için her oda da kullanılmalıdır. YATAK ODASI HARİÇ. Avucunuza kolaylıkla sığan olağan büyüklükteki bir oda alanını koruyacak üzere görünüyor.

Her türlü berbatlıktan ve karanlıktan müdafaa sağlaması için odaya bir Rhodonite kristali yerleştirmeniz kafidir.

Rhodonite şifa bilgileri

Rhodonite, duygusal vücuda istikrar getirir, benlik hürmetini ve inancı artırır ve kişinin ikramlarını ve yeteneklerini tanımasına ve kıymet vermesine ve diğerlerine yardım etmek için onları en yüksek potansiyellerine genişletmesine yardımcı olur.

Rhodonite, kırık bir kalple başa çıkmak için kullanılır ve bilhassa kış aylarında hastalığa karşı bir müdafaa misyonu görür. Kök çakra ile alakalıdır ve güzelleştirmeyi değil önlemeyi amaçlayan düzgünleştirme gayretlerinde kullanılır. VASTU da  bilhassa mutfak, yemek odası, çocuk oyun alanları üzere alanlarda enerjiyi dengelemek için harika uygulamalara sahiptir.

Rhodonite, en büyük potansiyelinizi bulmanıza yardımcı olmak için kullanılır. Size aşılmaz bir güç verir. Rhodonite, gerçek hisleri tabir etmemize ve duygusal gücümüzü amaçlarımıza ulaşmaya yönlendirmemize yardımcı olur. Bir sevgilinin arbedesinin zihinsel yaralarını güzelleştirir ve karşılıksız aşkın acılarını güzelleştirir.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version